• Обновено
munirater Сјајни Црни Highkick Duckbill Багажникот Спојлер Крило Замена за 16-21 Хонда Граѓански Седан V3

munirater Сјајни Црни Highkick Duckbill Багажникот Спојлер Крило Замена за 16-21 Хонда Граѓански Седан V3

Buyers rating:
DEN 2111.76

Залиха

Оваа Задните Покривот Спојлер одговара за Замена за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Хонда Граѓански Седан V3. Направен од карбонски влакна материјал, со полиран и shinning површината и УВ-Заштитени Јасно Слој, висока цврстина, отпорност на избледи и ' рѓа отпорни.Со стилски дизајн, новиот спојлер може да го Зголеми притисокот и подобрување на стабилноста за да направи да се вози повеќе безбеден.Оваа Задните Покривот Спојлер со сјајни изглед и стилски дизајн, таа ќе работи добро и подобрување на вкупните перформанси во ракување и издржливост.На задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога во големи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, направи возач да се чувствуваат поудобно.Сјајни Црни Highkick Duckbill Багажникот Спојлер Крило Замена for2016 Хонда Граѓански Седан V32017 Хонда Граѓански Седан V32018 Хонда Граѓански Седан V32019 Хонда Граѓански Седан V32020 Хонда Граѓански Седан V32021 Хонда Граѓански Седан V3 Specification : Material:Carbon Fiber Process : Вакуум molding Color : black FEATURES : Одлично compatibility Double слоевит УВ-Заштитени јасно слој.Површината е shinning and Add downforce, одвои струење, подобрување на стабилноста, намалување на гориво consumption Car спојлер е дизајниран да фабричките спецификации за лесна инсталација и clean The стилски дизајн на оваа багажникот спојлер ќе го персонализирате и надградба на вашиот автомобил, подобрување на изгледот на возилото, се создаде единствен спортски линија, дава прилагодено look Package вклучувајќи : 1 x задните трупот усна спојлер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YIWANG Карбонски Влакна Автомобил Багажникот Капак Спојлер Крило за Infiniti Q50 Q50S 2014-2018 Автомобил Надворешност Додатоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YIWANG Карбонски Влакна Автомобил Багажникот Капак Спојлер Крило за Infiniti Q50 Q50S 2014-2018 Автомобил Надворешност Додатоци

Направен Од Висок Квалитет На Јаглерод Влакна во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.Лесна �

DEN 770.40
CLIM УМЕТНОСТ Товар Лагер за Jeep Wrangler 2015-2018 Обичај се Вклопуваат Багажникот Мат, со Саќе Dirtproof & Водоотпорен Технологија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CLIM УМЕТНОСТ Товар Лагер за Jeep Wrangler 2015-2018 Обичај се Вклопуваат Багажникот Мат, со Саќе Dirtproof & Водоотпорен Технологија

Против Пролизгување Технологија – мрежа поддршка на овие багажникот облоги чувајте ги во место, додека

DEN 2364.00
Замена на Паркинг Сопирачката за Итни случаи се Скрши Спојки Педалата Подлога Покрие Компатибилен со Chevrolet GMC Buick Pontiac
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Замена на Паркинг Сопирачката за Итни случаи се Скрши Спојки Педалата Подлога Покрие Компатибилен со Chevrolet GMC Buick Pontiac

1 Премиум Паркинг Сопирачка Педалата Подлога.Изградена на трајни тешки црна автомобилската одделение г

DEN 1168.80
QWK Карбонски Влакна Задниот Спојлер Крило, за Maserati Granturismo Купе 2D 2008-2010, Заден Багажникот за на Покрив Спојлер Крило
  • Обновено
Ценетост на стоката:

QWK Карбонски Влакна Задниот Спојлер Крило, за Maserati Granturismo Купе 2D 2008-2010, Заден Багажникот за на Покрив Спојлер Крило

★【ДОБРА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за Maserati Gran Turismo Купе 2 D 20082010 Зголемување на стабилноста на возилото,тр�

DEN 1044.00
QAA се вклопува 2010- Buick Лакрос 4 Парче од Нерѓосувачки Тркала Добро Акцент Намали, се Сечат за да одговараат со Рокер комплет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

QAA се вклопува 2010- Buick Лакрос 4 Парче од Нерѓосувачки Тркала Добро Акцент Намали, се Сечат за да одговараат со Рокер комплет

Оваа QAA дел е дизајниран да се вклопуваат во 20102016 Buick Лакрос, 4врата.Она што се вклучени во кутија?Вашиот п

DEN 924.00
QAA се вклопува 2013-2015 Chevrolet Malibu 4 Парче Моделирани од не ' Рѓосувачки Челик Тркала И Крилата Трим Калапи, Целосна Должина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

QAA се вклопува 2013-2015 Chevrolet Malibu 4 Парче Моделирани од не ' Рѓосувачки Челик Тркала И Крилата Трим Калапи, Целосна Должина

Оваа QAA дел е дизајниран да се вклопуваат во 20132015 Chevrolet Malibu, 4врата.Она што се вклучени во кутија?Вашиот па

DEN 4341.36
MaxMate Премиум Компатибилен со 2019-2022 Форд Ренџер SuperCrew Кабината Црна 5 Овална Страна Чекор Шини Nerf Барови Работи Одбори
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MaxMate Премиум Компатибилен со 2019-2022 Форд Ренџер SuperCrew Кабината Црна 5 Овална Страна Чекор Шини Nerf Барови Работи Одбори

ВАЖНО : Само се вклопуваат Super Crew Кабина со 4 полна големина врати.НЕ за Super Cab.(Ве молиме проверете ја ваша�

DEN 934.08
MotorFansClub Задниот Спојлер на Багажникот Крило Одговара за Компатибилен со КИА Жило 2017 2018 Багажникот Капак Спојлер(Вистински
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MotorFansClub Задниот Спојлер на Багажникот Крило Одговара за Компатибилен со КИА Жило 2017 2018 Багажникот Капак Спојлер(Вистински

【Обичај се Вклопуваат】Овој заден спојлер прилагодена за Одговара за Компатибилен со КИА Жило 2017 2018,Пр�

DEN 2159.76
Автомобил Спојлер Планината Загради, Akozon Универзален Автомобил CNC Алуминиум Легура на Задното Крило Трупот Трки Опашка Спојлер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Спојлер Планината Загради, Akozon Универзален Автомобил CNC Алуминиум Легура на Задното Крило Трупот Трки Опашка Спојлер

Направен од висок квалитет на лесен алуминиум легура за максимална сила.Правобложени за највисок издрж

DEN 904.56