• Обновено
Перо пенкала за Допир на Екранот(2 Парчиња),Универзална Перо,[2-во-1] 2021 Обновено на Екранот на Допир, Пенкала за Сите Допир на Екранот на мобилните Телефони, Таблети, Л

Перо пенкала за Допир на Екранот(2 Парчиња),Универзална Перо,[2-во-1] 2021 Обновено на Екранот на Допир, Пенкала за Сите Допир на

Buyers rating:
DEN 335.76

Залиха

【2 ВО 1 ДИЗАЈН】 2-во-1 екран на допир за да го заклучите има два краја опремени со транспарентни силикон диск совет и влакна совет, транспарентни диск ви овозможува да се види преку екранот од каде точно ќе се насочени еден кон, Влакна совет е особено голема за прислушување и лизгање, да ги задржи вашиот екран на допир уреди подалеку од отпечатоци од прсти и дупка со.обезбедува подобра флексибилност и прецизност за вашето пишување и цртање. 【ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ Пенкало цевка со дијаметар 0.35"(9mm); Диск дијаметар : 0.27" (6.8 mm), вклучувајќи 2mm гума точка ; Влакна совет Дијаметар : 0.24 (6mm); Тежина : 24g Изработени од нерѓосувачки челик и Алуминиум, без пластични делови, вистинско пенкало чувство.Moseser Група ја обезбедува професионални услуги за 1 милион потрошувачите ширум светот.Ова е висока прецизност перо која е 100% компатибилен со сите екран на допир уреди и никогаш не гребење на екранот на допир.Уникатен производ податоци:И 100% Компатибилен со сите капацитети на екранот на допир, devices Both се заменливи совети, да ја прошири перо е lifetime The 2 генерација со потенки јасно диск е повеќе точни.На ергономски дизајн на не се лизга гумени-боја зафат за удобно Grip Moseser е единствен технички решенија:2 во 1 Дизајн:2 во 1 перо има влакна совет и диск совет на секој крај, кој може да се задоволат различните потреби и да дојде со екстра 6 замена на диск совети и 3 замена влакна совети.Транспарентен Диск Совет:круг транспарентен диск совет имитира статички електрицитет генерирани од прсти и не бара полнење.Пишување течно и точно, не заостанува, не го прескокнува и без гребнатини.Добра Компатибилност:Компатибилен со повеќето уреди со capacitive екран осетлив на допир како i Pad, i Phone, ipod-ови, Леново или Samsung таблети/smartphones, etc Product Спецификација:Должина : 5.7"(145mm)Пен барел дијаметар 0.35"(9mm);Диск совет дијаметар : 0.28" (7mm) се поврзете со 0.08"( 2mm) гума point Fiber совет дијаметар : 0.24"(6mm)Тежина : 0.85 мл/24g Gift Кутија Содржи : 2 x Магнетни Диск Пенкало Пенкала (Црно/Црн)4 x Заменливи Диск Tips2 x Заменливи Влакна Совети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Перо Пен - Капацитивни Перо, 3-во-1 Метал Пенкало, Мулти-Функција,Ballpoint Мастило Пенкало,со LED Светилка, за екран осетлив на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Перо Пен - Капацитивни Перо, 3-во-1 Метал Пенкало, Мулти-Функција,Ballpoint Мастило Пенкало,со LED Светилка, за екран осетлив на

3ВО1 КОМБИНАЦИЈА : Sy Pen нуди нашата неверојатна перо пен, која работи на паметни уреди, работи како што се L

DEN 311.52
Перо Пенкала за Допир на Екранот, NTHJOYS Активни Специјалното Пенкало на iphone/Андроид со Магнетни Дизајн парична Казна Точка Стилист
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Перо Пенкала за Допир на Екранот, NTHJOYS Активни Специјалното Пенкало на iphone/Андроид со Магнетни Дизајн парична Казна Точка Стилист

????️ СУПЕРИОРЕН УНИВЕРЗАЛНА СПЕЦИЈАЛНОТО ПЕНКАЛО Усвојување на оригиналниот Apple молив бел дизајн на ка

DEN 551.52
Модерната Перо Пенкала за Допир на Екранот парична Казна Точка, од Нерѓосувачки Челик парична Казна Совет Специјалното Пенкало,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Модерната Перо Пенкала за Допир на Екранот парична Казна Точка, од Нерѓосувачки Челик парична Казна Совет Специјалното Пенкало,

Широко се применува за сите екрани на допир, и совети на оваа парична Казна Совет Перо се целосно компат�

DEN 383.76
Перо Пенкало за Леново Јога C630 (13.3 во) (Перо Пенкало со BoxWave) - EverTouch Капацитивни Перо, Влакна Совет Капацитивни Специјалното
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Перо Пенкало за Леново Јога C630 (13.3 во) (Перо Пенкало со BoxWave) - EverTouch Капацитивни Перо, Влакна Совет Капацитивни Специјалното

???? [СТАБИЛНОСТ И ЦВРСТИНА] пробив во перото технологија : На Ever Touch Капацитивни Перо карактеристики на Fibe

DEN 310.80
Granarbol Специјалното Пенкало за iPad Молив,Батерија Активни Специјалното Пенкало парична Казна Точка Дигитални Стилист Молив Компатибилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Granarbol Специјалното Пенкало за iPad Молив,Батерија Активни Специјалното Пенкало парична Казна Точка Дигитални Стилист Молив Компатибилен

★【Прецизни Активно Пенкало 】 Ова пенкало е дизајниран со 1.2 mm ПОМ совет како официјален ipad молив nib мат

DEN 599.76
Пријателскиот Швеѓанец Екстра Долг Заменливи Влакна Совет Перо 7.3 - 3 Премиум XXL Микро-Сплетам Капацитивни Перо Пенкала + Еластична
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пријателскиот Швеѓанец Екстра Долг Заменливи Влакна Совет Перо 7.3 - 3 Премиум XXL Микро-Сплетам Капацитивни Перо Пенкала + Еластична

✍️ ЕКСТРА ДОЛГ ПЕРО – Овој пакет на 3 премиум XXL микросплетам хибрид влакна совет капацитивни перо пенк

DEN 431.76