• Обновено
Потпис Дизајн од страна на Ashley Olinger Гроздобер Метал Табела Светилка, 29.5, Браун

Потпис Дизајн од страна на Ashley Olinger Гроздобер Метал Табела Светилка, 29.5, Браун

Buyers rating:
DEN 3196.56

Залиха

РАЗНОВРСНА СВЕТЛИНА : Поставување на сцена за питу елеганција со оваа табела светилка со antiqued метал.Дали вашиот стил е модерен или класичен, што е додаток на вашата спална соба, дневна соба или канцеларија оркестарот.УБАВА ИЗРАБОТКА : Направен од метал со antiqued браун заврши и рачно изработени детали.Вклучува ткаенина модифицирани тапан сенка и 3-начин прекинувач за светло до ноќта.СНАЖЕН УБАВИНА : Urn во облик на светилки донесе питу, опуштено сензибилитет да спални соби, домашни канцеларии, соби и пошироко.ЗАДАЧА ОСВЕТЛУВАЊЕ : Дали ќе уживате во ноќни читање или треба да се донесе на повеќе студиски време светлина до вашиот дом, канцеларија биро или на просторот за живеење, оваа табела светилка светлина со 3-начин прекинувачот е за задачата.МАЛИ СОБРАНИЕ : Инструкции се вклучени.Користи 1 тип на сијалица (не се вклучени); 150 w max или CFL 25 w max; УЛ Наведени.Мерки 18. 5" W x 18. 5" D x 29. 5" H. ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ешли Мебел оди на екстра миле до пакет, заштити и да ја испорача вашата нарачка навремено.Должина на кабелот : 98 инчен(es) / 248.92 cm.Фрли вашиот простор во вистинската светлина со оваа табела светилка.На antiqued браун заврши додава разноврсна urn форма овозможува да се вклопуваат лесно во голем број на оркестарот шеми.Дури и кога ќе одлучите да redecorate, ќе најдете нова користи за оваа прилагодлива светилка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Dimmable Ноќни Ламби Убави Бели Цветови Камилица Изолирани на Сина Симпатична Флорални Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dimmable Ноќни Ламби Убави Бели Цветови Камилица Изолирани на Сина Симпатична Флорални Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела

Дизајниран со помош на USB порт може да се користи во секое време.5 инчи, светилка сенка висина : 8 инчи; баз�

DEN 2006.40
Lanmate Индустриски Табела Светилка Гроздобер Метал Ноќната Маса Светилка со Стакло Абажур, Мермерна База, Модерен Читање Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lanmate Индустриски Табела Светилка Гроздобер Метал Ноќната Маса Светилка со Стакло Абажур, Мермерна База, Модерен Читање Светилка

【Висок Квалитет】маса светилка за поддршка светилка рака е направен од висококвалитет тубуларна метал

DEN 407.76
не-логото WAJklj Американски Кристал Табела Светилки Модерна Едноставна Спалната соба Ноќни Лампи Креативни Метал Десктоп Декоративни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

не-логото WAJklj Американски Кристал Табела Светилки Модерна Едноставна Спалната соба Ноќни Лампи Креативни Метал Десктоп Декоративни

Номинална напон : 110240 V Материјал : Ткаенина абажур + мермерна база.Димензии : Должина 42cm x Висина 60см.Проц�

DEN 20520.48
LXD Led Лента USB Маса Светилка,Рака Издржам Вклучите Светлото Сензор за Движење Книга Табела Светлина,Студија Соба, Кујната Кабинет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LXD Led Лента USB Маса Светилка,Рака Издржам Вклучите Светлото Сензор за Движење Книга Табела Светлина,Студија Соба, Кујната Кабинет

100% Сосема нов и висок квалитет! 1.Оваа светлина со Рака Бран Сензор Прекинувачот е совршено решение за ку

DEN 818.40
CFSNCM Модерен минималистички кристал табела светилка дневна соба студија светлина табела светилка спалната соба ноќни креативни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CFSNCM Модерен минималистички кристал табела светилка дневна соба студија светлина табела светилка спалната соба ноќни креативни

Светилка тело материјал : стакло.Сенка материјал : крпа.Процес : рака полиран.Тип на прекинувач : push копче

DEN 1293.60
RRH Тифани Светилки Барок Тифани Стил Маса Светилка Стакло Абажур Табела Осветлување Дрво Куќа Форма Големи Декоративни Биро Светлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RRH Тифани Светилки Барок Тифани Стил Маса Светилка Стакло Абажур Табела Осветлување Дрво Куќа Форма Големи Декоративни Биро Светлина

Светилка тело е 55 cm во дијаметар и 70 см висок.Напон : 110240 V.Извор на светлина : E27*3+E14*1(не се вклучуваат).Вист

DEN 864.00
Канцеларија Биро Светилка, Маса Светилка USB Полнење за Родендени за ноќта на Вештерките за Божиќ(розова, Pisa Потпрена Кула Тип)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Канцеларија Биро Светилка, Маса Светилка USB Полнење за Родендени за ноќта на Вештерките за Божиќ(розова, Pisa Потпрена Кула Тип)

одбраната.Тоа ги отфрла замаглување и непријатност светлина и прави визуелно искуство поудобно.На црев

DEN 652.56
Страничните Светла Дневна Соба Табела светилка Голема Софа Кафе на Маса светилка Вила Модел Соба Луксузен Кристал Инженеринг Табела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Страничните Светла Дневна Соба Табела светилка Голема Софа Кафе на Маса светилка Вила Модел Соба Луксузен Кристал Инженеринг Табела

Убава, евтини, и практично табела светилка за вашите основни модни осветлување потреби.Модерен дизајн с

DEN 839.76
SPNEC Табела Светилка - Спална соба Ноќни Ламби Едноставен Модерен Креативна Личност Хотел Ноќни Табела Светилка Опремени со Цилиндрична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC Табела Светилка - Спална соба Ноќни Ламби Едноставен Модерен Креативна Личност Хотел Ноќни Табела Светилка Опремени со Цилиндрична

★Нордиските мода креативни декоративни табела светилка, дома дневна соба и спалната соба ноќни табела

DEN 9092.40
WNDFX Симпатична Месечината-во Облик на Дизајн Креативни Стакло врз Основа Смола Светилки Современото Живеење Соба Табела Lamp, E27
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Месечината-во Облик на Дизајн Креативни Стакло врз Основа Смола Светилки Современото Живеење Соба Табела Lamp, E27

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

DEN 3436.56
WNDFX Симпатична Смола Материјал Светилки Дневна Соба Декорација на Маса Светилка Ретро Стил Ткаенина Абажур Светилка Спалната соба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Смола Материјал Светилки Дневна Соба Декорација на Маса Светилка Ретро Стил Ткаенина Абажур Светилка Спалната соба

WNDFX бренд во Кина 11 години.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна с�

DEN 6105.60
Тифани Ноќни Ламби Табела Килибар Облачно Обоено Стакло Dragonfly Биро Светлина 18 Високи Антички Меморија Сочувство вградна светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тифани Ноќни Ламби Табела Килибар Облачно Обоено Стакло Dragonfly Биро Светлина 18 Високи Антички Меморија Сочувство вградна светилка

Тифани Светилки се убави рачно изработени светилки секако ќе додадете елегантност и креативност до ваш

DEN 3119.76
BLLYAYR Табела Светилки Модерна Креативни Табела Светилка Уметност Стакло Спалната соба Ноќни Ламби Едноставна Дневна Соба Табела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BLLYAYR Табела Светилки Модерна Креативни Табела Светилка Уметност Стакло Спалната соба Ноќни Ламби Едноставна Дневна Соба Табела

Минималистички дизајн зема најмалку простор за што да се одржи на подот светилка насекаде вашата потре�

DEN 1824.00
ZHDWOALG Табела Светлина Робот Светилка Десктоп Индустриски Светилки Ретро Гроздобер Биро водоводните Цевки Светилка Ретро Железо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHDWOALG Табела Светлина Робот Светилка Десктоп Индустриски Светилки Ретро Гроздобер Биро водоводните Цевки Светилка Ретро Железо

✔ Висок квалитет на креативните железо водовод робот светилки, носатотпорни на корозија, издржливи ✔ О

DEN 1761.60
Dimmable Табела Светилка Лесна Модерни Стилски Текстура Бескрајни Апстракт мрежа Рака Подготвени USB Ноќни Ламби/ Минималистички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dimmable Табела Светилка Лесна Модерни Стилски Текстура Бескрајни Апстракт мрежа Рака Подготвени USB Ноќни Ламби/ Минималистички

【Usb напојување приклучете】 Оваа светилка користи на usb напојување со приклучокот,а тоа може да биде пов

DEN 1924.80
YXBHLCY Керамички Светилка Луксузни Посмодерна Табела Светилка Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Ламби Едноставна Топло Свадба Злато
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YXBHLCY Керамички Светилка Луксузни Посмодерна Табела Светилка Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Ламби Едноставна Топло Свадба Злато

Исклучителна порцелански светилка тело : извоз стаклен керамика, површината е мазна и нежна, со допир е �

DEN 6084.24
WNDFX Симпатична Гроздобер Декоративни Табела Светилка Индустриски Антички Kerosene Фенер Стакло Биро Светлина Lumiled E27 Дневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Гроздобер Декоративни Табела Светилка Индустриски Антички Kerosene Фенер Стакло Биро Светлина Lumiled E27 Дневна

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

DEN 7632.24