• Обновено
Ncaikelly 42in Модерна Кристал Fandaliers Тавански Вентилатор со Светлина,Стигнале Невидливи LED Лустерот,Далечински Управувач со 3 Боја Промени 3 Брзини Осветлување Тела за Дн

Ncaikelly 42in Модерна Кристал Fandaliers Тавански Вентилатор со Светлина,Стигнале Невидливи LED Лустерот,Далечински Управувач со

Buyers rating:
DEN 4799.76

Залиха

На fandelier фан опкружена со кристално ленти, тоа може да refract мека светлина и да се направи вашиот дом повеќе топло.тоа може да се обезбеди поголема енергија од ветер и помала бучава, обезбедување мирен спиење опкружување за вас и вашето семејство.Гаранција за услугите;Ако примите производ оштетени или имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 12 часа.Ncaikelly 42inch Кристал Тавански вентилатор со светлина,усвојување на луксузен и атмосферски стил на дизајн.Висок-квалитет K9 кристал може да refract мека светлина кога светлината е вклучено, која може да ги заштити нашите очи добро.Кристално тавански вентилатор со светлина, во согласност со Американскиот стандард крошна, метал материјал, безбедно и издржливи.Ние ви препорачуваме да се побара професионална техничар за помош ако не сте добри во инсталирање.На стигнале Тавански вентилатор сенка го користите метална лента за да тит сенка,тоа може да се направи фан постабилна.Можете да изберете, според височината на таванот на вашиот дом.Материјал : Метал Крошна + K9 Кристал+ ABS сечилото + Бакар Мотор.Надворешната рамка употреба силна метал и јасно K9 кристална топка,тоа е издржлив и може да се користи како украс за декорација на вашиот дом.Downrods : 4inch(10cm) & 8inch(20cm).Fandelier Димензии : Дијаметар од 42 инчи/107cm кога проширена и 20 инчи/50cm кога е затворен, 2 downrods за 4 инчен(10cm)& 8 инчен(20cm).Далечински Управувач : Светлина и брзина на ветрот може да се контролира со далечински управувач.Модерниот Стил : Модерна Стигнале Тавански вентилатор и кристално лустерот светлина 2 во 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YOAIDUN Тавански Вентилатор Со Светла за Далечинска Контрола,20 Во Модерната Низок Профил, Таванот Fan72W 110V Smart Мерењето 3-Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YOAIDUN Тавански Вентилатор Со Светла за Далечинска Контрола,20 Во Модерната Низок Профил, Таванот Fan72W 110V Smart Мерењето 3-Боја

Главната материјал на тавански вентилатор е составен од , акрилик абажур, и ABS транспарентен фан ножеви..

DEN 4448.16
DZWYC Тавански Вентилатор Светла Затворен Низок Профил, Северна Европа Тавански Вентилатор со LED Светло и Далечинска Контрола, 20
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DZWYC Тавански Вентилатор Светла Затворен Низок Профил, Северна Европа Тавански Вентилатор со LED Светло и Далечинска Контрола, 20

Во случај производот не успее да работат поради транспорт штета по приемот, треба да ги контактирате и д

DEN 9849.36
Модерната Тавански Вентилатор Светла со Далечински Управувач Флеш Планината, LED Фан Светилки Невидливи Затемнување 3 Бои, Осветлување,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Модерната Тавански Вентилатор Светла со Далечински Управувач Флеш Планината, LED Фан Светилки Невидливи Затемнување 3 Бои, Осветлување,

Таванот светилка со вентилатор : површината на светилка тело е изработен со убава вертикална бар шема, к

DEN 3359.76
Тавански вентилатор LED Далечински Управувач Тавански Вентилатор со Светлината Невидливо Фанови Светилка Дома Осветлување Кружни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тавански вентилатор LED Далечински Управувач Тавански Вентилатор со Светлината Невидливо Фанови Светилка Дома Осветлување Кружни

◆ Увезени двоен слој за лежишта да го продолжи животот на кружни таванот фан мотор ◆ Фан и лесно се комб

DEN 11377.92
LJJSMG Pendant Светла Модерна Таванот Фан-Далечински Управувач Дома Декорација Дневна Соба Вечера Соба Едноставна LED Исклучување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LJJSMG Pendant Светла Модерна Таванот Фан-Далечински Управувач Дома Декорација Дневна Соба Вечера Соба Едноставна LED Исклучување

[Дизајн] Едноставен стил,Модерен 3 сечилото таванот фанови, ПВЦ фан ножеви.за 615 метри квадратни простор,

DEN 1704.00
MYYINGBIN Деца Облак Форма Тивка Тавански Вентилатор со Светлото во Спалната соба LED 62W Dimmable 3 Брзини Вентилатор на Таванот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MYYINGBIN Деца Облак Форма Тивка Тавански Вентилатор со Светлото во Спалната соба LED 62W Dimmable 3 Брзини Вентилатор на Таванот

❤Далечински управувач функција : далечински управувач вентилатор на таванот светилка може да се проме�

DEN 1452.00
ATEEZ 42W Таванот Фанови со Светла, Вентилатор на Таванот Светлина со Далечински Таванот Фанови со Светилки Молчи Dimmable Pendant
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ATEEZ 42W Таванот Фанови со Светла, Вентилатор на Таванот Светлина со Далечински Таванот Фанови со Светилки Молчи Dimmable Pendant

❤Далечински управувач функција : далечински управувач вентилатор на таванот светилка може да се проме�

DEN 988.80
36 Morden Тавански Вентилатор, Светло 4 Стигнале Акрилик Ножеви 3-Промена на бојата 3-брзина W/далечински Led Таванот Фан Светлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

36 Morden Тавански Вентилатор, Светло 4 Стигнале Акрилик Ножеви 3-Промена на бојата 3-брзина W/далечински Led Таванот Фан Светлина

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3576.00
NOXARTE Тавански Вентилатор со Светлина Кристал Лустерот Фан Далечински Управувач Обратна Дрво Ножеви за Живеење Dinging Соба, Спална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NOXARTE Тавански Вентилатор со Светлина Кристал Лустерот Фан Далечински Управувач Обратна Дрво Ножеви за Живеење Dinging Соба, Спална

СТИЛ : Тавански вентилатор и кристално лустерот светлина 2 во 1 Нашата фан светла се роман, индивидуални,

DEN 4797.36
Led Таванот Фан со Светлина, 42 Инчен Невидливи Тавански Вентилатор Ламба за Дневна Соба, Спална соба Со Далечински Управувач Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Led Таванот Фан со Светлина, 42 Инчен Невидливи Тавански Вентилатор Ламба за Дневна Соба, Спална соба Со Далечински Управувач Дома

Тежина : 13 Број на таванот фан светла : 1 Контрола метод : далечински управувач.големина : 42...

DEN 439.20
23 Модерна Тавански Вентилатор Лустерот,Затворен Тавански Вентилатор Светла,3 Боја LED Светло Флеш Планината Светилка W/Далечински
 • Обновено
Ценетост на стоката:

23 Модерна Тавански Вентилатор Лустерот,Затворен Тавански Вентилатор Светла,3 Боја LED Светло Флеш Планината Светилка W/Далечински

[Прилагодува Брзината на Ветерот] Три Брзината на Вентилаторот Е Прилагодена за да се Исполнат Различн�

DEN 876.00
FAZRPIP Тавански Вентилатор со Светла и Далечински управувач, 42 Инчен Индустриски Лустерот Фан со Стигнале Ножеви, Гроздобер Fandelier
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FAZRPIP Тавански Вентилатор со Светла и Далечински управувач, 42 Инчен Индустриски Лустерот Фан со Стигнале Ножеви, Гроздобер Fandelier

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 13669.92
Стигнале Кристал Тавански Вентилатор, 3Color Промена LED Таванот Фан со Далечински управувач, Невидливи Ножеви Лустерот Фан Fandelier
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стигнале Кристал Тавански Вентилатор, 3Color Промена LED Таванот Фан со Далечински управувач, Невидливи Ножеви Лустерот Фан Fandelier

Ножеви ќе се протега надвор и го стави во внатрешноста автоматски , Заштеда на простор за вашата соба.На�

DEN 3839.76
42 Инчен Модерна Тавански Вентилатор со Светлина и Далечински Управувач Црна Стигнале Тавански Вентилатор, Светло Комплет LED Таванот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

42 Инчен Модерна Тавански Вентилатор со Светлина и Далечински Управувач Црна Стигнале Тавански Вентилатор, Светло Комплет LED Таванот

Зачувај вашето драгоцено време.84 инчи и 12 cm / 4 ★【100% Осигурување на Квалитетот】 : Нашите производи се 100

DEN 4296.00