• Обновено
BalsaCircle 10 компјутери 120 инчен Аметист Круг Tablecloths Ткаенина Табела Покрие и Постелнина за Свадба Партија Полиестер Прием Банкет Настани Кујна Јадење

BalsaCircle 10 компјутери 120 инчен Аметист Круг Tablecloths Ткаенина Табела Покрие и Постелнина за Свадба Партија Полиестер Прием

Buyers rating:
DEN 1891.20

Залиха

Ги ИМПРЕСИОНИРА ВАШИТЕ ГОСТИ – Нашите полиестер круг tablecloths ќе ви помогне да се создаде еден софистициран и уникатен изглед за вашиот настан.Нашите полиестер платно е еден од највисок квалитет што може да се најде.ЛЕСНО CARE & ОБНОВЛИВИ – полиестер Ткаенини маса крпа може да се мијат со благ детергент со машина/рака или хемиско чистење.Ниска температура сушење.Полиестер табела постелнина се прифатливи и може да се користи многу пати со соодветна грижа.ВИСОК-КВАЛИТЕТ – Тркалезна маса крпа направен од висок стандард и трајни полиестер ткаенини со дамки и брчки отпорни и hemmed рабови за исклучителен изглед.Достапни во различни бои.НАСТАНОТ УКРАСИ – Пар овие полиестер tablecloths со други Balsa Circle свадба декорација, како што катедрата ги покрива катедрата sashes, облоги, салфети и centerpieces.МЕРЕЊА – Секој tablecloth мерки приближно 120" во дијаметар.Користете ги на свадбените церемонии и приеми, булчински тушеви, бебето тушеви, quinceaneras, годишнина партии, или кои било други специјални настани.СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на нарачки $75 и повеќе.Красат вашата партија табели со нашата прекрасна сосема нов полиестер тркалезна маса облека од Balsa Круг!Нашите прифатлива tablecloths ќе ви овозможи да се облекуваат на маси и локација во една сосема поинаква средина без прибегнување кон скапи методи.Овие тркалезна маса облека се идеални за украсување на вашиот табели со за одмор забавна, партии, средби, родендени, специјални прилики.Полиестер табела маски за лице се прифатливи и може да се користи многу пати со соодветна грижа.Акцентот вашиот тркалезна маса облека за свадба или лица со појавување на масата салфетки за еден навистина прекрасен tabletop.Достапни во различни бои и големини.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Секоја цел е за 10 тркалезна маса облека.Мерења : Ширина : 120".Секој tablecloth ќе се намали од 30" од секоја страна на стандарден 60" широк табела.Материјал : 100% Полиестер, дамка и брчка-отпорни.Лесна дизајн.Рабовите се преклопени и потоа hemmed.Лесно згрижување : ова 100% полиестер маса крпа е машина перат.Други украси не се вклучени.Добиете партија планирање почна и да ги додадете во количката денес!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MNSRUU Tablecloth Две Сакана Мачки на Небото Табела Облека Правоаголник Кафе на Маса Покрие 54x54 Табела Заштитник за Надворешна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MNSRUU Tablecloth Две Сакана Мачки на Небото Табела Облека Правоаголник Кафе на Маса Покрие 54x54 Табела Заштитник за Надворешна

◇МАТЕРИЈАЛ Употреба на нормален детергент, Не белење БрендMNSRUU е краток за Мојот Нов Стил на "R" Непобедл�

DEN 479.76
Навистина Ди Moda Tablecloth - 70 Инчен Круг Tablecloths за Кружни Табела се Покријат во Кралска Сина Перат Полиестер - Одлично за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Навистина Ди Moda Tablecloth - 70 Инчен Круг Tablecloths за Кружни Табела се Покријат во Кралска Сина Перат Полиестер - Одлично за

Прифатлива & Тешко Wearing Don трошете пари на вехтошар за еднократна употреба tablecloths.За сите вашиот роденден

DEN 623.76
4Packs Љубов Срцето Денот на Вљубените Tablecovers,51 x 87 Водоотпорен Нафта-Доказ Винил Пластична Маса Крпа за Денот на Вљубените
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4Packs Љубов Срцето Денот на Вљубените Tablecovers,51 x 87 Водоотпорен Нафта-Доказ Винил Пластична Маса Крпа за Денот на Вљубените

Пакетот Вклучува : 4 Packs Љубов Срцето Денот на Вљубените Лице Tablecovers.Материјал : Пластика.Големина : 51 x 87 И�

DEN 287.76
Konsilsa Tablecloths за Тркалезни Маси, Памук и Лен Солидна Боја Tablecloth Модерна Едноставност Antiwrinkle Тешки Табела Врвот Капак
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Konsilsa Tablecloths за Тркалезни Маси, Памук и Лен Солидна Боја Tablecloth Модерна Едноставност Antiwrinkle Тешки Табела Врвот Капак

ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈНотпорни на Дамки и брчки отпорни.Лесна еденпарче дизајн и surged рабовите обезбедува tableclo

DEN 2879.76
Gitehewo Сончоглед Tablecloth (55x70) Памук, Лен Сива Правоаголник Табела Облека за Кујна Јадење, Забава, Празник, Божиќ, Бифе
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Gitehewo Сончоглед Tablecloth (55x70) Памук, Лен Сива Правоаголник Табела Облека за Кујна Јадење, Забава, Празник, Божиќ, Бифе

Табела големина : tablecloth големина 55 x 70 инчи, костим за на маса големина опсег : 31" x 46" до 39" x 54", мал правоаго�

DEN 239.76
Lann е Постелнина - 60 x 126 Премиум Карирани Tablecloth - Правоаголни Полиестер Ткаенини Пикник Маса Покрие - Црвено & Бел памучен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Lann е Постелнина - 60 x 126 Премиум Карирани Tablecloth - Правоаголни Полиестер Ткаенини Пикник Маса Покрие - Црвено & Бел памучен

Супериорен квалитет : Дизајнирани да се справи со високоволумен употреба, овој сестран и издржливи кари

DEN 402.72
4 Бела Премиум Круг Пластични Tablecloth - 84 Пластична Маса Крпа | за Еднократна употреба Tablecloths | Бела Tablecloths | Пластична
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Бела Премиум Круг Пластични Tablecloth - 84 Пластична Маса Крпа | за Еднократна употреба Tablecloths | Бела Tablecloths | Пластична

УБАВО ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШАТА МАСА Инспирира чиста смисла на стил и класа на вашиот следен оброк или наст

DEN 215.76
Правоаголникот Tablecloth Сина Водоотпорен Дамка Отпорни Мали Карирани Маса Крпа Покрие Заштитник за Јадење Tabletop 52 x 70 Инчен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Правоаголникот Tablecloth Сина Водоотпорен Дамка Отпорни Мали Карирани Маса Крпа Покрие Заштитник за Јадење Tabletop 52 x 70 Инчен

100% Полиестер,совршен за Храна Бафет, Свадби, Роденден, денот на Благодарноста s, buffets, бебето тушеви, внат�

DEN 359.76