• Обновено
CFSNCM Модерен минималистички кристал табела светилка дневна соба студија светлина табела светилка спалната соба ноќни креативни светилка модел соба табела светилк

CFSNCM Модерен минималистички кристал табела светилка дневна соба студија светлина табела светилка спалната соба ноќни креативни

Buyers rating:
DEN 1293.60

Залиха

Светилка тело материјал : стакло.Сенка материјал : крпа.Процес : рака полиран.Тип на прекинувач : push копчето switch.Стил : едноставен и модерен.Светилка тело материјал : glass Shade материјал : cloth Process : рака polished Switch тип : push копчето switch Style : едноставен и modern Light код тип : LEDVoltage : 110 V~240 VWhether светилка има светлосен извор : Без светло source Applicable простор : дневна соба, студија соба, bedroom The пакетот вклучува : 1 *табела светилка (со исклучок на други експонати)забелешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како и стилот што е прикажано на сликата.2. Поради различни лични мерни техники, може да биде физичко грешки во 1-3мм.Ви благодариме!Брза опис : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Овој производ не содржи производи, освен биро светилки.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Dimmable Ноќни Ламби Убава Светла Бела Daisy Цвеќиња Изолирани на Црна Лесна Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dimmable Ноќни Ламби Убава Светла Бела Daisy Цвеќиња Изолирани на Црна Лесна Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела Светилка

Оваа допир ноќни светилка може да се контролира од страна на луѓето од сите возрасти и со леснотија, без

DEN 1175.76
не-логото WAJklj Ретро Бела Керамички Табела Светилки Модерна Едноставни Креативни Бакар Ткаенина LED Деко Светилки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

не-логото WAJklj Ретро Бела Керамички Табела Светилки Модерна Едноставни Креативни Бакар Ткаенина LED Деко Светилки

Приклучок Тип : None.Извор На Светлина : Блескаво Светилки.Стил : Класични.Крај : железо.Телото Боја : Бела.Н�

DEN 1504.80
WNDFX Симпатична Гроздобер Декоративни Табела Светилка Индустриски Антички Kerosene Фенер Стакло Биро Светлина Lumiled E27 Дневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Гроздобер Декоративни Табела Светилка Индустриски Антички Kerosene Фенер Стакло Биро Светлина Lumiled E27 Дневна

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

DEN 7632.24
SPNEC LED лупа Маса Светилка за Блиска Работа - Светла Зголемувачот Запалени Леќа - Загатка, Занает & Читање Светлина за Табела Врвот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC LED лупа Маса Светилка за Блиска Работа - Светла Зголемувачот Запалени Леќа - Загатка, Занает & Читање Светлина за Табела Врвот

✩ Highdefinition highdefinition кристално стакло леќа, силна структура, нуладоказ функција, може да се прикаже висок�

DEN 3186.00
GRETD Земја Европската Керамички Лен Табела Светилка Класичната Дневна Соба и Спалната соба Свадба Оркестарот Големи Биро Светлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GRETD Земја Европската Керамички Лен Табела Светилка Класичната Дневна Соба и Спалната соба Свадба Оркестарот Големи Биро Светлина

Топлината на светлината и етеричните духот на сенки почнат да скокаат во мрак, носат надвор малку емоци�

DEN 1692.24
Гроздобер Канцеларија Биро Светилка - HWH Табела Светилка за студии Биро, Ноќни Ноќната Светлина за Спална соба, Дневна Соба, ученичкиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Канцеларија Биро Светилка - HWH Табела Светилка за студии Биро, Ноќни Ноќната Светлина за Спална соба, Дневна Соба, ученичкиот

⭐【СОВРШЕН ДЕКОР & ПОДАРОК】модерна и минималистички домзасенчени табела светилка со вечен трендовски

DEN 863.76
Гроздобер Канцеларија Биро Светилка - HWH Табела Светилка за студии Биро, Ноќни Ноќната Светлина за Спална соба, Дневна Соба, ученичкиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Канцеларија Биро Светилка - HWH Табела Светилка за студии Биро, Ноќни Ноќната Светлина за Спална соба, Дневна Соба, ученичкиот

⭐【СОВРШЕН ДЕКОР & ПОДАРОК】модерна и минималистички домзасенчени табела светилка со вечен трендовски

DEN 1031.76
Модерната LED Подот Светилка со од Страна на Маса, Стабилна База 55 Високи Светла за Внатрешна Дневна Соба и Спалната соба на Лофт
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Модерната LED Подот Светилка со од Страна на Маса, Стабилна База 55 Високи Светла за Внатрешна Дневна Соба и Спалната соба на Лофт

3ГЛАВИ се ОБЕЗБЕДИ 360° СТАБИЛНА ОСВЕТЛУВАЊЕ : 3 светла на оваа модерна подот светилка лежат во 90° вертика�

DEN 2514.48
Teerwere Ноќни Табела LED Светилка Маса Светилка, Табела Светилка Флексибилна Батерија Dimmable USB LED Ноќ Светлина Ноќни Десктоп
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Ноќни Табела LED Светилка Маса Светилка, Табела Светилка Флексибилна Батерија Dimmable USB LED Ноќ Светлина Ноќни Десктоп

Удобно ноќни ламби, тоа е dimmable, тоа исто така може да се привлечат децата' внимание,со око пријателски 360°

DEN 621.60
Нил Модерна Современа Табела Светилка со Полнење преку USB Порт Отвори Правоаголна 26 Висок Блек Метал Бела Ткаенина Сенка за Дневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нил Модерна Современа Табела Светилка со Полнење преку USB Порт Отвори Правоаголна 26 Висок Блек Метал Бела Ткаенина Сенка за Дневна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 3119.76
BLLYAYR Табела Светилки Модерна Креативни Табела Светилка Уметност Стакло Спалната соба Ноќни Ламби Едноставна Дневна Соба Табела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BLLYAYR Табела Светилки Модерна Креативни Табела Светилка Уметност Стакло Спалната соба Ноќни Ламби Едноставна Дневна Соба Табела

Минималистички дизајн зема најмалку простор за што да се одржи на подот светилка насекаде вашата потре�

DEN 1824.00
WNDFX Симпатична Модерна 16W LED Табела Светлина Круг Прстен Спалната соба Ноќната Осветлување Тела - Desktop Декоративни Очи Заштита
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Модерна 16W LED Табела Светлина Круг Прстен Спалната соба Ноќната Осветлување Тела - Desktop Декоративни Очи Заштита

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

DEN 2549.52