• Обновено
Вклучете Настроената Среќа Мачка Алуминиум за Kailh Gateron Цреша MX Механички Прекинувачи Тастатура Обичај Отворање Алатка со Метални Магнет...

Вклучете Настроената Среќа Мачка Алуминиум за Kailh Gateron Цреша MX Механички Прекинувачи Тастатура Обичај Отворање Алатка со Метални

Buyers rating:
DEN 359.76

Залиха

【Метал Switch Настроената】Погоден за Kailh, Gateron и Цреша MX прекинувачи.Лесно да се отвори switch за да ги подобри своите перформанси.Тоа е најдобар помошник за ентузијасти на механички тастатура. 【Симпатична Изглед】Како исклучителна алатка, таа, исто така има прекрасен изглед.Моделот на мачка го прави вашиот подмачкување работа забава.Црвениот дизајн го прави тоа повеќе видлив и полесно да се најде. 【Лесен и Брз】По многу испитувања, оваа опција настроената може да се отвори префрлат во една секунда, што го прави полесно за вас да се користи и не е лесно да се замрзне. 【Лесен за Употреба】надворешноста е дизајниран со прекрасен облик, кој е уникатен и креативен, и лесно да се користи во исто време.Тоа е првиот избор за кориснички љубовници.Со оваа опција настроената, можете да го отворите 90% од прекинувачи. 【Мали и Преносливо】метал switch настроената е убава на изглед, мали и преносливо, а неговата тежина е само 17.5 g. 【Моќен Метал Магнет】, Постојат мали и моќни метал магнети на горните и долните краеви на прекинувач настроената цврсто да се комбинираат два дела да се обезбеди прашина.Кога не го користите, тоа е елегантна декорација на масата.Мислам дека тоа е работа на уметноста.Во исто време, тоа е деликатна, мулти-функционални и полна со виталност.Тоа е како убавина со конотација, но не и публицитет.Ова е неопходен инструмент за сопствени играчи.Мислам дека ќе се често користете ја апликацијата phone switch отварачки дека може да биде ставен на workbench.Потоа, овој ултра-висока вредност и ултра-чувство настроената ќе биде вашиот најдобар избор, тоа може да отвори повеќе од 90% од било прекинувачи.тоа може да отвори префрлат во втората без било заостануваат.Имаме тестирани и подобрување тоа многу пати.Во споредба со другите switch отварачки, тоа го донесува модел дизајн на куфер, кој го прави тоа полично, додека додавањето на повеќе изненадувачки детали и неспокојот употреба.Пакување : 1pcs поотворени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тастатура, Водоотпорен Компјутерска Тастатура за Таблети за паметни телефони за Лаптопи(Светло Зелена, Шпанија)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тастатура, Водоотпорен Компјутерска Тастатура за Таблети за паметни телефони за Лаптопи(Светло Зелена, Шпанија)

Тастатурата е лесен во тежина, тивко копчиња, водоотпорен, dustproof, режа тастатура, брзо пишување и добра р�

DEN 1735.20
Безжична Тастатура, Компјутерска Тастатура Водоотпорен 12.9 Инчен Безжична Ултра‑Тенки за Паметни Телефони за Десктоп Компјутери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжична Тастатура, Компјутерска Тастатура Водоотпорен 12.9 Инчен Безжична Ултра‑Тенки за Паметни Телефони за Десктоп Компјутери

На брусен метал текстура тастатура панел не се лизга, давајќи им на луѓето high‑end чувствуваат.Тастатурат

DEN 618.96
KSZHI Ултра-Тенок пати Безжична Bluetooth Тастатура, Допрете Тастатура, Три пати на Тастатурата, Изградена на Полнење на Батеријата,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KSZHI Ултра-Тенок пати Безжична Bluetooth Тастатура, Допрете Тастатура, Три пати на Тастатурата, Изградена на Полнење на Батеријата,

[Тастатура димензија] : 30.4 x 9.7 x 0,8 cm, Touchpad големина : 5.4 x 4.8 cm.три системи се компатибилни, со Android, i OS, Windows си�

DEN 815.76
Безжична Тастатура, Shockproof Монтажни Компактна Тастатура за Читање и за Гледање на Видеа на Телефонот за Професионална Употреба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжична Тастатура, Shockproof Монтажни Компактна Тастатура за Читање и за Гледање на Видеа на Телефонот за Професионална Употреба

Компатибилен со 4.56.8 во (ширина на 69.5 cm) мобилен телефон, вклучувајќи го / / i OS Телефони.Монтажни магнетн

DEN 854.40
Безжична Тастатура, Shockproof Монтажни Компактна Тастатура за Читање и за Гледање на Видеа на Телефонот за Професионална Употреба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжична Тастатура, Shockproof Монтажни Компактна Тастатура за Читање и за Гледање на Видеа на Телефонот за Професионална Употреба

Компатибилен со 4.56.8 во (ширина на 69.5 cm) мобилен телефон, вклучувајќи го / / i OS Телефони.Монтажни магнетн

DEN 307.20
Вистински Dell F8M3Y, KB113P USB Кабелска Тенок Црна Тивка Компјутерска Тастатура За Десктоп и Лаптоп Системи 104 Клуч, QWERTY Изглед,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вистински Dell F8M3Y, KB113P USB Кабелска Тенок Црна Тивка Компјутерска Тастатура За Десктоп и Лаптоп Системи 104 Клуч, QWERTY Изглед,

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да работи правилно.Производот ќе имаат ситни флеки �

DEN 479.76
Jacksing DIY Keycaps, Мат Fadeless Удобно Внесување на Тастерот ESC Носат Отпорни Богати Бои Keycaps Висока Издржливост за Механички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jacksing DIY Keycaps, Мат Fadeless Удобно Внесување на Тастерот ESC Носат Отпорни Богати Бои Keycaps Висока Издржливост за Механички

DIY Шема : Ако веќе омраза истата стара боја, тоа е добра идеја да додадете некои модели на вашата тастатур

DEN 338.16
Копче Caps Тастатура го Опфаќа Поставување со 12Pcs PBT Keycaps Светлото Механички Тастатура Копче Caps Замена Компјутер Додаток
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Копче Caps Тастатура го Опфаќа Поставување со 12Pcs PBT Keycaps Светлото Механички Тастатура Копче Caps Замена Компјутер Додаток

【Интимни】Ергономски дизајн, подобри удобноста.Јасен и лесензачитање фонт дизајнот, што го прави полес

DEN 181.20
KSZHI Ултра-Тенок пати Безжична Bluetooth Тастатура, Допрете Тастатура, Три пати на Тастатурата, Изградена на Полнење на Батеријата,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KSZHI Ултра-Тенок пати Безжична Bluetooth Тастатура, Допрете Тастатура, Три пати на Тастатурата, Изградена на Полнење на Батеријата,

[Тастатура димензија] : 30.4 x 9.7 x 0,8 cm, Touchpad големина : 5.4 x 4.8 cm.три системи се компатибилни, со Android, i OS, Windows си�

DEN 1439.76
Акрилик Switch Тестер 2X3 Kailh Choc Низок Профил, Префрлете се Кафена и Бела црвена Темно Жолта Сина, Портокалова SMD RGB за Механички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Акрилик Switch Тестер 2X3 Kailh Choc Низок Профил, Префрлете се Кафена и Бела црвена Темно Жолта Сина, Портокалова SMD RGB за Механички

Акрилик Switch Тестер 2 X3 Kailh choc низок профил switch.Кога ќе додадете прекинувачи и keycaps,switch тестер обезбеди пов

DEN 180.00
KB113p Црна Канадски Повеќејазична Тенок USB Кабелска 103-Копче за Десктоп Тастатура w/Спиење Копчето 6W54G 06W54G CN-06W54G од EbidDealz
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KB113p Црна Канадски Повеќејазична Тенок USB Кабелска 103-Копче за Десктоп Тастатура w/Спиење Копчето 6W54G 06W54G CN-06W54G од EbidDealz

Дел Број : 6 W54 G MPN : 06 W54 G, CN06 W54 G.Тип : Десктоп Тастатура Модел : KB113p.Боја : Црна Јазик : Канадски Повеќејазичн

DEN 623.76
LCET Сина, Розова Switch RGB Тактилни 58g Прекинувачи за Механички Тастатура mx матични 5pin Светло Сина Слични на светиот Панда
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LCET Сина, Розова Switch RGB Тактилни 58g Прекинувачи за Механички Тастатура mx матични 5pin Светло Сина Слични на светиот Панда

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 856.80