• Обновено
Gitehewo Сончоглед Tablecloth (55x70) Памук, Лен Сива Правоаголник Табела Облека за Кујна Јадење, Забава, Празник, Божиќ, Бифе

Gitehewo Сончоглед Tablecloth (55x70) Памук, Лен Сива Правоаголник Табела Облека за Кујна Јадење, Забава, Празник, Божиќ, Бифе

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

Табела големина : tablecloth големина 55 x 70 инчи, костим за на маса големина опсег : 31" x 46" до 39" x 54", мал правоаголник/овална маса, 4 - 6 места.Материјал и функции : направен од средината на тежина трајни памук, лен, не се лизга, умерена дамка отпорни и машина перат.Дизајн и decors : пристоен елегантен модерен дизајн, неутрално не се диви, везени едноставна шема.Целна прилики : убаво за семеен собир, трпезарија, земја кујна или кујна, дневна соба маса, ратан и градини табела.Добар избор за кујна јадење, забава, празник, божиќ, бифе.Миење и одржување : ладна вода, се препорачува во нежни циклус машина за миење, со користење на фен или обесени тоа да се исуши.Табела големина : tablecloth големина 55 x 70 инчи, костим за на маса големина опсег : 31" x 46" до 39" x 54", мал правоаголник/овална маса, 4 - 6 места.Материјал и функции : направен од средината на тежина трајни памук, лен, не се лизга, умерена дамка отпорни и машина перат.Дизајн и decors : пристоен елегантен модерен дизајн, неутрално не се диви, везени едноставна шема.Целна прилики : убаво за семеен собир, трпезарија, земја кујна или кујна, дневна соба маса, ратан и градини табела.Добар избор за кујна јадење, забава, празник, божиќ, бифе.Миење и одржување : ладна вода, се препорачува во нежни циклус машина за миење, со користење на фен или обесени тоа да се исуши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BUBIQUER Фланелен боксери, Поддржан од Винил Tablecloth, Водоотпорен и Масло Доказ, Лесен за Чистење, Трајни и Стабилни, Табела Маска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BUBIQUER Фланелен боксери, Поддржан од Винил Tablecloth, Водоотпорен и Масло Доказ, Лесен за Чистење, Трајни и Стабилни, Табела Маска

ВИСОК КВАЛИТЕТ –Ова tablecloth е направен од 100% висококвалитетен полиестер ткаенини на површината и чист па

DEN 287.76
Гроздобер Tablecloth, Крпа Арт Кафе Лен Правоаголник Плоштадот Перат Вечера Tablecloth Домаќинство (Боја : А, Големина : 135 * 250cm)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Tablecloth, Крпа Арт Кафе Лен Правоаголник Плоштадот Перат Вечера Tablecloth Домаќинство (Боја : А, Големина : 135 * 250cm)

★ Боја : А, Б, В, Г, Д ★ дизајн : елегантен модерен tablecloth за патио, градина, кујна, трпезарија, семејството с

DEN 2167.20
Бела Tablecloth за Правоаголник Маси, Жакард Маса Крпа Spillproof & Навремено Отпорни , Мека Полиестер Табела Покрие Машина Перат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бела Tablecloth за Правоаголник Маси, Жакард Маса Крпа Spillproof & Навремено Отпорни , Мека Полиестер Табела Покрие Машина Перат

Кој одличен полиестер платно, овој правоаголна маса ги опфаќа лесно може да се заштити вашиот табели од

DEN 335.76
Ноќта на вештерките Tablecloth 57x84 Инчи Тиква Печатени Tablecloth Црните Мачки Табела Покритие за ноќта на Вештерките Партија Материјали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноќта на вештерките Tablecloth 57x84 Инчи Тиква Печатени Tablecloth Црните Мачки Табела Покритие за ноќта на Вештерките Партија Материјали

Тиква Печатени Tablecloth : Со црна мачка и метла,тиква и Џек ОФенер дизајни печатени шема дизајн.Голема идеа�

DEN 259.20
MOTY Опремени Пикник Маса Покрие со Клупата Опфаќа – Правоаголни Кампување Tablecloth за Пикник Маса со Седиште Опфаќа – 270g Пикник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MOTY Опремени Пикник Маса Покрие со Клупата Опфаќа – Правоаголни Кампување Tablecloth за Пикник Маса со Седиште Опфаќа – 270g Пикник

ЧИСТА ОТВОРЕНО ЈАДЕЊЕ е бриз со MOTY Пикник Маса Клупата Опфаќа и Пикник Маса Крпа.Овие кампување додатоц�

DEN 597.60
Teerwere Tassel Tablecloths Памук, Маса Крпа Платно Уметност Памук, Лен Тропски Зелени Растенија Мали Свежи Домаќинство Маса Крпа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Tassel Tablecloths Памук, Маса Крпа Платно Уметност Памук, Лен Тропски Зелени Растенија Мали Свежи Домаќинство Маса Крпа

Внатрешна и надворешна употреба веднаш да заличи јадење маси, додека за заштита површини,лесно да одгов

DEN 1888.80
LBDEKOR Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 60 x 140, Ombre Геометрија Триаголник Истури Доказ Tablecloth,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LBDEKOR Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 60 x 140, Ombre Геометрија Триаголник Истури Доказ Tablecloth,

Машина перат и ниска собори сушење, погодно за секојдневна употреба 【БРЗ ЧИСТЕЊЕ】 : Кога правоаголна tab

DEN 1400.16
Lann е Постелнина - 60 x 126 Премиум Карирани Tablecloth - Правоаголни Полиестер Ткаенини Пикник Маса Покрие - Црвено & Бел памучен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lann е Постелнина - 60 x 126 Премиум Карирани Tablecloth - Правоаголни Полиестер Ткаенини Пикник Маса Покрие - Црвено & Бел памучен

Супериорен квалитет : Дизајнирани да се справи со високоволумен употреба, овој сестран и издржливи кари

DEN 402.72
Oubonun Селски Решетки Tablecloth Памук, Лен Сива Правоаголник Табела Облека за Кујна Јадење, Забава, Празник, Божиќ, Бифе, 55x102
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Oubonun Селски Решетки Tablecloth Памук, Лен Сива Правоаголник Табела Облека за Кујна Јадење, Забава, Празник, Божиќ, Бифе, 55x102

Табела големина : tablecloth големина 55 x 102 инчи, костим за на маса големина опсег : 31" x 78" до 41" x 88", правоаголни�

DEN 551.76
Piñata Божиќ Маса Тркач 72 Инчи Долго x 13 Burlap Лен Зимски Празник Божиќ Тема Црвено Бивол Plaid Снешко Снегулка Кујна Кафе Јадење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Piñata Божиќ Маса Тркач 72 Инчи Долго x 13 Burlap Лен Зимски Празник Божиќ Тема Црвено Бивол Plaid Снешко Снегулка Кујна Кафе Јадење

Големина : Божиќ маса тркачи 13x72 инчи долго, соодветни за маса која може да седиште 46 луѓе.Издржлив Мате�

DEN 335.76
Efavormart 120 Злато трговија на Големо и Постелнина Сатен Круг Tablecloth за Кујна Јадење Угостителство Свадба, Роденден на Настани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Efavormart 120 Злато трговија на Големо и Постелнина Сатен Круг Tablecloth за Кујна Јадење Угостителство Свадба, Роденден на Настани

Полиестер,сатен.Цел над $39 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Efavormart items Material : 100% полиест�

DEN 275.76
Табела Ткаенина, Памук, Лен Навремено Слободни, денот на Благодарноста Камион Оптоварување на Тиква Среќен Падне Y ' all Табела Покритие
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Табела Ткаенина, Памук, Лен Навремено Слободни, денот на Благодарноста Камион Оптоварување на Тиква Среќен Падне Y ' all Табела Покритие

Големина на : 1 големина на правоаголни tablecloth е 60 инчи со 120 инчи(153x305cm).Карактеристики : 1.Секојдневно се г�

DEN 607.20
LUSHVIDA Круг Водоотпорен Табела Покрие Еластична Tablecloth Винил Опремени Табела Покрие Еластична Остро Пластична Маса Корица Вклопува
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LUSHVIDA Круг Водоотпорен Табела Покрие Еластична Tablecloth Винил Опремени Табела Покрие Еластична Остро Пластична Маса Корица Вклопува

КЛАСИЧЕН ТАБЕЛА ПОКРИЕ ДИЗАЈН Оваа табела ги покрие вклучува : 1 Табела капак(одговара за маса големина :

DEN 2251.20
Велигден Правоаголник Tablecloth 60x120 Инчен Пролет Флорални и Bunny Табела Облека Истури Доказ Навремено Маса Крпа за Кујна Јадење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Велигден Правоаголник Tablecloth 60x120 Инчен Пролет Флорални и Bunny Табела Облека Истури Доказ Навремено Маса Крпа за Кујна Јадење

ОСНОВИ За ВЕЛИГДЕН : дамка и брчка отпорни tablecloths со елегантен модел не само што ќе додадете на убавината

DEN 791.76
Крои Tassel Tablecloth Тешка Тежина Памук, Лен Ткаенини Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација Правоаголник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Крои Tassel Tablecloth Тешка Тежина Памук, Лен Ткаенини Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација Правоаголник

Памук,лен Ткаенини Празник Tablecloth Кој елеганција крои моделот на мека боја памук, лен ткаенини со убава t

DEN 575.76
Luckyzc Tassel Tablecloth Домот Памук, Лен Перат Табела Маска, Кујна Свадба Ресторан Партија Пикник Употреба(Правоаголник,135X180Cm,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Luckyzc Tassel Tablecloth Домот Памук, Лен Перат Табела Маска, Кујна Свадба Ресторан Партија Пикник Употреба(Правоаголник,135X180Cm,

【МАТЕРИЈАЛ】 памук, лен, Тоа не ќе се држи вашата кожа кога има вечера.Се тоа неформални или формални при

DEN 813.60
BalsaCircle 10 компјутери 120 инчен Аметист Круг Tablecloths Ткаенина Табела Покрие и Постелнина за Свадба Партија Полиестер Прием
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BalsaCircle 10 компјутери 120 инчен Аметист Круг Tablecloths Ткаенина Табела Покрие и Постелнина за Свадба Партија Полиестер Прием

Ги ИМПРЕСИОНИРА ВАШИТЕ ГОСТИ – Нашите полиестер круг tablecloths ќе ви помогне да се создаде еден софистицир

DEN 1891.20
CYHO (Домаќинство) Солза-Отпорни Tablecloth Отпорен на Вода Истури Доказ Перат Маса Крпа Анти-Нечистотија Табела Покритие за Нова
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO (Домаќинство) Солза-Отпорни Tablecloth Отпорен на Вода Истури Доказ Перат Маса Крпа Анти-Нечистотија Табела Покритие за Нова

Мазна : Ова tablecloth е направен од висококвалитет и исклучително мека и мазна материјали, и е удобно на допи

DEN 1407.36
HPX ДОМА Лен Шарени Tablecloth Правоаголник Тешка Тежина Памук Tassel Табела Покрие Прашина-Доказ Перат Маса Крпа за Boho Партија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HPX ДОМА Лен Шарени Tablecloth Правоаголник Тешка Тежина Памук Tassel Табела Покрие Прашина-Доказ Перат Маса Крпа за Boho Партија

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА Tablecloth големина : 55" Ширина x 118" Должина (140 x 300 cm), Погоден табела големина опсег : 32" Шир

DEN 815.76