• Обновено
FANMATS Јужна Дакота Мотоцикл Мат 82.5x42

FANMATS Јужна Дакота Мотоцикл Мат 82.5x42

Buyers rating:
DEN 530.40

Залиха

Рециклиран винил поддршка за траен и подолго-трајни производ.Машина направени и tufted во САД.Не-пропадна поддршка со Serged граници за дополнителна издржливост.Го прослават вашиот fandom со вентилатор Пештерата мат од спортски лиценцирање решенија.Мат карактеристики официјално лиценцирани тим логото со големи задебелени Букви. 100% најлон тепих карактеристики жив вистински тим бои.Не-пропадна рециклирани винил поддршка со serged граници додава издржливост.Машина перат; вакуум редовно и место чисти за било лесно и брзо се чисти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата