• Обновено
Водоотпорен Мобилен Телефон Носителот на ПВЦ со Мобилен Случај - Змеј Свирче

Водоотпорен Мобилен Телефон Носителот на ПВЦ со Мобилен Случај - Змеј Свирче

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

Одлично за на плажа, базен, пливање, нуркање, лебдат, риболов, пловењето, сурфање, kayaking, нуркањето, кампување, едрење и др.Buoyant дизајн го прави тоа плови на вода, ако случајно падна, blingbling искра остатоци во внатрешноста многу стилски.Поголем транспарентен прозорец со високо чувствителни на допир чувство, ви овозможува да се земе слики, видеа и да се провери пораки conviniently.Отпорен на вода до 30 метри, да ги задржи вашиот телефон безбедно и сува од вода, ветер и нечистотија.Водоотпорен телефон сува торба торбичка со итни свирче екран на допир за телефонот случај се вклопат за повеќето паметни телефони подолу 7".Опис : - Водоотпорен телефон сува торба торбичка со итни свирче екран на допир за телефонот случај се вклопат за повеќето паметни телефони подолу 7". - Поголем транспарентен прозорец со високо чувствителни на допир чувство, ви овозможува да се земе слики, видеа и да се провери пораки conviniently. - Buoyant дизајн го прави тоа плови на вода, ако случајно падна, blingbling искра остатоци во внатрешноста многу стилски - отпорни на Вода до 30 метри, да ги задржи вашиот телефон безбедно и сува од вода, ветер и нечистотија. - Одлично за на плажа, базен, пливање, нуркање, лебдат, риболов, пловењето, сурфање, kayaking, нуркањето, кампување, едрење и др.Спецификација : - Материјал : ПВЦ - Size : 21x11.5cm/8.27x4.5 inches Package Вклучува : 1 Парче Водоотпорен Телефон Сува Торба.

Кон својствата

- Material:
PVC
- Size:
21x11.5cm/8.27x4.5 inches
Package Includes:
1 Piece Waterproof Phone Dry Bag :

Најдобри предлози во категоријата

MARCHWAY Лебди Водоотпорен Сува Торба 5L/10L/20L/30L/40L, се Тркалаат Врвот Вреќа Држи Опрема за Сува Kayaking, Рафтинг, Пловењето,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MARCHWAY Лебди Водоотпорен Сува Торба 5L/10L/20L/30L/40L, се Тркалаат Врвот Вреќа Држи Опрема за Сува Kayaking, Рафтинг, Пловењето,

Боја : Теал | Големина : 20 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.Напредни тер�

DEN 455.76
MoKo Водоотпорен Телефон Случај, [2 Pack] Подводни Телефон Торбичка Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone 12 Мини/12/12 Про,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MoKo Водоотпорен Телефон Случај, [2 Pack] Подводни Телефон Торбичка Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone 12 Мини/12/12 Про,

КОМПАТИБИЛНОСТ Големи Торбичка се вклопува уреди до 6,5 инчи дијагонала.Дополнителен простор за склади�

DEN 230.16
Надгради Универзална Водоотпорен Случај, 2 Пакет Водоотпорен Телефон Торбичка Сува Торба Компатибилен Рок од 6.5 инчи Телефон (Црно-Жолта)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Надгради Универзална Водоотпорен Случај, 2 Пакет Водоотпорен Телефон Торбичка Сува Торба Компатибилен Рок од 6.5 инчи Телефон (Црно-Жолта)

Прекрасно Искуство : водоотпорен видиме случај нуди заштита до 49 нозе.Двојно завртување се заклучува и �

DEN 330.72
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Medisana ЧАСОТ 150 Поврзете / PM150 Поврзете Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Medisana ЧАСОТ 150 Поврзете / PM150 Поврзете Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со ZTE Сечилото E02 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со ZTE Сечилото E02 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Галакси S10 Плус Водоотпорен Случај,ZERMU Шарени Потпирачот Shockproof Snowproof Случај IP68 Подводни Полно Тело за Заштита на Вграден
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Галакси S10 Плус Водоотпорен Случај,ZERMU Шарени Потпирачот Shockproof Snowproof Случај IP68 Подводни Полно Тело за Заштита на Вграден

Се ВКЛОПУВААТ : Компатибилен со Samsung Galaxy S10 Плус (6.4 инчи) 2019 верзија, јасно назад дизајн.Целосно се вклопу�

DEN 1111.20
SBS TEWATEREASY55W Мобилен Телефон случај 14 см (5.5) се Повлече случај Бело - Мобилен Телефон Случаи (се Повлече случај, Универзална,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SBS TEWATEREASY55W Мобилен Телефон случај 14 см (5.5) се Повлече случај Бело - Мобилен Телефон Случаи (се Повлече случај, Универзална,

Водоотпорен Случај за паметен Телефон Тенок D Други карактеристики : Пакет Висина : 200mm Пакет Ширина : 90mm �

DEN 349.92
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со ZTE Nubia Z17 Лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со ZTE Nubia Z17 Лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Huawei Y6 (2017) Чест 6 Игра Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Huawei Y6 (2017) Чест 6 Игра Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
FalconGear Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Водоотпорен Телефон Случај со Прилагодливи Lanyard IPX8 Водоотпорен Телефон Торба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FalconGear Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Водоотпорен Телефон Случај со Прилагодливи Lanyard IPX8 Водоотпорен Телефон Торба

Еден Falcon Gear Водоотпорен Телефон Сува Торба.Оваа торбичка може да се заштити уредот во различни средини,

DEN 359.76
FunnyStar Љубов Дупка Риба Blobfish Водоотпорен Торбичка Мобилен Телефон Сува Торба за на Плажа Додатоци за Пливање, Нуркање Пловењето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FunnyStar Љубов Дупка Риба Blobfish Водоотпорен Торбичка Мобилен Телефон Сува Торба за на Плажа Додатоци за Пливање, Нуркање Пловењето

TPU+СТП.Произведено во САД или Увезуваат.Овој мобилен телефон торба се направени од издржлив СТП и трансп

DEN 455.76
FalconGear Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Водоотпорен Телефон Случај со Прилагодливи Lanyard IPX8 Водоотпорен Телефон Торба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FalconGear Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Водоотпорен Телефон Случај со Прилагодливи Lanyard IPX8 Водоотпорен Телефон Торба

Ве молиме да се земе ткиво тест пред да го користите.Ве молиме да се чува далеку од било какви остри пред�

DEN 671.76
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Нео X Плус Година Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Нео X Плус Година Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52