• Обновено
Компресирани Целулоза Кујна Сунѓери 24Pack,Не-Нула Biodegradable Природен Сунѓер Чистење за Јадења Чистење,Смешно Шарени DIY Сунѓерот за Деца

Компресирани Целулоза Кујна Сунѓери 24Pack,Не-Нула Biodegradable Природен Сунѓер Чистење за Јадења Чистење,Смешно Шарени DIY Сунѓерот

Buyers rating:
DEN 407.76

Залиха

исто така, не е како другите јадење крпа ќе се држиме некои храна внатре и конечно да имаат одвратно чувство.На дрвени влакна се тесни блиску па тоа не е лесно да се падне дел кога е влажно,.нула беше сунѓер е многу мал кујнски алатки, но тоа допир јадење ,тенџере ,пан,стакло кои сите, во однос на вашето здравје.Секој чистење сунѓер е направен со користење на одржливи извори растителни влакна да ви донесе органски влакна сунѓери кои се трајни доволно за да ви обезбеди долгорочна употреба.ЗОШТО ОДБРА PANYEE ПРИРОДНИ ДРВЕНА ПУЛПА СУНЃЕРОТ Ние сме користење на врвот нови дрвени влакна пулпа да притиснете и пена создаде високо квалитетен материјал, така оригиналниот влакна е мека,сила тесна структура.Не Нула Чистење на Сунѓерот : искористете ја оваа мека подобро сунѓерот на Сите површини.Нема да остави какви било траги, гребење или ленти на хром, бакар, нерѓосувачки челик, елоксирани површини, не-стап садови, стакло, стакло, порцелан, кина и керамика.Ние и ветуваме дека ТОА Е 100% Нов материјал !Секој пакет доаѓа со 24pcs кујна сунѓери кои екстра должина и дебелина , како економски користи,Тоа може да биде поделена на два дела, сосема неверојатни 48pcs за вашиот избор, Поддршка една година кујна и бања работа кои се поддржани од страна на нашата посветеност да правејќи се дека сте задоволни со вашиот купување.За разлика од два слоја јадење средства за чистење дека ја губат нивната ефикасност по неколку мие, PANYEE природни scrubber сунѓерот може да се справи со секојдневна употреба дури и во долг рок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WUIO Обновливи Кујна Јадење Партали,Сува Крпа-Влажни Dishcloth Dishcloth Јадење Крпи Кат Крпа Масло Апсорбирање на Платно со Печатени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WUIO Обновливи Кујна Јадење Партали,Сува Крпа-Влажни Dishcloth Dishcloth Јадење Крпи Кат Крпа Масло Апсорбирање на Платно со Печатени

★Сува и влажна употреба : сува употреба, може да се користи за да ги избрише вода дамки, дамки од масло, и�

DEN 652.80
CYHO Мазна Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Училиштето;Дома;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Мазна Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Училиштето;Дома;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион,

Овој производ силно ги отстранува тврдоглави дамки за супер деконтаминација.Не е лесно да се откажат од

DEN 117.60
CYHO Мазна Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Училиштето;Дома;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Мазна Чистење-Сунѓер, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Училиштето;Дома;Хотел;Ресторан;Вила;Лабораторија;за Печење Место;Стадион,

Овој производ силно ги отстранува тврдоглави дамки за супер деконтаминација.Не е лесно да се откажат од

DEN 117.60
FHSJN Обновливи Домаќинство Чистењето Сунѓери за Чистење Влошки за Чистење Облека Loofah пример, перење на садови Четки Сунѓерот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FHSJN Обновливи Домаќинство Чистењето Сунѓери за Чистење Влошки за Чистење Облека Loofah пример, перење на садови Четки Сунѓерот

Боја : Беж.Големина : 2.76 инчи x 4.33 инчи(7 X 11 см).Материјал : Loofah.Тежина : околу 10g.Пакет се вклучени : 1 / 3 / 6 x Loofa

DEN 60.24
WFS Чистење Додатоци пример, перење на садови Сунѓерот Кујнскиот Сунѓер Блок пример, перење на садови Четкање Тенџере Масло Перење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WFS Чистење Додатоци пример, перење на садови Сунѓерот Кујнскиот Сунѓер Блок пример, перење на садови Четкање Тенџере Масло Перење

Обновливи и долготрајниовие крпи имаат висок квалитет на крои и засилен рабовите, па тие се издржливи и

DEN 1219.20
Моќен Деконтаминација Када Четка Сунѓерот Керамичка Плочка Четка Кујна Материјали Тенџере За Перење Чистење Со Четка Сунѓерот Избрише
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Моќен Деконтаминација Када Четка Сунѓерот Керамичка Плочка Четка Кујна Материјали Тенџере За Перење Чистење Со Четка Сунѓерот Избрише

Тој се справи со е круг, и удобно, а во сендвич сунѓер е убава и практична.Тоа не само ефикасно да се заклу

DEN 470.40
REENBERGS дански Дизајн Направени во Данска Магнетни Перење До Сад Четка + Сунѓерот Држач за во Внатрешноста на Мијалникот (Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

REENBERGS дански Дизајн Направени во Данска Магнетни Перење До Сад Четка + Сунѓерот Држач за во Внатрешноста на Мијалникот (Црна

НЕ потоне е магнетни но тоа ќе биде спроведен со контра магнет надвор од мијалникот."Специјални Силни Ма

DEN 660.00
XJJZS 5PCs Кујна Материјали за Чистење со Четка Сунѓери Магија пример, перење на садови Четка Домаќинство Gadgets, Алатки Гумичка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS 5PCs Кујна Материјали за Чистење со Четка Сунѓери Магија пример, перење на садови Четка Домаќинство Gadgets, Алатки Гумичка

Производ материјал : перење подлога + сунѓер.Новиот двострано чистење избрише е популарен поради негова

DEN 2287.92
Bmwjrzd LIUYI пример, перење на садови Сунѓерот Перење Влошки Цвет Тркалезна Форма Боја Сунѓерот Четка за Садови за Миење Садови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bmwjrzd LIUYI пример, перење на садови Сунѓерот Перење Влошки Цвет Тркалезна Форма Боја Сунѓерот Четка за Садови за Миење Садови

На здрав чистење перење подлога брзо и ефикасно да се брише исклучување на храна, маснотии и нечистотии

DEN 2121.60
Сапун Издавање Јадење Четка, Сад Стапче Сапун Фармацевт со Замена Сунѓерот Четка Глави - Кујна Тешки Чистење со Четка за Сад, Готвење,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сапун Издавање Јадење Четка, Сад Стапче Сапун Фармацевт со Замена Сунѓерот Четка Глави - Кујна Тешки Чистење со Четка за Сад, Готвење,

Тешки Четка и Сунѓери : На чистење четка имаат трајни најлон влакната и јадење сунѓери, идеален за чисте�

DEN 479.76
Ракот на дојката Розова Панделка Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ракот на дојката Розова Панделка Јадење Сапун Диспензерот за Перење Течни Пумпа со Сунѓер Носителот Чистење Алатки за Складирање

Направени од PP + сунѓер (PP + сунѓер) 2 во 1 дизајн, составен од сапун кутија и сунѓерот носителот, со сунѓер �

DEN 575.76