Мини Пренослив Апарат, PD 22.5 W/20W Брзо Полнење, 10000mAh Ултра-Компактен се Прикаже Моќта Банка со Изграден во Три Кабли,Компатибилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Пренослив Апарат, PD 22.5 W/20W Брзо Полнење, 10000mAh Ултра-Компактен се Прикаже Моќта Банка со Изграден во Три Кабли,Компатибилен

【Супер Мини】Еден од најмалиот и најлесниот 10000m Ah пренослив апарат.Може да се стави во џебот, спојки тор

DEN 364.80
AnEgoe Моќ Банка 25000mAh Пренослив Апарат Компактен Двојна Пристаништа Ултра Висока Брзина Батеријата Пакет Полнач за Телефон Резервната
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AnEgoe Моќ Банка 25000mAh Пренослив Апарат Компактен Двојна Пристаништа Ултра Висока Брзина Батеријата Пакет Полнач за Телефон Резервната

【Пренослив апарат со висок капацитет】Двојна порта со брзо полнење за сите вашиот уред,Погоден за ваши�

DEN 486.72
Моќ Банка Изграден во USB-C Кабел Мозок, Пренослив Апарат 10000mAh, Тенок 5V Копија Надворешна Батерија Тип C Преносни Батеријата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Моќ Банка Изграден во USB-C Кабел Мозок, Пренослив Апарат 10000mAh, Тенок 5V Копија Надворешна Батерија Тип C Преносни Батеријата

Целосно Компатибилен со СИТЕ мобилни телефони:.Тоа функционира со iphoneот?.1 Еден (Макс); Внесување тековн

DEN 183.36
Пренослив Апарат со Изграден во Кабелот, TG90° 10000mah Моќ Банка Пренослив Апарат Тип C USB C Мобилен Телефон Тенка Тенок, Лесен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пренослив Апарат со Изграден во Кабелот, TG90° 10000mah Моќ Банка Пренослив Апарат Тип C USB C Мобилен Телефон Тенка Тенок, Лесен

Било прашање со преносни полнач, ве молиме ни email и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа ✔ Доволно моќни за

DEN 333.60
TOZO WB1 PD Пренослив Апарат 10000mAh Тенок и лесен Брзо Моќ Банка 18W Висока Полнење Брзина Надворешни Батеријата Пакет со USB C
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TOZO WB1 PD Пренослив Апарат 10000mAh Тенок и лесен Брзо Моќ Банка 18W Висока Полнење Брзина Надворешни Батеријата Пакет со USB C

【Висока Полнење Брзина 】Моќен 18 W PD излез за започнување на полнење брзина.Згора на тоа, само се зема ед�

DEN 1852.80
Пренослив Апарат 2-Pack 10000mAh Моќ Банка Висок Капацитет Моќ Банка Ултра Тенок Надворешни Телефон Батеријата Пакет со Двоен Влез
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пренослив Апарат 2-Pack 10000mAh Моќ Банка Висок Капацитет Моќ Банка Ултра Тенок Надворешни Телефон Батеријата Пакет со Двоен Влез

【10000m Ah Капацитет】 : Ова сигурен џеб големина моќ банка може да се пофали дарежлива 10000m Ah батерија со улт

DEN 599.28
Пренослив Апарат Моќ Банка 25800mAh, 【Нови Огледало Дизајн】 Огромен Капацитет Телефон Полни со 4 LED Индикатори, 2 USB Порти Надворешни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пренослив Апарат Моќ Банка 25800mAh, 【Нови Огледало Дизајн】 Огромен Капацитет Телефон Полни со 4 LED Индикатори, 2 USB Порти Надворешни

1 USB 2 Излез : 5 V / 1.Она што Ќе Добиете за】 : 25800m Ah соларна енергија банка, Микро USB кабел, добредојдовте води�

DEN 486.72
15w Магнетна Моќ Банка 10000mah, 20wpd Мобилен Телефон Брз Полнач, што се Користи за Маг-Безбеден Бекап Напојување, Компатибилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

15w Магнетна Моќ Банка 10000mah, 20wpd Мобилен Телефон Брз Полнач, што се Користи за Маг-Безбеден Бекап Напојување, Компатибилен

За Магбезбеден безжичен полнач : 10000mah мобилни напојување + безжичен полнач + магнетни мултифункција на п

DEN 861.60
TFSeven 2 парчиња Висок Капацитет Литиум Јонска Замена на Батеријата PSP-S110 Компатибилен за Sony PSP Тенок Преносни Playstation
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TFSeven 2 парчиња Висок Капацитет Литиум Јонска Замена на Батеријата PSP-S110 Компатибилен за Sony PSP Тенок Преносни Playstation

【Главната Карактеристика】Напон : 3.7 V, Капацитет : 1200m Ah;Полнење и нема меморија ефект.Ве молиме да ужива�

DEN 455.76