• Обновено
СЕНКАТА НА ЛИЛЈАКОТ #16 СТРАНИЦА 21 БЕТМЕН ПЛАШИЛОТО СТРИП ПРОИЗВОДСТВО УМЕТНОСТ ПОТПИШАН w/ГРБ

СЕНКАТА НА ЛИЛЈАКОТ 16 СТРАНИЦА 21 БЕТМЕН ПЛАШИЛОТО СТРИП ПРОИЗВОДСТВО УМЕТНОСТ ПОТПИШАН w/ГРБ

Buyers rating:
DEN 928.80

Залиха

Colorists не само што донесе секоја страница на живот со своето мајсторство, но тие се исто така одговорни за изработка на сигурни дека тие правилно кодирана секој дел од страницата.Кодовите YRB укажуваат на различни проценти од Жолта, Црвена и Сина кои ќе бидат потребни за да се произведе саканите бои кога се печатени. 5" гледате на ЕДЕН НА ЕДЕН ВИД дел од оригиналната DC производство на уметност конечна боја водич страница за Сенката на Лилјакот #16 страница рака потпишан во сребрена мастило од colorist Adrienne Рој и доаѓа во комплет со Сертификат за Автентичност На парче е запечатена на картон за заштита. Пребарување нашиот нов и класично сликарство.Бојата guide е комплетен со colorist Adrienne Рој е нотации Боја водичи беа инструментални во производството на стрипови пред компјутерите.Поп-Арт Планета објавува и дистрибуира уметност уште од 2001 година.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата