Smart хривнија отчукувањата на Срцето следење спортски види V05C (црна, зелена, портокалова, виолетова) ( Боја : Виолетова )
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Smart хривнија отчукувањата на Срцето следење спортски види V05C (црна, зелена, портокалова, виолетова) ( Боја : Виолетова )

Карактеристики : чекор брои, паметни потсетување, далечински автотајмерот, здравствен надзор, спортски

DEN 2200.80
YBZS Хривнија Smart Нараквица, HD Боја Временската Прогноза, Водоотпорен отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок, Здравје за Детекција,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YBZS Хривнија Smart Нараквица, HD Боја Временската Прогноза, Водоотпорен отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок, Здравје за Детекција,

УБАВИ ПОДАРОЦИ : се Повеќе и повеќе жени се почнуваат да се погледне на H8 smart нараквица.Жените зглоб стил

DEN 2275.20
Bluetooth Smartwatch за Мажи Жени Калории Контра отчукувањата на Срцето Следење Телефонски Повик Крвен Притисок Водоотпорен Smart
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth Smartwatch за Мажи Жени Калории Контра отчукувањата на Срцето Следење Телефонски Повик Крвен Притисок Водоотпорен Smart

"Мултифункционален : Pedometer : чекори,калории,дистанца Heart Rate Монитор / Крвен Притисок Bluetooth Повик Спортск

DEN 456.00
Светилник Милениче Smart Watch за Деца, 4G Повикувајќи Деца се Види со GPS, Аларм, Чекори, Игри,Магија Камера,1.4 Екран на Допир
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Светилник Милениче Smart Watch за Деца, 4G Повикувајќи Деца се Види со GPS, Аларм, Чекори, Игри,Магија Камера,1.4 Екран на Допир

На услугата за плаќање зависи од покриеноста на simкартичката што ќе ја изберете Да го изберат правото ре

DEN 2135.28
LULUZ Smart Watch, 1.44 инчен Надгради Екран Smartwatch, Спиење Следи Водоотпорен Види, Мажи Жени Активност Фитнес Тракер Види, Спортски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LULUZ Smart Watch, 1.44 инчен Надгради Екран Smartwatch, Спиење Следи Водоотпорен Види, Мажи Жени Активност Фитнес Тракер Види, Спортски

⌚⌚Лесни&Персоналните Види Лица—1.44 инчен TFT екран во боја ,лесни, убави и модерни, што ќе ви овозможи да �

DEN 887.76
Паметни Часовници за Мажи Жени,1.22 Целосен Екран на Допир,IP67 Водоотпорен Pedometer, да се Види со Спиење Монитор, Smart Watch
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Паметни Часовници за Мажи Жени,1.22 Целосен Екран на Допир,IP67 Водоотпорен Pedometer, да се Види со Спиење Монитор, Smart Watch

(Smart watch за i Phone и Android Телефон) Компатибилен со повеќето i OS 8.0 & Андроид 4.4 над паметни телефони за да се доб

DEN 959.76
Smart Watch 1.4 Инчен Дисплеј Smartwatch за Мажи Жени Спорт Види за Android, iOS Роденден на Божиќ Подарок за Возрасни Деца (Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Smart Watch 1.4 Инчен Дисплеј Smartwatch за Мажи Жени Спорт Види за Android, IOS Роденден на Божиќ Подарок за Возрасни Деца (Сина)

➤➤● Користи alarger 1.44инчен дисплеј, поголеми зборови, појасни, highsensitivity екран може да се постигне на разл�

DEN 4799.76
Smart Watch за Мажи со Температурата на Телото Здравје и Фитнес Види Bluetooth Повик отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Spo2 Следи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Smart Watch за Мажи со Температурата на Телото Здравје и Фитнес Види Bluetooth Повик отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Spo2 Следи

★ Мулти Спортски Режими & HD dial теми ★ Тоа евиденција на вашите здравствени податоци (чекор калории дале�

DEN 959.76
NCHEOI GPS Часовници за Мажи Жени Спорт Фитнес Trackers отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Спиење Следи Чекор Контра Pedometer
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NCHEOI GPS Часовници за Мажи Жени Спорт Фитнес Trackers отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Спиење Следи Чекор Контра Pedometer

Smart watch tracker следи срцето 24 / 7, обезбедување на вас со ситедневна нега.Smartwatches, иако тие можат да го следат в

DEN 3317.76
ZTYY Smart Спорт Види F5 отчукувањата на Срцето Tracker GPS, Мулти-Спортски Режим IP67 Водоотпорен Спиење Фитнес Тракер Smartwatch
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZTYY Smart Спорт Види F5 отчукувањата на Срцето Tracker GPS, Мулти-Спортски Режим IP67 Водоотпорен Спиење Фитнес Тракер Smartwatch

【Barometric притисок】Целосно да се користат под точка на западно притисок сензор за мерење на атмосферскио

DEN 300.00
X-Види SIONA Боја ОДГОВАРА Мода Smartwatch за Жените, Android & iOS Компатибилни, Фитнес Тракер, Крвен Притисок Монитор Спиење, Активност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

X-Види SIONA Боја ОДГОВАРА Мода Smartwatch за Жените, Android & IOS Компатибилни, Фитнес Тракер, Крвен Притисок Монитор Спиење, Активност

✅ COMPATIBLITY : Apple IOS и Android ✅ ДИЗАЈНИРАНА И РАЗВИЕНА ВО ГЕРМАНИЈА : Квалитет вклучени како стандардни ✅ БРИЛ�

DEN 2071.92
Smart Здравје Повик Види Двоен Режим Повик Температура Мерење Спиење Следење 24 часа во текот на отчукувањата на Срцето Здравствен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Smart Здравје Повик Види Двоен Режим Повик Температура Мерење Спиење Следење 24 часа во текот на отчукувањата на Срцето Здравствен

5 ММ (должина, ширина и висина) Стан јазик : руски, Индонезија, германија, Италија, чешка, Јапонски, францус

DEN 5736.00
Спортски Види,Winnes Smart Хривнија Фитнес Тракер IP67 Водоотпорен Екран во Боја отчукувањата на Срцето Следи Спиење Следи со Pedometer
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Спортски Види,Winnes Smart Хривнија Фитнес Тракер IP67 Водоотпорен Екран во Боја отчукувањата на Срцето Следи Спиење Следи со Pedometer

★[Здравје Асистент] : Автоматски Мерка Отчукувањата На Срцето, Крвниот Притисок.Smart Хривнија Фитнес Тра�

DEN 2063.52
FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

DEN 179.76
Бизнис Smartwatch за Мажи за Здравствено Управување со отчукувањата на Срцето на Крвта со Кислород Обичај Dial Водоотпорен E-20 Цинк
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бизнис Smartwatch за Мажи за Здравствено Управување со отчукувањата на Срцето на Крвта со Кислород Обичај Dial Водоотпорен E-20 Цинк

【Време на пристигнување】 : Општи пристигнување време : 816 дена ; Тоа може да потрае 1620 денови за испорака

DEN 571.20
Laly Љубов Bluetooth Smart Watch Мажите Q18 со Екран на Допир Голем Батеријата Поддршка ТФ Sim Картичка, Камера на Андроид Телефон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Laly Љубов Bluetooth Smart Watch Мажите Q18 со Екран на Допир Голем Батеријата Поддршка ТФ Sim Картичка, Камера на Андроид Телефон

Големина на екранот : 1.54 инч.Функција : Passometer,Спиење Tracker,Календар,Бирање, Повик,Притиснете Порака,Аларм,�

DEN 614.40
Vchcc Smart Watch за Андроид Телефони Паметни Часовници за Мажи Жени 1 04 Целосен Екран на Допир за Спортски Види Ip68 Pedometer
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vchcc Smart Watch за Андроид Телефони Паметни Часовници за Мажи Жени 1 04 Целосен Екран на Допир за Спортски Види Ip68 Pedometer

Знаете Вашето Здравје Подобро :Sedentary Потсетување,следете го Вашиот Спиење Податоци Како што се Длабок �

DEN 883.20
CA0163 Месечината Јин-Јанг Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CA0163 Месечината Јин-Јанг Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

DEN 974.40