• Обновено
Efperfect 42 Модерна Тавански Вентилатор со Светлина Bluetooth Музички Плеер Таванот Фанови Dimmable Слободни Боја Промени Лустерот Smart Осветлување Тела, Тивок Мотор со LED Колек?

Efperfect 42 Модерна Тавански Вентилатор со Светлина Bluetooth Музички Плеер Таванот Фанови Dimmable Слободни Боја Промени Лустерот

Buyers rating:
DEN 1764.00

Залиха

▲ ГОЛЕМИНА : 42*42*17inch / 106*106*43cm / L*W*H, пакет се вклучени 2 downrods 4" / 7.8" за да ги собере различни таванот висина. ▲ МОТОР : Опремени со чист бакар мотор, кој е тивок и силна моќ снабдувањето, носи вашето семејство здраво и удобно живеење / спиење животната средина, животот-за време на моторни guarranty. ▲ МУЗИЧКИ ЗВУЧНИЦИ : Со вграден-во одделение Bluetooth слушалката, може да обезбеди 3 D стерео опкружувачки музика, лесно да се поврзете на фан звучници со Bluetooth во вашиот мобилен телефон. ▲ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нова технологија LED колекции, која е Dimmable и Слободни боја промени со Bluetooth (Треба да ја преземете СТАН во вашиот паметен телефон), 3 редовни боја промени со далечински управувач, ПРЕДВОДЕНА колекции животен век до 60,000 часа.Фан поддржува 3 брзини и тајмер функција.Големо парче е комбинација забава и функции. ▲ ГАРАНЦИЈА : 60 дена производителот defectives и 30 дена незадоволни врати / услуга за замена, ако било какви прашања во текот на инсталацијата или операција, plaese контактирајте го нашиот сервис и тие ќе се справи со вашиот проблем imediately!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Led Таванот Фан со Светлина, 42 Инчен Невидливи Тавански Вентилатор Ламба за Дневна Соба, Спална соба Со Далечински Управувач Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Led Таванот Фан со Светлина, 42 Инчен Невидливи Тавански Вентилатор Ламба за Дневна Соба, Спална соба Со Далечински Управувач Дома

Тежина : 13 Број на таванот фан светла : 1 Контрола метод : далечински управувач.големина : 42 Дали dimmable : Yes.Б�

DEN 439.20
Стигнале Кристал Тавански Вентилатор, 3Color Промена LED Таванот Фан со Далечински управувач, Невидливи Ножеви Лустерот Фан Fandelier
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стигнале Кристал Тавански Вентилатор, 3Color Промена LED Таванот Фан со Далечински управувач, Невидливи Ножеви Лустерот Фан Fandelier

Ножеви ќе се протега надвор и го стави во внатрешноста автоматски , Заштеда на простор за вашата соба.На�

DEN 3839.76
Ncaikelly 42in Модерна Кристал Fandaliers Тавански Вентилатор со Светлина,Стигнале Невидливи LED Лустерот,Далечински Управувач со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ncaikelly 42in Модерна Кристал Fandaliers Тавански Вентилатор со Светлина,Стигнале Невидливи LED Лустерот,Далечински Управувач со

На fandelier фан опкружена со кристално ленти, тоа може да refract мека светлина и да се направи вашиот дом повеќ

DEN 4799.76
MYYINGBIN Деца Облак Форма Тивка Тавански Вентилатор со Светлото во Спалната соба LED 62W Dimmable 3 Брзини Вентилатор на Таванот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MYYINGBIN Деца Облак Форма Тивка Тавански Вентилатор со Светлото во Спалната соба LED 62W Dimmable 3 Брзини Вентилатор на Таванот

❤Далечински управувач функција : далечински управувач вентилатор на таванот светилка може да се проме�

DEN 1452.00
Matthews МК-WH-ПОТ Моли Модерна 56 Отворено Тавански Вентилатор со Далечинскиот управувач & Ѕид Контрола, 3 Лопати, Сјајна Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Matthews МК-WH-ПОТ Моли Модерна 56 Отворено Тавански Вентилатор со Далечинскиот управувач & Ѕид Контрола, 3 Лопати, Сјајна Бела

МОЛИ ОТВОРЕНО ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР ДИМЕНЗИИ : Дијаметар 56"; Висина 22" (Од Таванот до Долниот дел на Фан Дом

DEN 2196.00
FanWing 42 Инчи Злато Тавански Вентилатор Лустерот со 4 Невидливи Ножеви, 3 Боја се Менува Fandelier за Дневна Соба, K9 Кристал Таванот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FanWing 42 Инчи Злато Тавански Вентилатор Лустерот со 4 Невидливи Ножеви, 3 Боја се Менува Fandelier за Дневна Соба, K9 Кристал Таванот

Прекрасен дизајн : Гледано од врвот, целата кристал тавански вентилатор со светла далечински управувач

DEN 1550.40
DZWYC Тавански Вентилатор Светла Затворен Низок Профил, Северна Европа Тавански Вентилатор со LED Светло и Далечинска Контрола, 20
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DZWYC Тавански Вентилатор Светла Затворен Низок Профил, Северна Европа Тавански Вентилатор со LED Светло и Далечинска Контрола, 20

Во случај производот не успее да работат поради транспорт штета по приемот, треба да ги контактирате и д

DEN 9849.36
23 Модерна Тавански Вентилатор Лустерот,Затворен Тавански Вентилатор Светла,3 Боја LED Светло Флеш Планината Светилка W/Далечински
 • Обновено
Ценетост на стоката:

23 Модерна Тавански Вентилатор Лустерот,Затворен Тавански Вентилатор Светла,3 Боја LED Светло Флеш Планината Светилка W/Далечински

[Прилагодува Брзината на Ветерот] Три Брзината на Вентилаторот Е Прилагодена за да се Исполнат Различн�

DEN 876.00
Модерната Тавански Вентилатор Светла со Далечински Управувач Флеш Планината, LED Фан Светилки Невидливи Затемнување 3 Бои, Осветлување,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Модерната Тавански Вентилатор Светла со Далечински Управувач Флеш Планината, LED Фан Светилки Невидливи Затемнување 3 Бои, Осветлување,

Таванот светилка со вентилатор : површината на светилка тело е изработен со убава вертикална бар шема, к

DEN 3359.76
SMAAIR 52 Инчен Паметни Тавански Вентилатор со Светла и 10-брзина на DC Мотор, Работи со Далечински Управувач/Алекса/Google Home/Siri,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SMAAIR 52 Инчен Паметни Тавански Вентилатор со Светла и 10-брзина на DC Мотор, Работи со Далечински Управувач/Алекса/Google Home/Siri,

Напомена : Оваа тавански вентилатор треба да го користат 2,4 Ghz wifi да работат кога ќе го поврзете уредот, и

DEN 7199.76
SDFDSSR Тавански Вентилатор со Далечинскиот Управувач и Dimmable LED Светло 19.7 Современ Затворен Затворен Низок Профил, Вентилатор,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SDFDSSR Тавански Вентилатор со Далечинскиот Управувач и Dimmable LED Светло 19.7 Современ Затворен Затворен Низок Профил, Вентилатор,

Тивок мотор, оптимизиран моторни чип и бакарна жица, да се обезбеди силни струење и тивко работење, што ќ

DEN 8065.92
Stepless Затемнување Круг Ѕвезда Фан Светлина Мрежа Фан Светлина Тавански Вентилатор, Светло Далечински Управувач LED Starlight Спалната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Stepless Затемнување Круг Ѕвезда Фан Светлина Мрежа Фан Светлина Тавански Вентилатор, Светло Далечински Управувач LED Starlight Спалната

Едноставна Контрола : далечински управувач (светлина и ветер можат да бидат контролирани додека се лежи

DEN 1408.80
wangyy Тавански Вентилатор LED Светла Далечински Управувач 4 Фан Лустерот Автоматско Стигнале Невидливи Полиран Хром Вентилатор на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

wangyy Тавански Вентилатор LED Светла Далечински Управувач 4 Фан Лустерот Автоматско Стигнале Невидливи Полиран Хром Вентилатор на

Материјал : железо + ABS.Тавански вентилатор, големина : 42inc / 107cm.Лист материјал : ABS Фан лист.Светилка Специ

DEN 1396.80