• Обновено
не-логото WAJklj Американски Кристал Табела Светилки Модерна Едноставна Спалната соба Ноќни Лампи Креативни Метал Десктоп Декоративни Светилки

не-логото WAJklj Американски Кристал Табела Светилки Модерна Едноставна Спалната соба Ноќни Лампи Креативни Метал Десктоп Декоративни

Buyers rating:
DEN 20520.48

Залиха

Номинална напон : 110-240 V. Материјал : Ткаенина абажур + мермерна база.Димензии : Должина 42cm x Висина 60см.Процес : сечење, брусење и полирање.Боја : Мермерна база + ткаенина абажур.Номинална напон : 110-240 VMaterial : Ткаенина абажур + мермерна база.Димензии : Должина 42cm x Висина 60cm Process : сечење, брусење и polishing Color : Мермерна база + ткаенина lampshade Light извор : 1x E27 MAX40 W без светлина source Application : дневна соба/студија соба/спалната соба/модел room Space : 5-10 High квалитет на метал светилка тело, полн со текстура.Светилка тело е направен од страна на повеќе процеси, со сјај и изглед.Ткаенина абажур пренесува дури и light Material : Железо + YAKELIProcess : печење paint Application област : 3-10 Suitable за : дневна соба, спална соба, трпезарија, студија, канцеларија, ноќни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ноќни Табела Светилка Керамичка Маса Светилка Модерен Стил Дневна Соба И Спалната Соба Ноќни Табела Светилка Дома Жива Маса Светилка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноќни Табела Светилка Керамичка Маса Светилка Модерен Стил Дневна Соба И Спалната Соба Ноќни Табела Светилка Дома Жива Маса Светилка

CE сертификат, квалитетот и безбедноста се гарантира, не содржи извор на светлина, и е добиена да стандар�

DEN 1759.20
WYBFZTT-188 Американски Бакар Керамичка Маса Светилка Господар Спална соба Ноќни Ламби Нордиските Едноставна Современ Топол Дом Дневна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WYBFZTT-188 Американски Бакар Керамичка Маса Светилка Господар Спална соба Ноќни Ламби Нордиските Едноставна Современ Топол Дом Дневна

Палатата крпа поклопецот е едноставна и издржливи.Едноставен, стилски, светлина и луксузен атмосфера.С�

DEN 20861.04
SSMDYLYM Керамичка Маса Светилка Ноќни Ламба за Дневна Соба и Голема Големина Троседот и Чај Маса Агол Табела Топло Ретро Спална
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SSMDYLYM Керамичка Маса Светилка Ноќни Ламба за Дневна Соба и Голема Големина Троседот и Чај Маса Агол Табела Топло Ретро Спална

Топлината на светлината и етеричните духот на сенки почнете да скокаат во мрак за да го изнесам малку ем

DEN 1430.40
WPOLED на Европските Модерни Rider Стерео Визија 3D Илузијата Светилка Едноставност Транспарентен Акрилик Маса Светилки 7 Бои Промена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WPOLED на Европските Модерни Rider Стерео Визија 3D Илузијата Светилка Едноставност Транспарентен Акрилик Маса Светилки 7 Бои Промена

◆Материјал : Оваа светилка е елегантно дизајниран и направен од Акрил.Светла боја, не е лесно да се окси�

DEN 1193.76
LJJSMG 23 Кристал Табела Светилка Јасно/Хром (Сет од 2), Метал Табела Ламба за Дневна Соба Табела Светилка Модерен Стил Светилка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LJJSMG 23 Кристал Табела Светилка Јасно/Хром (Сет од 2), Метал Табела Ламба за Дневна Соба Табела Светилка Модерен Стил Светилка

Ви посакувам среќен шопинг и се надевам дека вие и вашето семејство ќе бидеме среќни секој ден и со нетр�

DEN 8754.96
Сет од 2 Допир Контрола 3-Начин Dimmable Табела Светилки со 2 Полнење преку USB Порти Традиционалните Ноќни Лампи со Бел Форма Faux
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сет од 2 Допир Контрола 3-Начин Dimmable Табела Светилки со 2 Полнење преку USB Порти Традиционалните Ноќни Лампи со Бел Форма Faux

【Допир Dimmable Табела Светилки】Со 3 светлост settings и допир функција, можете да го прилагодите осветлувањет

DEN 2639.52
WNDFX Симпатична Гроздобер Декоративни Табела Светилка Индустриски Антички Kerosene Фенер Стакло Биро Светлина Lumiled E27 Дневна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Гроздобер Декоративни Табела Светилка Индустриски Антички Kerosene Фенер Стакло Биро Светлина Lumiled E27 Дневна

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

DEN 7632.24
XHE Табела Светилка Маса Светилка Бакар Ретро Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Дневна Соба Студија Маса Светилка Американски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XHE Табела Светилка Маса Светилка Бакар Ретро Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Дневна Соба Студија Маса Светилка Американски

Табела светилки вклучуваат локалните продажни канали ★ Оваа маса светилка е најдобро за вашата библио�

DEN 6190.56
WNDFX Симпатична Месечината-во Облик на Дизајн Креативни Стакло врз Основа Смола Светилки Современото Живеење Соба Табела Lamp, E27
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Месечината-во Облик на Дизајн Креативни Стакло врз Основа Смола Светилки Современото Живеење Соба Табела Lamp, E27

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

DEN 3436.56
CFSNCM Модерен минималистички кристал табела светилка дневна соба студија светлина табела светилка спалната соба ноќни креативни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CFSNCM Модерен минималистички кристал табела светилка дневна соба студија светлина табела светилка спалната соба ноќни креативни

Светилка тело материјал : стакло.Сенка материјал : крпа.Процес : рака полиран.Тип на прекинувач : push копче

DEN 1293.60