• Обновено
Minka-Aire F623L-БС/BN Orb 54 Инчен Тавански Вентилатор со Интегриран 16W LED Светло во Бранеа Челик / Бранеа Никел Заврши

Minka-Aire F623L-БС/BN Orb 54 Инчен Тавански Вентилатор со Интегриран 16W LED Светло во Бранеа Челик / Бранеа Никел Заврши

Buyers rating:
DEN 5758.80

Залиха

ДИЗАЈН : Гроздобер уште модерни во дизајн, Minka-Aire Orb е дизајниран во Бранеа Челик/Бранеа Никел Заврши и Четири Сребро Ножеви.СИЈАЛИЦАТА : Слободанка тавански вентилатор вклучува интегриран 16 Вати Dimmable LED Светло Модул во Гравирани Опал Стакло.ВКЛУЧЕНИ : RCS213 - Три-брзински рачен далечински со On/Off плус полн опсег светлина затемнување, Напред и Рикверц функција и 6" Downrod.МОТОР : Погодно тивко, 3 брзина - реверзибилна мотор.Се кандидира на Летниот и Зимскиот период за да се помогне во ротирачкото воздухот и намалување на трошоците за енергија.ДИМЕНЗИИ : Мерки 16.75" од таванот до најниската точка на вентилатор, со вклучени 6" downrod.Оваа Современа Тавански Вентилатор има сечилото издржам дијаметар на 54" со 14° Сечилото на Теренот.ДОПОЛНИТЕЛНИ : Потребна Обврзници центар BD-1000 (се продава одделно) за да работат со Алекса или Google Дома.Факултативна WCS212 ѕид контрола може да се купат одделно.Minka-Aire F623 L-БС/BN Orb 54" Тавански Вентилатор со Интегриран 16 W LED Светло во Бранеа Челик / Бранеа Никел Заврши.Иако едноставна форма, СЛОБОДАНКА нуди детално и accenting дека го подига оваа честа форма на разговор парче во секој дом.Инспириран од гроздобер приврзоци со модерен жалба, Слободанка Тавански Вентилатор е беспрекорно спроведен и тешко да се превиди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TFCFL 42 Кристал Farmhouse Тавански Вентилатор со Светла и Далечински Управувач Стигнале Ножеви Фан Лустерот 3-Боја Променливи и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TFCFL 42 Кристал Farmhouse Тавански Вентилатор со Светла и Далечински Управувач Стигнале Ножеви Фан Лустерот 3-Боја Променливи и

Дијаметар 42" / 106cm , Висина 21.Дијаметар 42" кога проширена и 20" кога затворена.Ножеви ќе се протега надвор и

DEN 4680.00
SDFDSSR 42 Инчен Таванот Фанови со Светла, LED 3 Боја Далечински Управувач Стигнале Невидливи Ножеви 3 Брзини Затворен Таванот Светлина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SDFDSSR 42 Инчен Таванот Фанови со Светла, LED 3 Боја Далечински Управувач Стигнале Невидливи Ножеви 3 Брзини Затворен Таванот Светлина

Производ големина : (ве молиме погледнете на големината на табелата).Функција : вентилатор + осветлување.

DEN 300.00
Minka-Aire F516L-СЛОБОДАНКА Концептот јас 44 Инчен Тавански Вентилатор со Интегриран 14W LED Светло во Масло Протри Бронза Заврши
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Minka-Aire F516L-СЛОБОДАНКА Концептот јас 44 Инчен Тавански Вентилатор со Интегриран 14W LED Светло во Масло Протри Бронза Заврши

ДИЗАЈН : прегледен и безвременски дизајн во Концептот I е дизајнирана со Масло Протри Бронза тело и Три Ta

DEN 9238.80
IYUNXI Затворен Тавански Вентилатор со Светла Железо 72W Низок Профил Тавански Вентилатор со Далечински 20 Во Флеш се Качи на Таванот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

IYUNXI Затворен Тавански Вентилатор со Светла Железо 72W Низок Профил Тавански Вентилатор со Далечински 20 Во Флеш се Качи на Таванот

Ве молам, инсталирајте според упатствата кога инсталирање, обезбеди фан е да се исклучи од електричната

DEN 3599.76
Тавански вентилатор LED Далечински Управувач Тавански Вентилатор со Светлината Невидливо Фанови Светилка Дома Осветлување Кружни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Тавански вентилатор LED Далечински Управувач Тавански Вентилатор со Светлината Невидливо Фанови Светилка Дома Осветлување Кружни

◆ Увезени двоен слој за лежишта да го продолжи животот на кружни таванот фан мотор ◆ Фан и лесно се комб

DEN 11377.92