• Обновено
YDHWY Гира Мажите и Жените Гира Кревање Гира Домашна Фитнес Опрема Пар на Гира Спортска Опрема Barbell (Големина : 20 КГ)

YDHWY Гира Мажите и Жените Гира Кревање Гира Домашна Фитнес Опрема Пар на Гира Спортска Опрема Barbell (Големина : 20 КГ)

Buyers rating:
DEN 1200.00

Залиха

Три видови на спецификации : 10kg / 15kg / 20 кг три видови на спецификации за вас да се избере, може да се избере соодветна спецификација според вашите потреби.Двојно ореви : Двоен ореви, двојно осигурување, анти-олабавување, безбеден за употреба, ви донесе добро искуство.ПВЦ тегови : ПВЦ тегови се користи за да спречи судири, одолее на притисокот и се носат, не му наштети на земјата, и се трајни.Прилагодливи тежина : тежината на гира е прилагодлив, може да се прилагоди на соодветна тежина според вашата вежба потреби.Силна practicability : Може да се користи како гира или barbell, и може да биде вклучен слободно да се задоволат различните потреби.Име на производ : dumbbell Product боја : black Product карактеристики : слободно да ја зголемите или намалите тело weight Dumbbell : ПВЦ material Steel цевки : избраниот висок квалитет на челик pipes Uses : вежба за стомачните мускули, biceps, итн.;Применливи луѓе : мажите и жените.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CYzpf 1PC Тегови Дома Kettlebell Ефективни Фитнес Сила на Капацитетите за Обука на Опрема за Вежбање за Спорт Кревање Слободни Тежини
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYzpf 1PC Тегови Дома Kettlebell Ефективни Фитнес Сила на Капацитетите за Обука на Опрема за Вежбање за Спорт Кревање Слободни Тежини

▲ ПРЕНОСНИ : направи преносни тегови за зафатен жена / мажи.Тие се лесни за носење и подобро да управуват

DEN 645.60
DAMIMI 110 Кг Прилагодливи Тегови Barbell Тегови Сет со Бар, Дом Салата Кревање Тегови Сила за Обука, Опрема за Внатрешна Тело Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DAMIMI 110 Кг Прилагодливи Тегови Barbell Тегови Сет со Бар, Дом Салата Кревање Тегови Сила за Обука, Опрема за Внатрешна Тело Фитнес

Фитнес опрема комбо : пакетот вклучува пар на прилагодливи barbell и тегови со 4 5kg / 11lb плочи, 4 2.5 kg / 5.5 lb плоч

DEN 2186.40
WCN Слободни Тежини Монтажни Гира Мажите Домашна Фитнес Опрема 20 Кг 30kgr. Рака Тегови Тегови, Вежба Рака Yaling Женски Сила за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WCN Слободни Тежини Монтажни Гира Мажите Домашна Фитнес Опрема 20 Кг 30kgr. Рака Тегови Тегови, Вежба Рака Yaling Женски Сила за

Тегови, погоден за вршење на основните тело вежбање и тешка нога лифтови, за подобрување на вашиот јадро

DEN 1780.80
PINROYAL 4pcs Прилагодливи Гира Бар Стеги, Гира Спин Завртка Погоден за 1 Инч (Меѓународна Стандардна Големина) Гира Постави Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PINROYAL 4pcs Прилагодливи Гира Бар Стеги, Гира Спин Завртка Погоден за 1 Инч (Меѓународна Стандардна Големина) Гира Постави Додатоци

【Спречи Лабава】Продлабочување на темата може подобро да се поправи гира плочи на гира бар, и направи о�

DEN 143.76
Прилагодливи Barbell Тежина Set - Неми Ѕвона За Возрасни Сет со Гира Прачки Гира Таблети Пот-Доказ Зафат за Жените, Младите Мажи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи Barbell Тежина Set - Неми Ѕвона За Возрасни Сет со Гира Прачки Гира Таблети Пот-Доказ Зафат за Жените, Младите Мажи

НОВ ЕКОЛОШКИ ПВЦ МАТЕРИЈАЛ : носатотпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот.РАЗНОВРСНА & ФУНКЦИОНА

DEN 1476.00
ZNZN Прилагодливи Гира Тегови,Гума-Обложена Тегови,Гира Barbell Фитнес Поставите Комбинација Вежба Рака Мускули (Боја : 30KGR. (за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZNZN Прилагодливи Гира Тегови,Гума-Обложена Тегови,Гира Barbell Фитнес Поставите Комбинација Вежба Рака Мускули (Боја : 30KGR. (за

Мала големина.Неограничен движење и непречено остварување.Задебелена гума ракав, безбедни и не се нама�

DEN 10486.32
Прилагодливи Barbell Set - Dumbell Тежина Поставени со Не се Лизга Barbell Род Гира Таблети Не се Лизга Справи Дома Салата за Обука
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи Barbell Set - Dumbell Тежина Поставени со Не се Лизга Barbell Род Гира Таблети Не се Лизга Справи Дома Салата за Обука

СЛОБОДЕН КОМБИНАЦИЈА Е поудобно : тежината може слободно да се прилагоди за да одговара на употреба на р

DEN 1175.28
Слободни Тежини Тегови Слободни Тежини Тегови Тежина Поставите Позлата Обложени Леано Железо Гира Пар за Салата Дома и боди билдинг
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Слободни Тежини Тегови Слободни Тежини Тегови Тежина Поставите Позлата Обложени Леано Железо Гира Пар за Салата Дома и боди билдинг

Тегови, погоден за вршење на основните тело вежбање и тешка нога лифтови, за подобрување на вашиот јадро

DEN 1003.20
ALING Гира Бар Трајни Премиер Гира Барови Прилагодливи Гира Бар Навој Гира Справи за Фитнес Тренинг Тренингот Спорт (Пара)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALING Гира Бар Трајни Премиер Гира Барови Прилагодливи Гира Бар Навој Гира Справи за Фитнес Тренинг Тренингот Спорт (Пара)

ФЛЕКСИБИЛНИ ТРЕНИНГОТ : Доколку е потребно вежбање со различни нивоа на тежина плочи, ќе треба ALING гира б

DEN 1187.76
AILI Гира Тегови Прилагодливи Дигање Гира Barbell Бар & Тегови Поставите Салата Фитнес 10KG,15KG,20 КГ Гира Тегови, Вежба & Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AILI Гира Тегови Прилагодливи Дигање Гира Barbell Бар & Тегови Поставите Салата Фитнес 10KG,15KG,20 КГ Гира Тегови, Вежба & Фитнес

го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобро с�

DEN 645.60
ZSMPY Гира-Barbell 2-во-1 Сет 10kg Прилагодливи Слободни Тежини Страна на Тежина на Тегови, Тегови за Фитнес и боди билдинг/Дигање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZSMPY Гира-Barbell 2-во-1 Сет 10kg Прилагодливи Слободни Тежини Страна на Тежина на Тегови, Тегови за Фитнес и боди билдинг/Дигање

★ Карактеристики : 1.Ова не е голем квалитет прашање ★ Одличен начин да се изградат мускули, изградба на

DEN 1694.40