• Обновено
ВКЛУЧИЈА и ПОСТЕЛНИНА 118RD-270185 Tablecloth, 118, Виолетова

ВКЛУЧИЈА и ПОСТЕЛНИНА 118RD-270185 Tablecloth, 118, Виолетова

Buyers rating:
DEN 575.76

Залиха

100% Полиестер.Увезени.Shantung Свила Tablecloth во Пурпурна.Свила tablecloth има 118 во.дијаметар.Свила tablecloths функција Serged рабови и заоблени агли за елегантни капка.Shantung tablecloth обезбедува кат должина пад на стандардот во 60.табела.Едно парче, лесна дизајн премиум свила табела постелнина.Свила tablecloth е луксузен алтернатива за сатен, особено shantung tablecloth со свежи чувствуваат, суптилни "наредени" текстура и lustrous заврши.Нашата прекрасна и светкава 118 во.Круг Shantung Свила Tablecloths функција едно парче лесна дизајн и serged рабови.Нашата премиум свила tablecloths машина се перат со деликатна циклус, ладна вода и благ детергент.Избегнувајте ткаенина softeners и висат свила табела постелнина да се исуши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Luckyzc Tassel Tablecloth Домот Памук, Лен Перат Табела Маска, Кујна Свадба Ресторан Партија Пикник Употреба(Правоаголник,135X180Cm,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Luckyzc Tassel Tablecloth Домот Памук, Лен Перат Табела Маска, Кујна Свадба Ресторан Партија Пикник Употреба(Правоаголник,135X180Cm,

【МАТЕРИЈАЛ】 памук, лен, Тоа не ќе се држи вашата кожа кога има вечера.Се тоа неформални или формални при

DEN 813.60
Lann е Постелнина - 60 x 126 Премиум Карирани Tablecloth - Правоаголни Полиестер Ткаенини Пикник Маса Покрие - Црвено & Бел памучен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lann е Постелнина - 60 x 126 Премиум Карирани Tablecloth - Правоаголни Полиестер Ткаенини Пикник Маса Покрие - Црвено & Бел памучен

Супериорен квалитет : Дизајнирани да се справи со високоволумен употреба, овој сестран и издржливи кари

DEN 402.72
Jiaquhome Гроздобер Бохемија Памук, Лен Правоаголна Маса Крпа Црно Бела Геометрија Печатени Tassels/Чипка Tablecloth Кујнската Маса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jiaquhome Гроздобер Бохемија Памук, Лен Правоаголна Маса Крпа Црно Бела Геометрија Печатени Tassels/Чипка Tablecloth Кујнската Маса

Лен,памук,чипка.Употреба : Хотел,БАНКЕТ,на ОТВОРЕНО,Забава,Домот,Свадба.Многу добар квалитет tablecloth!Инте�

DEN 1566.24
Ноќта на вештерките Tablecloth 57x84 Инчи Тиква Печатени Tablecloth Црните Мачки Табела Покритие за ноќта на Вештерките Партија Материјали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноќта на вештерките Tablecloth 57x84 Инчи Тиква Печатени Tablecloth Црните Мачки Табела Покритие за ноќта на Вештерките Партија Материјали

Тиква Печатени Tablecloth : Со црна мачка и метла,тиква и Џек ОФенер дизајни печатени шема дизајн.Голема идеа�

DEN 259.20
А&Б Дома 35853, 97.5-Инчен Лен Tablecloth, Тен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

А&Б Дома 35853, 97.5-Инчен Лен Tablecloth, Тен

Лен.Увезени.Класичен и елегантен tablecloth ќе додадете luxe и стил на вашата трпезарија.Природни undyed лен круг

DEN 333.12
Правоаголникот Tablecloth Жакард Шема Отпорен на Вода Мека Полиестер Маса Крпа за Божиќ Партија Свадби Кампување Јадење во Кујна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Правоаголникот Tablecloth Жакард Шема Отпорен на Вода Мека Полиестер Маса Крпа за Божиќ Партија Свадби Кампување Јадење во Кујна

【Премиум Ткаенина】Нашите tablecloths се направена од високо квалитетни и тешка тежина полиестер ткаенини, �

DEN 308.40
Efavormart 54 x 108 10 Мили Дебели Водоотпорен Tablecloth ПВЦ Правоаголник за Еднократна употреба Tablecloth - Розово Злато/Руменило
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Efavormart 54 x 108 10 Мили Дебели Водоотпорен Tablecloth ПВЦ Правоаголник за Еднократна употреба Tablecloth - Розово Злато/Руменило

Да се направат работите swankier, ние дизајниравме и на господар на сјај.Цел над $39 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ

DEN 71.76
DFYOUHome Вода Диспензерот Барел Опфаќа, Обновливи Мебел Стандард Покрие Заштитник за Дом, Канцеларија и 5 Литри Вода во Шише, Издржливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DFYOUHome Вода Диспензерот Барел Опфаќа, Обновливи Мебел Стандард Покрие Заштитник за Дом, Канцеларија и 5 Литри Вода во Шише, Издржливи

На кофа вода диспензерот прашина маска е одличен подарок за вашето семејство, љубовник, пријатели, коле�

DEN 333.36
Бела Tablecloth за Правоаголник Маси, Жакард Маса Крпа Spillproof & Навремено Отпорни , Мека Полиестер Табела Покрие Машина Перат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бела Tablecloth за Правоаголник Маси, Жакард Маса Крпа Spillproof & Навремено Отпорни , Мека Полиестер Табела Покрие Машина Перат

Кој одличен полиестер платно, овој правоаголна маса ги опфаќа лесно може да се заштити вашиот табели од

DEN 335.76
LinenMe Прованса Tablecloth, 54 x 55, Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LinenMe Прованса Tablecloth, 54 x 55, Црна

100% Лен.Увезени.Машина перат.Чист лен 100% лен 100% Европскиот лен.Се воведе еден допир на француски стил на в

DEN 1994.40
Vedouci Tablecloths,Крои Tassel Маса Крпа,Навремено Бесплатен Анти-Бледнее,Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Јадење, Забава,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vedouci Tablecloths,Крои Tassel Маса Крпа,Навремено Бесплатен Анти-Бледнее,Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Јадење, Забава,

Памук ✿ ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : : Vedouci tassel tablecloth кој едноставен, но елегантен везови шема, својот уникатен tassel

DEN 622.80
4 Пакет Фудбалски Терен Tablecloth, 55x106 Лесно да се Чисти Wipeable Перат Пластични Фудбал Tablecloth за Фудбал Роденден на Супер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Пакет Фудбалски Терен Tablecloth, 55x106 Лесно да се Чисти Wipeable Перат Пластични Фудбал Tablecloth за Фудбал Роденден на Супер

Материјал : Направен од високо квалитетни пластични.Добро tablecloth за партијата декорација и лесно да се ч�

DEN 335.76
Правоаголникот Tablecloth Сина Водоотпорен Дамка Отпорни Мали Карирани Маса Крпа Покрие Заштитник за Јадење Tabletop 52 x 70 Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Правоаголникот Tablecloth Сина Водоотпорен Дамка Отпорни Мали Карирани Маса Крпа Покрие Заштитник за Јадење Tabletop 52 x 70 Инчен

100% Полиестер,совршен за Храна Бафет, Свадби, Роденден, денот на Благодарноста s, buffets, бебето тушеви, внат�

DEN 359.76