• Обновено
MINYU Круг Tablecloth,Памук, Лен Табела Покритие за Кујна Вечерата на Маса,Декоративни Солидна Боја Табела Биро Покрие-D-diameter280cm(110inch)

MINYU Круг Tablecloth,Памук, Лен Табела Покритие за Кујна Вечерата на Маса,Декоративни Солидна Боја Табела Биро Покрие-D-diameter280cm(110inch)

Buyers rating:
DEN 2640.96

Залиха

Внимателно одбрани памук, лен ткаенини, текстура, носат-отпорни, обезбедување на вас со удобна сцена.Оваа tablecloth може да се користи за на маса за да се подобри стил, а исто така и за кафе на маса, масите, па дури и забави и свадби.Нашите табела облека може да биде рака-изми или нежно машина-изми, рака мие најдобри.Собори сува на ниска топлина или да се постават рамен да се исуши, многу лесно да се чисти, меки и удобни, не pilling.Материјал и Функции : Премиум памук, лен материјал е без мирис, прашина-доказ, кожата-пријателски.Мазна површина и јасни текстура која е многу смирувачки на очите и, исто така, е елегантен прилог на вашата трпезариска маса.Ако имате било какви прашања во врска со купувањето или било кој друг производ за продажба, нашата служба за корисници претставници се на располагање за да им помогне. -Направен од врвен квалитет материјал, издржлив и обновливи, ќе трае многу години да се дојде-Совршени за секојдневна употреба, празници, угостителство, специјални прилики, вечери, свиткување, potlucks и повеќе-Машина перат на нежна циклус со ладна вода, линија сува-Можете да им даде на овој објект како подарок на housewarmings, празници и родендени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Гроздобер Tablecloth, Крпа Арт Кафе Лен Правоаголник Плоштадот Перат Вечера Tablecloth Домаќинство (Боја : А, Големина : 135 * 250cm)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Tablecloth, Крпа Арт Кафе Лен Правоаголник Плоштадот Перат Вечера Tablecloth Домаќинство (Боја : А, Големина : 135 * 250cm)

★ Боја : А, Б, В, Г, Д ★ дизајн : елегантен модерен tablecloth за патио, градина, кујна, трпезарија, семејството с

DEN 2167.20
54 x 108 Инчи Џамбо Зелени Лисја Фотографија Лист Позадина Водоотпорен Дрво Остава Позадина Фото Кабина Проп Зелен Лист Tablecloths
 • Обновено
Ценетост на стоката:

54 x 108 Инчи Џамбо Зелени Лисја Фотографија Лист Позадина Водоотпорен Дрво Остава Позадина Фото Кабина Проп Зелен Лист Tablecloths

Пакетот вклучува : 3 парчиња на правоаголни природни лист tablecloths, доволна количина за да ги задоволат ваш

DEN 263.76
Крои Tassel Tablecloth Тешка Тежина Памук, Лен Ткаенини Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација Правоаголник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Крои Tassel Tablecloth Тешка Тежина Памук, Лен Ткаенини Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Декорација Правоаголник

Памук,лен Ткаенини Празник Tablecloth Кој елеганција крои моделот на мека боја памук, лен ткаенини со убава t

DEN 575.76
Риба Скали Tablecloth, Нови Полиестер 60x84in за 6-8 Седишта,Виолетова и Розова Риба Тело Табела Маска за Лице Бебе Туш Декоративни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Риба Скали Tablecloth, Нови Полиестер 60x84in за 6-8 Седишта,Виолетова и Розова Риба Тело Табела Маска за Лице Бебе Туш Декоративни

Материјал : Полиестер, мека и мазна , отпорност на абење, помалку брчки ;.Големина:60x84in(152x213cm), Погоден за 6

DEN 599.28
BUBIQUER Фланелен боксери, Поддржан од Винил Tablecloth, Водоотпорен и Масло Доказ, Лесен за Чистење, Трајни и Стабилни, Табела Маска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BUBIQUER Фланелен боксери, Поддржан од Винил Tablecloth, Водоотпорен и Масло Доказ, Лесен за Чистење, Трајни и Стабилни, Табела Маска

ВИСОК КВАЛИТЕТ –Ова tablecloth е направен од 100% висококвалитетен полиестер ткаенини на површината и чист па

DEN 287.76
Gitehewo Сончоглед Tablecloth (55x70) Памук, Лен Сива Правоаголник Табела Облека за Кујна Јадење, Забава, Празник, Божиќ, Бифе
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gitehewo Сончоглед Tablecloth (55x70) Памук, Лен Сива Правоаголник Табела Облека за Кујна Јадење, Забава, Празник, Божиќ, Бифе

Табела големина : tablecloth големина 55 x 70 инчи, костим за на маса големина опсег : 31" x 46" до 39" x 54", мал правоаго�

DEN 239.76
4 Пакет Фудбалски Терен Tablecloth, 55x106 Лесно да се Чисти Wipeable Перат Пластични Фудбал Tablecloth за Фудбал Роденден на Супер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Пакет Фудбалски Терен Tablecloth, 55x106 Лесно да се Чисти Wipeable Перат Пластични Фудбал Tablecloth за Фудбал Роденден на Супер

Материјал : Направен од високо квалитетни пластични.Добро tablecloth за партијата декорација и лесно да се ч�

DEN 335.76
4 Бела Премиум Круг Пластични Tablecloth - 84 Пластична Маса Крпа | за Еднократна употреба Tablecloths | Бела Tablecloths | Пластична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Бела Премиум Круг Пластични Tablecloth - 84 Пластична Маса Крпа | за Еднократна употреба Tablecloths | Бела Tablecloths | Пластична

УБАВО ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШАТА МАСА Инспирира чиста смисла на стил и класа на вашиот следен оброк или наст

DEN 215.76
Табела Ткаенина, Памук, Лен Навремено Слободни, денот на Благодарноста Камион Оптоварување на Тиква Среќен Падне Y ' all Табела Покритие
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Табела Ткаенина, Памук, Лен Навремено Слободни, денот на Благодарноста Камион Оптоварување на Тиква Среќен Падне Y ' all Табела Покритие

Големина на : 1 големина на правоаголни tablecloth е 60 инчи со 120 инчи(153x305cm).Карактеристики : 1.Секојдневно се г�

DEN 607.20
TYMLRX Едноставна Американски Европски Стил Нордиските Tablecloth Градина Маса Сите Натпревар Прашина Крпа Покрие Платно (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYMLRX Едноставна Американски Европски Стил Нордиските Tablecloth Градина Маса Сите Натпревар Прашина Крпа Покрие Платно (Боја :

Мазна ткаенина, кожаfriendly и деликатна, парична казна изработка.На бод должина на overlock е дури и помал, и жи�

DEN 10059.36
Правоаголникот Tablecloth Сина Водоотпорен Дамка Отпорни Мали Карирани Маса Крпа Покрие Заштитник за Јадење Tabletop 52 x 70 Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Правоаголникот Tablecloth Сина Водоотпорен Дамка Отпорни Мали Карирани Маса Крпа Покрие Заштитник за Јадење Tabletop 52 x 70 Инчен

100% Полиестер,совршен за Храна Бафет, Свадби, Роденден, денот на Благодарноста s, buffets, бебето тушеви, внат�

DEN 359.76
Лондон Биг Бен Часовник Гроздобер Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лондон Биг Бен Часовник Гроздобер Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

DEN 1672.80
Vedouci Tablecloths,Крои Tassel Маса Крпа,Навремено Бесплатен Анти-Бледнее,Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Јадење, Забава,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vedouci Tablecloths,Крои Tassel Маса Крпа,Навремено Бесплатен Анти-Бледнее,Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Јадење, Забава,

Памук ✿ ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : : Vedouci tassel tablecloth кој едноставен, но елегантен везови шема, својот уникатен tassel

DEN 622.80
LBDEKOR Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 60 x 140, Ombre Геометрија Триаголник Истури Доказ Tablecloth,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LBDEKOR Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 60 x 140, Ombre Геометрија Триаголник Истури Доказ Tablecloth,

Машина перат и ниска собори сушење, погодно за секојдневна употреба 【БРЗ ЧИСТЕЊЕ】 : Кога правоаголна tab

DEN 1400.16
Teerwere Tassel Tablecloths Памук, Маса Крпа Платно Уметност Памук, Лен Тропски Зелени Растенија Мали Свежи Домаќинство Маса Крпа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Tassel Tablecloths Памук, Маса Крпа Платно Уметност Памук, Лен Тропски Зелени Растенија Мали Свежи Домаќинство Маса Крпа

Внатрешна и надворешна употреба веднаш да заличи јадење маси, додека за заштита површини,лесно да одгов

DEN 1888.80
Правоаголна Маса Крпа Перат Памук, Лен Пвц Tablecloth Хотел Пикник Јадење Кафе Маси Правоаголна Круг Водоотпорен Маса Крпа Партија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Правоаголна Маса Крпа Перат Памук, Лен Пвц Tablecloth Хотел Пикник Јадење Кафе Маси Правоаголна Круг Водоотпорен Маса Крпа Партија

▲МЕРЕЊА : Оваа табела платно е достапен во различни големини,ве Молиме да се измери големината пред ку�

DEN 3471.36