• Обновено
Мачка Ноктот Форма Сунѓерот Бришење Мултифункционален Двострано Стакло, Чистење на Сунѓерот Бања Огледало Сунѓерот Избрише Бања Чистење Сунѓери за Огледало Стак?

Мачка Ноктот Форма Сунѓерот Бришење Мултифункционален Двострано Стакло, Чистење на Сунѓерот Бања Огледало Сунѓерот Избрише Бања Чистење

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

Цртан филм креативни мачка шепа огледало избрише : Мачка шепа огледало сунѓер, не само што може да се исчисти својата соба но, исто така, совршена декорација, натпревар вашата декорација, направете ја вашата соба повеќе светла.Моќен деконтаминација : Лесно ги избрише за да ги отстраните дамките, без детергент е потребно, еден избрише за да ги отстраните дамките, вода дамки кои се тешко да се чистат со влажна и сува употреба, исто така може да биде лесно да се отстрани.Лепило за складирање : Убава и лесно да се донесе, само да исклучите некоја заштитна фолија зад мачка шепа, се држи на стаклени на огледалото, го земе и да го користите во секое време, погодно.Мини слика е од голема корист : Само 4*4.5 cm во големина, не заземаат место, и пукнатини се лесни за чистење.Ако тоа е валкано, тоа може да се користи континуирано после миење со вода.Мулти-цел и практична настава : Може да се користи за славина чистење, огледало тапа, стакло и средства за чистење, када потоне, широка употреба и грижете се-бесплатно, еден производ, во еден чекор.Спецификација : Материјал : полиетилен, полиестер, rayon, акрилик пена, вештачки дијамант честички, полиестер, cerium oxide Size : 4*4.5 cm(1.5*1.7 инчи)Боја : pink Features : симпатична мачка шепа форма Мини фигура, голема корист Широка употреба и грижете се-free Beautiful и лесен-за-пристап паста storage Package вклучува : 1*мачка шепа избрише.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CYHO Мазна Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Училиштето;Дома;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Мазна Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Училиштето;Дома;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион,

Овој производ силно ги отстранува тврдоглави дамки за супер деконтаминација.Не е лесно да се откажат од

DEN 117.60
50pcs за Еднократна употреба Сунѓерот Подлога,за Еднократна употреба Сунѓерот Мека Подлога Стоматолог Пена Датотека Чистење Забен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

50pcs за Еднократна употреба Сунѓерот Подлога,за Еднократна употреба Сунѓерот Мека Подлога Стоматолог Пена Датотека Чистење Забен

Овој производ е лесно да ги користат и да работат, и тоа треба да се прилагоди.Погоден за стоматолошки иг

DEN 147.12
Cacti Кактус Љубов Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање Кутија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cacti Кактус Љубов Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање Кутија

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер �

DEN 575.76
CYHO Мазна Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Училиштето;Дома;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Мазна Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Училиштето;Дома;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион,

Овој производ силно ги отстранува тврдоглави дамки за супер деконтаминација.Не е лесно да се откажат од

DEN 117.60
Сунѓерот Чистење MLTPRPS 6PK Чистење Материјали Јадење Четка Сунѓери за Јадење Јадења Scrubber Домаќинство Чистење со Четка за Чистење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сунѓерот Чистење MLTPRPS 6PK Чистење Материјали Јадење Четка Сунѓери за Јадење Јадења Scrubber Домаќинство Чистење со Четка за Чистење

Облик за да се вклопи удобно во рака Чистење материјали Јадење сунѓерот Loofah сунѓерот Сунѓери кујнски ап

DEN 748.80
Bmwjrzd LIUYI пример, перење на садови Сунѓерот Перење Влошки Цвет Тркалезна Форма Боја Сунѓерот Четка за Садови за Миење Садови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bmwjrzd LIUYI пример, перење на садови Сунѓерот Перење Влошки Цвет Тркалезна Форма Боја Сунѓерот Четка за Садови за Миење Садови

На здрав чистење перење подлога брзо и ефикасно да се брише исклучување на храна, маснотии и нечистотии

DEN 2121.60
FHSJN Обновливи Домаќинство Чистењето Сунѓери за Чистење Влошки за Чистење Облека Loofah пример, перење на садови Четки Сунѓерот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FHSJN Обновливи Домаќинство Чистењето Сунѓери за Чистење Влошки за Чистење Облека Loofah пример, перење на садови Четки Сунѓерот

Боја : Беж.Големина : 2.76 инчи x 4.33 инчи(7 X 11 см).Материјал : Loofah.Тежина : околу 10g.Пакет се вклучени : 1 / 3 / 6 x Loofa

DEN 60.24
XJJZS 5PCs Кујна Материјали за Чистење со Четка Сунѓери Магија пример, перење на садови Четка Домаќинство Gadgets, Алатки Гумичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS 5PCs Кујна Материјали за Чистење со Четка Сунѓери Магија пример, перење на садови Четка Домаќинство Gadgets, Алатки Гумичка

Производ материјал : перење подлога + сунѓер.Новиот двострано чистење избрише е популарен поради негова

DEN 2287.92
Моќен Деконтаминација Када Четка Сунѓерот Керамичка Плочка Четка Кујна Материјали Тенџере За Перење Чистење Со Четка Сунѓерот Избрише
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Моќен Деконтаминација Када Четка Сунѓерот Керамичка Плочка Четка Кујна Материјали Тенџере За Перење Чистење Со Четка Сунѓерот Избрише

Тој се справи со е круг, и удобно, а во сендвич сунѓер е убава и практична.Тоа не само ефикасно да се заклу

DEN 470.40
Кујнскиот Сунѓер за Чистење на Сунѓерот со Пластична Рачка, Сите Намена Четка Scrubber за Садови, Не-Стап Тави, Бања, Плочки и Подни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кујнскиот Сунѓер за Чистење на Сунѓерот со Пластична Рачка, Сите Намена Четка Scrubber за Садови, Не-Стап Тави, Бања, Плочки и Подни

Висок квалитет на ПП се справи со, мазна и удобен, лесно да се зафат и нема да се лизга во влажни раце.На д�

DEN 239.76