• Обновено
KES Таванот Тенџере Рек 30 Инчи Виси Тенџере и Пан Решетката за Таванот со 15 Куки Мет Црна Кујна Тенџере Ги Багажник,KUR219S75-Б.К.

KES Таванот Тенџере Рек 30 Инчи Виси Тенџере и Пан Решетката за Таванот со 15 Куки Мет Црна Кујна Тенџере Ги Багажник,KUR219S75-Б.К.

Buyers rating:
DEN 1295.76

Залиха

ЗДРАВ МРЕЖА ПОЛИЦА : Димензии : 29.5" L x 17.7" W x 1.6" H (x 750 450 x 40 mm).Се споредуваат со другите, KES тенџере решетката е повеќе стабилен и здрав со додавање на два поддршка барови на дното на решетката.Max.Вчитај : 66 lbs (30kgr.).ПРИЛАГОДЛИВИ ЧЕЛИЧНИ ЈАЖИЊА : KES виси тенџере рек доаѓа со 4 30-инчен долго тешки-должност челични јажиња, која е елегантен и незабележливо од обичните синџири.Со прилагодливи челични јажиња (се препорачува должина : 18 до 30 инчи), може да се прилагоди на висината на рек зависност од вашата потреба.СОВРШЕН КУЈНА ОРГАНИЗАТОР : Ова тенџере ги карактеристики на 15 куки за бесење на вашата различни видови на садови.Совршен за чување на железо садови, мешање чинии, мешалки, и нерѓосувачки челик тави.Сè што ви треба за готвење секогаш ќе биде во рацете' дофат, лесно да се место, и организирани.Се ПРЕПОРАЧУВА ТЕНЏЕРЕ РЕК ВИСИНА : Ако вашиот шалтер е 36-инчен висока и височината на таванот е 96-инчен, ние препорачуваме тенџере рек виси 18-инчен под таванот.Ако височината на таванот е 108-инчен, ние препорачуваме тенџере рек виси 30-инчен под таванот.ИНСТАЛАЦИЈА ЗАБЕЛЕШКА : вкупниот производ тежина е 6.08 кг / 2.76 кг.Откако ќе ја добиете вашата садови и тави до таванот тенџере багажник, решетката ќе го поддржи фер износот на телесната тежина.Ве молиме бидете сигурни дека садот рек виси од тавански греди.Можете да се лоцира тавански греди следејќи ги упатствата кои доаѓаат со пакетот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Црвено Рак Сино Бели Ленти Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Црвено Рак Сино Бели Ленти Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.Отст�

DEN 455.52
Ikea Grundtal Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица , Железнички и 15 Големи Куки во Собата , Кујна Складирање и Организатор Сет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ikea Grundtal Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица , Железнички и 15 Големи Куки во Собата , Кујна Складирање и Организатор Сет

Ikea Grundtal Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица , Железнички и 15 Големи Куки во Собата , Кујна Складирање и Организ

DEN 1919.76
30-Инчен Виси Кујна Тенџере Рек - со 2-Ниво Ѕид Полица, Монтирани Решетката за Кујна Складирање и Организација за Садови и Тави,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30-Инчен Виси Кујна Тенџере Рек - со 2-Ниво Ѕид Полица, Монтирани Решетката за Кујна Складирање и Организација за Садови и Тави,

Здрав Мрежа Полица со 12 Подвижен Куки Нашата голема мрежа полица мерки 29.9" од 9.8" и е цврсти доволно да се

DEN 2042.40
Садови и Тави Виси Решетката да се Монтира на Ѕид, Копче за Држачот за Ѕид, Audmore Нерѓосувачки Челик Копче Куки Mail Организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Садови и Тави Виси Решетката да се Монтира на Ѕид, Копче за Држачот за Ѕид, Audmore Нерѓосувачки Челик Копче Куки Mail Организатор

【Мултифункционален и Простор за Заштеда на енергија】Доаѓа со 6 куки и фах заедно да организираат разли

DEN 959.76
Прибор Тенџере Рек Полици Едноставен и Простор за Заштеда на Кујна Декорација Мебел Материјали Ѕид Полица Лесен, Едноставен, Лесен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прибор Тенџере Рек Полици Едноставен и Простор за Заштеда на Кујна Декорација Мебел Материјали Ѕид Полица Лесен, Едноставен, Лесен

Кујната тенџере рек направени од висококвалитетни материјали може да ви помогне да ги красат и разубав�

DEN 849.60
OKMORE Кафе Филтер Хартија Носителот Метал Кафе Хартија Складирање Сад Диспензерот за Складирање Решетката се Залагаме за Домашна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OKMORE Кафе Филтер Хартија Носителот Метал Кафе Хартија Складирање Сад Диспензерот за Складирање Решетката се Залагаме за Домашна

100% Нови и добар квалитет,направени од премиум метал,цврсти и издржливи,може да се користи за долго траењ

DEN 297.36
Домаќинство Essentials 1227-1 Медиум Кошница Вратата Планината Кабинет Организатор | и Месеци да Солидна Вратата или Ѕидови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Домаќинство Essentials 1227-1 Медиум Кошница Вратата Планината Кабинет Организатор | и Месеци да Солидна Вратата или Ѕидови

СРЕДИНАТА на ГОЛЕМИНАТА ЖИЦА КОШНИЦА организаторот за плакари, кујна, кабинети, pantries, и бања складирање.

DEN 356.64
Гроздобер Черепот Зелена Црвена Шема Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Черепот Зелена Црвена Шема Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

5 прилагодливи куките се идеални за бесење на вашиот копчињата, чанти, марами, прибор,бања пешкир, четка �

DEN 455.52
КООРДИНАТОР Кујна Мулти-Функционални Колекција Рек тава Покријте Рек пан Полица пан Полица Рамен Тенџере Рек-Сива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

КООРДИНАТОР Кујна Мулти-Функционални Колекција Рек тава Покријте Рек пан Полица пан Полица Рамен Тенџере Рек-Сива

Садот покријте колекција багажник, рачка, удобен живот, мило вода фах, безбедно мозоци.Пренослив дизајн,

DEN 444.00
Капак багажник,Преносни Креативни Gadgets Тенџере Покрие Подигнување На Капакот Overflow Уред Stent за Кујнски Алатки Домашна Кујна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Капак багажник,Преносни Креативни Gadgets Тенџере Покрие Подигнување На Капакот Overflow Уред Stent за Кујнски Алатки Домашна Кујна

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 794.88
LXD Кујна Железнички Utensil Рек Закачалка Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Капакот на Држачот за 10 Слободни Куките
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LXD Кујна Железнички Utensil Рек Закачалка Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Капакот на Држачот за 10 Слободни Куките

Бранеа Заврши,Нашиот Ѕид Utensil Држачот е изработен од 304 од не ' Рѓосувачки Челик,Лесно да се Соберат,И Сит�

DEN 1360.80
UXZDX Кујна Складирање Багажник, Тенџере Капак Рек Нерѓосувачки Челик Лажица Багажник, Тенџере Капак Рек Готвење Плоча Рек Тенџере
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UXZDX Кујна Складирање Багажник, Тенџере Капак Рек Нерѓосувачки Челик Лажица Багажник, Тенџере Капак Рек Готвење Плоча Рек Тенџере

Тип : Кујна полица.Стил : едноставен и модерен.Материјал : ABS.Структура : 6 спрата.Бои : Бела, Црна.Употреба :

DEN 1289.04
Тропски Остава Шема Розова Фламинго Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тропски Остава Шема Розова Фламинго Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Мали складирање оддел за зголемување на екстра �

DEN 455.52
Baoblaze Преносни Тенџере Рек Тенџере Заградата Топлинска Изолација Круг Не се Лизга Шпоретот Полица Тенџере Стојат Алатки Леано
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Baoblaze Преносни Тенџере Рек Тенџере Заградата Топлинска Изолација Круг Не се Лизга Шпоретот Полица Тенџере Стојат Алатки Леано

Леано железо помошни рамка, универзален и за големи и мали садови, стабилни и не се лизга.На леано железо

DEN 557.28
TENIU Метла Носителот, Метла Држачот за Ѕид Само Лепило, Метла и Четка Носителот Организатор Ѕид Монтирани, Гаража за Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TENIU Метла Носителот, Метла Држачот за Ѕид Само Лепило, Метла и Четка Носителот Организатор Ѕид Монтирани, Гаража за Складирање

Тип : Метла Држачот.Материјал : Пластика.Боја : Розова / Зелена / Блу / Бела.Големина : како што е прикажано.�

DEN 221.52
Ананас Црна Љубов Срцето Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ананас Црна Љубов Срцето Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Отстрани заштитниот слој од назад 3m лента.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се к

DEN 455.52
Toyvian 4Pcs Круг Steamer Решетката и Ладење Рек Литургија Рек Носителот Нерѓосувачки Челик Садови Рек Реверзибилна Поддршка Шпоретот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Toyvian 4Pcs Круг Steamer Решетката и Ладење Рек Литургија Рек Носителот Нерѓосувачки Челик Садови Рек Реверзибилна Поддршка Шпоретот

не е лесно да се држиме прашина на дното на садот и на.На шупливи дизајн забрзува топлина дисипација на т

DEN 2368.80
Виси Кујна Складирање Orgainzer,Ѕид Монтирани Сет Вклучува Нож Носителот,2-Ниво Зачин Багажник,Тенџере Капак Багажник,Антена, Сушење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виси Кујна Складирање Orgainzer,Ѕид Монтирани Сет Вклучува Нож Носителот,2-Ниво Зачин Багажник,Тенџере Капак Багажник,Антена, Сушење

★Мулти ФункционалниОвој ѕид виси решетката е голем кујнски помошник.Тоа може да организира зачини, куј

DEN 191.52