• Обновено
SPNEC Табела Светилка - Спална соба Ноќни Ламби Едноставен Модерен Креативна Личност Хотел Ноќни Табела Светилка Опремени со Цилиндрична Лен Абажур

SPNEC Табела Светилка - Спална соба Ноќни Ламби Едноставен Модерен Креативна Личност Хотел Ноќни Табела Светилка Опремени со Цилиндрична

Buyers rating:
DEN 9092.40

Залиха

★Нордиските мода креативни декоративни табела светилка, дома дневна соба и спалната соба ноќни табела осветлување. ★Оваа табела светилка е опремен со цилиндрични лен абажур дека е вткаена и лесно да се чисти. ★Саќе дизајн гравирање смола тело, полиран, анти-корозија третман. ★E27 светилка сопственикот, 110-240 V AC напон, максимална моќност 40 W. ★Применливи простор : дневна соба студија спалната соба ресторан, хотел, кафе салон и така натаму.Тип на прекинувач : Pushbutton Switch Light тело материјал : resin Lamp покрие материјал : cloth Light код тип : блескаво светилка ЛЕР заштеда на енергија lamp Craft : carving Whether тоа содржи светилки : не included Voltage : 110 V ~ 240 VPower : max 40 WApplicable простор : дневна соба студија спалната соба ресторан, хотел, кафе, продавница, салон и така натаму.Оваа ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HCNT Circlo Табела Светилка, Биро Ламба за Дневна Соба со 2 Levitating Префрлување, Допрете Светилка Led Светилка 3 Начини Levitating
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HCNT Circlo Табела Светилка, Биро Ламба за Дневна Соба со 2 Levitating Префрлување, Допрете Светилка Led Светилка 3 Начини Levitating

Circloмаса светилка е светло комбинирање со нашиот патентиран магнетни levitating систем.Овој систем го прави �

DEN 928.80
модерната Едноставна Ноќни Ламби, Симпатична LED рачен Пренослив Око-заштита на Движното Изваден Ноќ Табела Светилка,за Семејството
 • Обновено
Ценетост на стоката:

модерната Едноставна Ноќни Ламби, Симпатична LED рачен Пренослив Око-заштита на Движното Изваден Ноќ Табела Светилка,за Семејството

Квалитетот и исклучителна подароци : Нашата маса светилки се совршени и уникатни подароци за сите прили

DEN 977.76
Модерната LED Подот Светилка со од Страна на Маса, Стабилна База 55 Високи Светла за Внатрешна Дневна Соба и Спалната соба на Лофт
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Модерната LED Подот Светилка со од Страна на Маса, Стабилна База 55 Високи Светла за Внатрешна Дневна Соба и Спалната соба на Лофт

3ГЛАВИ се ОБЕЗБЕДИ 360° СТАБИЛНА ОСВЕТЛУВАЊЕ : 3 светла на оваа модерна подот светилка лежат во 90° вертика�

DEN 2514.48
WPOLED на Европските Модерни Rider Стерео Визија 3D Илузијата Светилка Едноставност Транспарентен Акрилик Маса Светилки 7 Бои Промена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WPOLED на Европските Модерни Rider Стерео Визија 3D Илузијата Светилка Едноставност Транспарентен Акрилик Маса Светилки 7 Бои Промена

◆Материјал : Оваа светилка е елегантно дизајниран и направен од Акрил.Светла боја, не е лесно да се окси�

DEN 1193.76
Dimmable Ноќни Ламби Убави Бели Цветови Камилица Изолирани на Сина Симпатична Флорални Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dimmable Ноќни Ламби Убави Бели Цветови Камилица Изолирани на Сина Симпатична Флорални Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела

Дизајниран со помош на USB порт може да се користи во секое време.5 инчи, светилка сенка висина : 8 инчи; баз�

DEN 2006.40
SSMDYLYM Керамичка Маса Светилки Месинг Биро Светлина Dimmer Дома Декорација за Дневна Соба и Спалната соба Коридор Хотел (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SSMDYLYM Керамичка Маса Светилки Месинг Биро Светлина Dimmer Дома Декорација за Дневна Соба и Спалната соба Коридор Хотел (Боја :

Ткаенина абажур : јасно текстура, силна светлина трансмисија, небоење и lintслободни.Рачно изработени кер

DEN 14153.28
WEILAILUX Преносни Cordless Табела Светилки со USB Полнењето, 4000mAh Водоотпорен Батерија Маса Светилка Батерија Управувана, Допрете
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WEILAILUX Преносни Cordless Табела Светилки со USB Полнењето, 4000mAh Водоотпорен Батерија Маса Светилка Батерија Управувана, Допрете

Најдобар арт декорација светилка за спална соба, дневна соба, расадник, ресторан, кафе, BBQ партија, свадб�

DEN 1391.76
CFSNCM Модерен минималистички кристал табела светилка дневна соба студија светлина табела светилка спалната соба ноќни креативни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CFSNCM Модерен минималистички кристал табела светилка дневна соба студија светлина табела светилка спалната соба ноќни креативни

Светилка тело материјал : стакло.Сенка материјал : крпа.Процес : рака полиран.Тип на прекинувач : push копче

DEN 1293.60
Тифани Ноќни Ламби Табела Килибар Облачно Обоено Стакло Dragonfly Биро Светлина 18 Високи Антички Меморија Сочувство вградна светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тифани Ноќни Ламби Табела Килибар Облачно Обоено Стакло Dragonfly Биро Светлина 18 Високи Антички Меморија Сочувство вградна светилка

Тифани Светилки се убави рачно изработени светилки секако ќе додадете елегантност и креативност до ваш

DEN 3119.76
Нил Модерна Современа Табела Светилка со Полнење преку USB Порт Отвори Правоаголна 26 Висок Блек Метал Бела Ткаенина Сенка за Дневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нил Модерна Современа Табела Светилка со Полнење преку USB Порт Отвори Правоаголна 26 Висок Блек Метал Бела Ткаенина Сенка за Дневна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 3119.76
Ноќни Табела Светилка, Табела Светилка Спалната Соба Ноќни Ламби Дневна Соба Маса Светилка Студија Соба Читање Светилка Дома Жива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноќни Табела Светилка, Табела Светилка Спалната Соба Ноќни Ламби Дневна Соба Маса Светилка Студија Соба Читање Светилка Дома Жива

CE сертификат, квалитетот и безбедноста се гарантира, не содржи извор на светлина, и е добиена да стандар�

DEN 499.20
BLLYAYR Табела Светилки Модерна Креативни Табела Светилка Уметност Стакло Спалната соба Ноќни Ламби Едноставна Дневна Соба Табела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BLLYAYR Табела Светилки Модерна Креативни Табела Светилка Уметност Стакло Спалната соба Ноќни Ламби Едноставна Дневна Соба Табела

Минималистички дизајн зема најмалку простор за што да се одржи на подот светилка насекаде вашата потре�

DEN 1824.00
WNDFX Симпатична Гроздобер Декоративни Табела Светилка Индустриски Антички Kerosene Фенер Стакло Биро Светлина Lumiled E27 Дневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WNDFX Симпатична Гроздобер Декоративни Табела Светилка Индустриски Антички Kerosene Фенер Стакло Биро Светлина Lumiled E27 Дневна

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно д

DEN 7632.24
Канцеларија Биро Светилка, Маса Светилка USB Полнење за Родендени за ноќта на Вештерките за Божиќ(розова, Pisa Потпрена Кула Тип)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Канцеларија Биро Светилка, Маса Светилка USB Полнење за Родендени за ноќта на Вештерките за Божиќ(розова, Pisa Потпрена Кула Тип)

одбраната.Тоа ги отфрла замаглување и непријатност светлина и прави визуелно искуство поудобно.На црев

DEN 652.56
PORTRES 24.5 Среден Век, Табела Светилка Постави на 2 за Дневна Соба Farmhouse Лен Ноќни Лампи за Спалната соба Детска Соба ученичкиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PORTRES 24.5 Среден Век, Табела Светилка Постави на 2 за Дневна Соба Farmhouse Лен Ноќни Лампи за Спалната соба Детска Соба ученичкиот

【Селски s исто така одлична декорација.Совршен за било обичните, ретро, или традиционален простор за жи�

DEN 2159.76
XHE Табела Светилка Маса Светилка Бакар Ретро Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Дневна Соба Студија Маса Светилка Американски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XHE Табела Светилка Маса Светилка Бакар Ретро Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Дневна Соба Студија Маса Светилка Американски

Табела светилки вклучуваат локалните продажни канали ★ Оваа маса светилка е најдобро за вашата библио�

DEN 6190.56