• Обновено
2 Пакет Компатибилен 204A CF510A Црн Тонер Кертриџ Замена за HP MFP M180n M181fw M181fdw M180nw M154a M154nw Тонер за Принтер - Продадени од страна на ARSEINK

2 Пакет Компатибилен 204A CF510A Црн Тонер Кертриџ Замена за HP MFP M180n M181fw M181fdw M180nw M154a M154nw Тонер за Принтер - Продадени

Buyers rating:
DEN 2119.20

Залиха

Вклучени : 2 Црна компатибилен за HP 204 A CF510 A тонер кертриџ.Компатибилни Печатачи : M154a M154nw MFP M180n MFP M181fw MFP M181fdw MFP M180nw Печатач.Извонредна Страница Принос : Секој тонер кертриџ ќе принос до 1100 страници при 5% покриеност.Со високи перформанси : Обезбеди висок квалитет на печатење со вашиот печатач и производство на одлични резултати.Сите пакети се земаат мостри за тестови, вклучувајќи печатење квалитет, животот тест, тест на издржливост, torsional тест и капка тест, целосно се прилагодува и да се изразуваат за транспорт и Американскиот клима.Пакување Содржина : 2 x 204 A CF510 A Тонер Кертриџ, Црна.Широк спектар на компатибилност,совршено се вклопуваат со различни печатач модели.Боја Про M154a(T6 B51 A) Печатач во Боја Про M154nw(T6 B52 A) Печатач во Боја Про MFP M180n(T6 B70 A) Печатач во Боја Про MFP M181fw(T6 B71 A) Печатач во Боја Про MFP M181fdw(T6 B72 A) Печатач во Боја Про MFP M180nw(T6 B74 A) Печатач за Печатење Перформанси : Овој висок принос компатибилен тонер кертриџ обезбеди квалитетот на фотографијата еквивалент исписи, трае долго време со остри и јасни printout Нашата премиум слики резерви постојано се создаде нова, професионални слики во секое време.Се произведува во напредна објект, ARSEINK тонер касети за одржување на највисок стандард за да ви се понудат страници, со чисти и јасни содржина.Ние се фокусира на градење подобро касети, па ќе трошат помалку и печатење на подобро; Овозможува да се добие ОЕМ квалитет без ОЕМ цената.Овој производ му припаѓа на компатибилен потрошен материјал.Ако имате било какви прашања во врска со производот или наидат на проблеми, нашиот тим ќе бидат среќни да ви обезбеди со брза помош (бидејќи имаме професионален, сигурен и пријателски тим).По Продажба на Услуги Ако наидат на проблеми, ве молиме да се јавите на продавачот преку следниов начин : "Цел Листа" -> Search for "Цел ID".Кликнете На "Контактирајте Со Продавачот".Ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволително решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LEXC540X35G - Lexmark C540X35G Photoconductor Единица
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LEXC540X35G - Lexmark C540X35G Photoconductor Единица

Device_Types Ласерски Печатач.Страницапринос 30000 Supply_Type Photoconductor Единица.Oem / компатибилен ОЕМ.ОЕМизградена �

DEN 1934.40