• Обновено
925 Sterling Silver Создадени Црвено Рубин Круг Кубни Циркони Cz Прстен Свадба Бенд Birthstone Јули Скапоцен Камен Парична Казна Накит За Жените Подароци За Неа

925 Sterling Silver Создадени Црвено Рубин Круг Кубни Циркони Cz Прстен Свадба Бенд Birthstone Јули Скапоцен Камен Парична Казна

Buyers rating:
DEN 1666.80

Залиха

5 mm Product Тип : Jewelry Jewelry Тип : Rings Sold од Страна на Единица : Each Gender : Womens Texture : Textured Material Боја : White Ring Тип : Gemstone Feature 2 : Затворена Back Stone Создавање на Метод 1 : Лабораторија Created Stone Создавање Метод 2 : Synthetic Birthstone Месец : (07) July OUR МИСИЈА & BELIEFSOur мисија на Ice Carats е да го прослават на нашите клиенти и да го подобрат нивните животи патување, во чест на животот незаборавни прилики и подобрување на убавината на секојдневниот низ нашата богата збирка на квалитетот накит.5 mm Stone Поставка 2 : 4 Prong Feature : Solid Material : Стерлинг Silver Completeness : Целосен (сите камења се вклучени)Големата : No Stone Форма 1 : Baguette Stone Обликот 2 : Round Stone Третман 2 : Synthetic Width : 2.ДОМОТ ПОДАРОК ПАКУВАЊЕ - САМО УШТЕ ЕДНА ПРИЧИНА ДА СЕ КАЖЕ ДА!Добиете Елегантен Подарок Пакување На Секој Ред со Ice Carats!. 100% Гаранција за квалитет; Доживотна Гаранција од страна на Ice Carats со гордост АМЕРИКАНСКИ СОПСТВЕНОСТ и Управувани од Компанијата; Сертификат за Автентичност картичка вклучена со секое купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JewelryPalace 14K Злато Позлатен 925 Sterling Silver Прстени за Жените, Кубен Циркони Ветување Прстени за Неа, Пластовидно Свадба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JewelryPalace 14K Злато Позлатен 925 Sterling Silver Прстени за Жените, Кубен Циркони Ветување Прстени за Неа, Пластовидно Свадба

Друг трендовски стил е CZ накит за жените, која содржи CZ ангажман прстен во собата, CZ булчински сет, CZ свад

DEN 431.76