• Обновено
manqianxun Универзален Автомобил Мини Спојлер Крило, Авто Автомобил Опашка Крило Мини Авто Карбонски Влакна Текстура Декорација Без Перфорација Опашка Декорација, 6.7 И

manqianxun Универзален Автомобил Мини Спојлер Крило, Авто Автомобил Опашка Крило Мини Авто Карбонски Влакна Текстура Декорација Без

Buyers rating:
DEN 270.48

Залиха

【Премиум Материјалот】Изработени од зајакнати ABS пластика, материјал, и таму е карбонски влакна текстура на површината. 【Вкупната Големина】Прибл. 6.7" x 1.4" x 1.4"(17cm x 3.6 cm x 3.6 cm). 【Lossless Инсталација и Супер Леплива】Не е потребно дупчење, да ја инсталираш со супер-лепливи двострано лента.Ве молиме да ја исчистите површината на целта со детергент пред да се држи го.manqianxun Надградба на лепливоста да се направи тоа се повеќе стабилни. 【Најновите Дизајн GT Крило】Најновите дизајн GT крило спојлер завршен комплет, подобрување на ракувањето и да се направи опашка постабилна во голема брзина. 【Симпатична & Уникатна Декорација】Мини личност дизајн му дава на вашиот автомобил сосема симпатична и уникатен изглед.Материјал : Јаглерод Влакна Боја : Црна Димензии : Прибл. 6.7" x 1.4" x 1.4"(17cm x 3.6 cm x 3.6 cm) Зошто го Избере Нашиот GT Крило ◆ Направени од високо квалитетна ABS материјал, лесни и трајни производи за употреба. ◆ Не е потребно дупчење, да ја инсталираш со двострано лента. ◆ manqianxun Надградба на лепливоста да се направи тоа се повеќе стабилни ◆ Дава вашиот автомобил сосема симпатична и уникатен изглед. ◆ Најновите дизајн GT крило спојлер завршен комплет, подобрување на ракувањето и да се направи опашка постабилна во голема брзина.Љубезно Белешки : ☞1. Ве молиме да ја исчистите површината на целта со детергент пред да се држи го. ☞2. Ве молиме не дозволувајте крило контакт со вода во три дена по инсталацијата, и немојте да се вози со голема брзина во овој период.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MaxMate Премиум Компатибилен со 2019-2022 Форд Ренџер SuperCrew Кабината Црна 5 Овална Страна Чекор Шини Nerf Барови Работи Одбори
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MaxMate Премиум Компатибилен со 2019-2022 Форд Ренџер SuperCrew Кабината Црна 5 Овална Страна Чекор Шини Nerf Барови Работи Одбори

ВАЖНО : Само се вклопуваат Super Crew Кабина со 4 полна големина врати.НЕ за Super Cab.(Ве молиме проверете ја ваша�

DEN 934.08
HK5 Црна Вистински Карбонски Влакна V-Стил на Задните Трупот Капак Спојлер Крило Компатибилен со -2021 Nissan Maxima Седан, 2017
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HK5 Црна Вистински Карбонски Влакна V-Стил на Задните Трупот Капак Спојлер Крило Компатибилен со -2021 Nissan Maxima Седан, 2017

Fitment Одговара за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Nissan Maxima.Дизајн и Материјал Висок Квалитет Вистински Карбонски Влакна.

DEN 3527.76
Возен Брзини на Карбонски Влакна Хидро-Потопување ABS Багажникот Спојлер Крило Компатибилен со 2017-21 BMW 5er G30 Седан и F90 М5
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Возен Брзини на Карбонски Влакна Хидро-Потопување ABS Багажникот Спојлер Крило Компатибилен со 2017-21 BMW 5er G30 Седан и F90 М5

Fitment : Тоа е компатибилен со 201721 BMW 5Серија G30 седан и F90 пат М5 Пакетот Вклучува : ABS пластика багажникот спо

DEN 959.76
MAIMOCCY Гасна Кочница Педалот за гас Педалата Покрие Капа Компатибилен за Хонда CRV CR-V Спогодба Граѓански 10 Одисеја Против Пролизгување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MAIMOCCY Гасна Кочница Педалот за гас Педалата Покрие Капа Компатибилен за Хонда CRV CR-V Спогодба Граѓански 10 Одисеја Против Пролизгување

Компатибилен За Хонда Спогодба 20132021 (не одговара спортски модел), за Граѓански 10 20162021, за Пилот 20192021...

DEN 453.60
Усна Diffuser Перка, Перка Стил Автомобил Назад Bumpe Карбонски Влакна Изглед Перка Стил Автомобил Задниот Браник за Лесно да се
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Усна Diffuser Перка, Перка Стил Автомобил Назад Bumpe Карбонски Влакна Изглед Перка Стил Автомобил Задниот Браник за Лесно да се

Со цел да се зголеми возило е аеродинамичен перформанси.Стилски дизајн, таа е исто така декорација обје�

DEN 431.76
Deebior Оригинални Ventvisor 4pcs Страна на Прозорецот Очила, Надвор Канал Добар Изглед Лента-На Ветер: Чувари во Собата, Пропустливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Deebior Оригинални Ventvisor 4pcs Страна на Прозорецот Очила, Надвор Канал Добар Изглед Лента-На Ветер: Чувари во Собата, Пропустливи

ВНИМАНИЕ!Пропустливи deflector одговара само за 19962000 Хонда Граѓански 4Врата Седан Модел Само.НАПРАВИ АВТОМО

DEN 935.76
Kingcher Надворешни Задна Врата Sill Таблата задната врата Браник Плоча Guard Покрие Трим Одговара за 2020 Мерцедес Бенц W167 GLE
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kingcher Надворешни Задна Врата Sill Таблата задната врата Браник Плоча Guard Покрие Трим Одговара за 2020 Мерцедес Бенц W167 GLE

100% Сосема Нов и Висок квалитет, Производителот директно снабдување.Атрактивен И Практичен,Ја Подобрува

DEN 1224.00
MCARCAR КОМПЛЕТ Покривот Спојлер одговара за Мерцедес Бенц V Класа W447 Вито V220d V250 Мини Патникот Ван -2018 Фабрика Штекер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MCARCAR КОМПЛЕТ Покривот Спојлер одговара за Мерцедес Бенц V Класа W447 Вито V220d V250 Мини Патникот Ван -2018 Фабрика Штекер

*Добар Fitment : Овој заден спојлер крило е добро одговара за Мерцедес Бенц V Класа W447 Вито V220d V250 Мини Патник�

DEN 10302.96
MotorFansClub Задниот Спојлер на Багажникот Крило Одговара за Компатибилен со КИА Жило 2017 2018 Багажникот Капак Спојлер(Вистински
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MotorFansClub Задниот Спојлер на Багажникот Крило Одговара за Компатибилен со КИА Жило 2017 2018 Багажникот Капак Спојлер(Вистински

【Обичај се Вклопуваат】Овој заден спојлер прилагодена за Одговара за Компатибилен со КИА Жило 2017 2018,Пр�

DEN 2159.76
Багажникот Спојлер Компатибилен Со 2006-2011 Хонда Граѓански 4Dr Седан, TR Unpainted ABS Задниот Спојлер Крило Капакот од IKON MOTORSPORTS,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Багажникот Спојлер Компатибилен Со 2006-2011 Хонда Граѓански 4Dr Седан, TR Unpainted ABS Задниот Спојлер Крило Капакот од IKON MOTORSPORTS,

Одговара за 20062011 Хонда Граѓански 4 Door Седан Само.Стил : TR Стил Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика(Acr

DEN 1055.76