• Обновено
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Panasonic Eluga ICON2 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Panasonic Eluga ICON2 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Buyers rating:
DEN 383.52

Залиха

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри/ 30 метри.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.Високо-квалитетна мека TPU материјал е специјално направени за нежен допир и одговор.Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток.).Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Пријателски Потсетување : 1.Не за допир ID отпечаток.Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON. 2. Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај. 3.Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и обичните нуркање, но не се препорачува кога нуркање во повеќе од 49 стапки на вода длабочина. 4.Да се чува далеку од било какви остри предмети.5.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MoKo Водоотпорен Телефон Случај, [2 Pack] Подводни Телефон Торбичка Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone 12 Мини/12/12 Про,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MoKo Водоотпорен Телефон Случај, [2 Pack] Подводни Телефон Торбичка Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone 12 Мини/12/12 Про,

КОМПАТИБИЛНОСТ Големи Торбичка се вклопува уреди до 6,5 инчи дијагонала.Дополнителен простор за склади�

DEN 189.36
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Hisense Бесконечност H12 лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Hisense Бесконечност H12 лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
ZSB Мобилен Телефон Водоотпорен Перница, 5.8-инчен Екран Универзална Екран на Допир, Пливање Rainproof Подводна Камера Школка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZSB Мобилен Телефон Водоотпорен Перница, 5.8-инчен Екран Универзална Екран на Допир, Пливање Rainproof Подводна Камера Школка

Име на производ : мобилен телефон водоотпорен случај.Производ во боја : портокалова, розова, црна, плава.�

DEN 662.40
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Нео X Плус Година Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Нео X Плус Година Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
SAE99 Слон Печати Лебди Водоотпорен Сува Торба/w Водоотпорен Телефон Случај, за Kayaking, Рафтинг, Пловењето, Пливање, Кампување,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SAE99 Слон Печати Лебди Водоотпорен Сува Торба/w Водоотпорен Телефон Случај, за Kayaking, Рафтинг, Пловењето, Пливање, Кампување,

Количина : 1 Водоотпорен Сува Торба и 1 Водоотпорен Телефон Случај.Материјал : Висок Квалитет 500 D Пвц Водо

DEN 359.76
Галакси S10 Плус Водоотпорен Случај,ZERMU Шарени Потпирачот Shockproof Snowproof Случај IP68 Подводни Полно Тело за Заштита на Вграден
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Галакси S10 Плус Водоотпорен Случај,ZERMU Шарени Потпирачот Shockproof Snowproof Случај IP68 Подводни Полно Тело за Заштита на Вграден

Се ВКЛОПУВААТ : Компатибилен со Samsung Galaxy S10 Плус (6.4 инчи) 2019 верзија, јасно назад дизајн.Целосно се вклопу�

DEN 1111.20
CJJCCF Водоотпорен Телефон Торбичка,Универзална Водоотпорен Телефон Торба,Подводни Сува Торба со Lanyard се Земе Слики на Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CJJCCF Водоотпорен Телефон Торбичка,Универзална Водоотпорен Телефон Торба,Подводни Сува Торба со Lanyard се Земе Слики на Компатибилен

2 Пакет Водоотпорен Телефон Торбичка : Четири слоеви на запечатување уреди се користат два слоја на запе

DEN 191.76
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Sony Xperia 10 III 3 Лајт XQ-BT44 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Sony Xperia 10 III 3 Лајт XQ-BT44 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со ZTE Nubia Z17 Лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со ZTE Nubia Z17 Лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
FalconGear Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Водоотпорен Телефон Случај со Прилагодливи Lanyard IPX8 Водоотпорен Телефон Торба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FalconGear Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Водоотпорен Телефон Случај со Прилагодливи Lanyard IPX8 Водоотпорен Телефон Торба

Ве молиме да се земе ткиво тест пред да го користите.Ве молиме да се чува далеку од било какви остри пред�

DEN 671.76
3 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со ProCase Пливаат Шамандура Плови, Пливање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со ProCase Пливаат Шамандура Плови, Пливање

Овој пакет содржи : 3 Pack Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара на си

DEN 402.48
JOTO (2 Парчиња) Универзална Водоотпорен Торбичка за iPhone 11 Про Max, Галакси S20 Забелешка 10+ до 6.9 Пакет со Вода Чевли Брзо-Сува
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JOTO (2 Парчиња) Универзална Водоотпорен Торбичка за iPhone 11 Про Max, Галакси S20 Забелешка 10+ до 6.9 Пакет со Вода Чевли Брзо-Сува

Овој пакет содржи 2 Пакет Универзална Водоотпорен Торбичка за i Phone 11 Про Max, Галакси S20 Забелешка 10+ до 6.9" �

DEN 1692.00
Галакси A52 Случај за Samsung Галакси A52 5G Телефон Случај за Жените Шарени Балони Дизајн, Јасно Силикони Браник Анти-Yellowing
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Галакси A52 Случај за Samsung Галакси A52 5G Телефон Случај за Жените Шарени Балони Дизајн, Јасно Силикони Браник Анти-Yellowing

Материјал : TPU Силиконска Гума Мека Браник + Тешко PC Задниот Поклопец.Ултра Тенок Совршено се Вклопуваат

DEN 165.60
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Sharp AQUOS sense5G Смисла 5G Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Sharp AQUOS sense5G Смисла 5G Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
MARCHWAY Лебди Водоотпорен Сува Торба 5L/10L/20L/30L/40L, се Тркалаат Врвот Вреќа Држи Опрема за Сува Kayaking, Рафтинг, Пловењето,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MARCHWAY Лебди Водоотпорен Сува Торба 5L/10L/20L/30L/40L, се Тркалаат Врвот Вреќа Држи Опрема за Сува Kayaking, Рафтинг, Пловењето,

Боја : Теал | Големина : 20 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.Напредни тер�

DEN 455.76
MoKo Водоотпорен Телефон Торбичка 3-Pack, Подводни Телефон Случај Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone 13/13 Про Max/iPhone
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MoKo Водоотпорен Телефон Торбичка 3-Pack, Подводни Телефон Случај Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone 13/13 Про Max/iPhone

Широк Компатибилност : се Вклопува уреди до 7.5".Compatibale со i Phone 13, i Phone 13 про max, i Phone 12 Mini, i Phone 12, i Phone 12 Про, i Pho

DEN 287.76
HeySplash IPX8 Водоотпорен Телефон Торбичка, 2-Pack Подводни Јасно Видиме Случај Сува Торба со Lanyard за на Плажа ВЕЧЕРАМ или Капење,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HeySplash IPX8 Водоотпорен Телефон Торбичка, 2-Pack Подводни Јасно Видиме Случај Сува Торба со Lanyard за на Плажа ВЕЧЕРАМ или Капење,

↪КОМПАТИБИЛЕН СО кој Совршено се Вклопува мобилни телефони До 6,5 инчи, како што се i Phone 13 мини / i Phone 13 / i Ph

DEN 239.76