• Обновено
Orangeeia Сончевата Страна Бакар Светлина Оркестарот Отворено Напојува Жица 50Lights 5M Самовила String Дома Декор (Multicolor)

Orangeeia Сончевата Страна Бакар Светлина Оркестарот Отворено Напојува Жица 50Lights 5M Самовила String Дома Декор (Multicolor)

Buyers rating:
DEN 475.20

Залиха

Количина : 1 PC.Соларен Панел Големина : 6.5 см*2,2 см*6.5 см.Соларен Панел Полнење Метод : Отворена Соларен Панел Прекинувач, Панел Соочуваат Со Сончева Светлина Соларни Панели.Соларен Панел Боја : Црна.Соларни Функција : Осветлување-контролирано Индукција Светлина, Светла, Светкави, Off (исклучено). 1 PC Сончевата Светлина String Solar панел големина : 6.5 см*2,2 см*6.5 cm Solar панел батерија : батерија никел-метал hydride battery Solar панел боја : black The luminaire користи висока ефикасност соларни панели кои конвертирате соларна енергија во електрична енергија и чувајте го во вградена батерија за LED осветлување.Сосема нов и висок квалитет на Производ, Име на Производ : Сончевата Светлина String Solar панел полнење метод : отворена соларен панел прекинувач, панел соочуваат со сончева светлина Соларни panels Solar функција : осветлување-контролирано индукција светлина, светла, трепка, off Solar панел материјал : ABS + polysilicon Charging време : нормален 4-6h The единствена светлина контрола на технологијата гарантира дека luminaire автоматски се наплаќа во текот на денот (кога има доволно светлина) и автоматски во текот на ноќта (кога постои недоволна светлина).Покрај тоа, luminaire е исто така лесно да се инсталира, водоотпорен и сончање.Производи се широко се користи во патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, места, сцената и на други места, особено како декоративни светилки за Новогодишни елки може да се создаде топол и романтичен одмор атмосфера.Количина : 1 PCBattery празнење : нормален 8-12h The соларна LED бакарна жица string е декоративни ламби составен од неколку LED светла напојуван од соларна енергија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

FOVKP -Нето Светла,Градина Отворено Внатрешен Декор,Connectable Нето Светла,19.7 ft x 13ft 880 LED, 8 Режими Низок Напон Мрежа Декоративни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FOVKP -Нето Светла,Градина Отворено Внатрешен Декор,Connectable Нето Светла,19.7 ft x 13ft 880 LED, 8 Режими Низок Напон Мрежа Декоративни

☀ 8 Режими & Мемориска Функција : mesh самовила string светла со 8 начини кои ќе ги задоволат вашите различни т�

DEN 2148.00
Multicolor C6 LED Божиќ Светла, 71 ft 140 Брои 6 Проред Едно Парче Целосно Затворена Висока Водоотпорен Јагода String Светлина, 2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Multicolor C6 LED Божиќ Светла, 71 ft 140 Брои 6 Проред Едно Парче Целосно Затворена Висока Водоотпорен Јагода String Светлина, 2

На целосно затворена структура не е само високо водоотпорен, но, исто така, блокови други отпорност на в�

DEN 863.76
20-Pack S14 Замена Светилки - 11 Вати Топло Блескаво Lumiled Светилки со E26 Медиум База за Комерцијални Одделение Отворено Патио
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20-Pack S14 Замена Светилки - 11 Вати Топло Блескаво Lumiled Светилки со E26 Медиум База за Комерцијални Одделение Отворено Патио

УЛ наведени, секое парче 11 вати / 120 V, мерка 3 1 / 2" високо и 1 3 / 4" широк, 20 парчиња по пакет.E26, E27 завртка свет�

DEN 383.76
Usinso String Светлина Столбови за Отворено 2БР 9FT Времето Отпорни,од не ' Рѓосувачки Челик Високи,Божиќ Декорација,Светлина Пол
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Usinso String Светлина Столбови за Отворено 2БР 9FT Времето Отпорни,од не ' Рѓосувачки Челик Високи,Божиќ Декорација,Светлина Пол

Мултифункционален Употреба : Ова Отворено string светлина пол може да се примени во различни сценарија как

DEN 1495.20
2-Pack 56FT 240 LED Божиќ Светла Отворен/Затворен, Супер-Светли Трепкане Светла со 8 Режими, Приклучок во Елка Светла Отворено Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2-Pack 56FT 240 LED Божиќ Светла Отворен/Затворен, Супер-Светли Трепкане Светла со 8 Режими, Приклучок во Елка Светла Отворено Оркестарот

【2021 Нова Надградена Божиќ String Светла】 : Супер светло и со нови надгради LED светилки.Овој водоотпорен от�

DEN 431.76
Нето Самовила Светла,led 8 Режими Dimmable waterproo Отворено Самовила Светла 8 Начини на Внатрешна Декорација Божиќ String светилка-Зелена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нето Самовила Светла,led 8 Режими Dimmable waterproo Отворено Самовила Светла 8 Начини на Внатрешна Декорација Божиќ String светилка-Зелена

★8 Режими Контролор : 1 Комбинација 2 Во Бранови 3 Секвенцијален 4 SLOGLO 5 Бркотници / Флеш 6 Бавно Исчезнат 7...

DEN 359.76
Божиќ Нето Светла 8 Режими Далечински Приклучете Не Треба да Инсталирате Нето Светлина Водоотпорен 200 LED 9.8 ft x 6.6 ft Нето Светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Нето Светла 8 Режими Далечински Приклучете Не Треба да Инсталирате Нето Светлина Водоотпорен 200 LED 9.8 ft x 6.6 ft Нето Светла

✨【ДОЛГ ЖИВОТ LED СВЕТИЛКА & ДЕБЕЛИ ПВЦ МАТЕРИЈАЛ】Божиќ нето светла со уникатни ПВЦ интензивираат мозок

DEN 856.56
GNIXLING 394ft 1000 ПРЕДВОДЕНА од Денот на Вљубените Оркестарот Самовила String Светла, Затворен Отворено Дома Декор, Соларни Божиќ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GNIXLING 394ft 1000 ПРЕДВОДЕНА од Денот на Вљубените Оркестарот Самовила String Светла, Затворен Отворено Дома Декор, Соларни Божиќ

[Соларен предности] : Супер капацитетот на батеријата, целосно наполнетата може да работи 810 часа, лесно �

DEN 1411.20
EAMBRITE ноќта на Вештерките Украси 82Ft 200LT String Светла со Шунката Музика Инфраред Сензор за Движење Контролер Трепкане Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EAMBRITE ноќта на Вештерките Украси 82Ft 200LT String Светла со Шунката Музика Инфраред Сензор за Движење Контролер Трепкане Водоотпорен

【ПОВЕЌЕ МЕТОДИ ЗА КОНТРОЛА на】Постојат два начини да се промените осветлување т биде многу полесно да

DEN 719.76
TPSHKE String Светлина Столбови за Надвор, Тешки-Должност Дизајн, Универзалната Сцена, Прилагодувањата за Инсталација, Погоден за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TPSHKE String Светлина Столбови за Надвор, Тешки-Должност Дизајн, Универзалната Сцена, Прилагодувањата за Инсталација, Погоден за

Нерѓосувачки челик материјал : надгради нерѓосувачки челик со обложување, водоотпорен, го издржат сонц�

DEN 1102.80
LIUPENGWEI LED Самовила String Светла,10m~600m Јаже Светлата На Јасни Кабел со 8 Светлосни Ефекти Идеален за Дома Божиќ ноќ на Вештерките
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LIUPENGWEI LED Самовила String Светла,10m~600m Јаже Светлата На Јасни Кабел со 8 Светлосни Ефекти Идеален за Дома Божиќ ноќ на Вештерките

Безбеден и лесен за користење : самовила светилка донесува 220 V приклучок Постојана светлина, 2.Ниска пот�

DEN 1953.60
70 LED Божиќ String Светла, 23.6 FT Самовила Светла за Внатрешна и Надворешна, Празник Божиќ Дрво Свадба Партија Спална соба Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

70 LED Божиќ String Светла, 23.6 FT Самовила Светла за Внатрешна и Надворешна, Празник Божиќ Дрво Свадба Партија Спална соба Декорација

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашиот Празник на Светлината вклучува 70 Multicolor М5 LED Зелена Жица String Светла кои мерк�

DEN 287.76
JMEXSUSS 120 LED Соларна Јаже Светла,39.4 ft 8 Режими Соларни Јаже ноќта на Вештерките Светла Отворено Водоотпорен,Надворешна Aux
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JMEXSUSS 120 LED Соларна Јаже Светла,39.4 ft 8 Режими Соларни Јаже ноќта на Вештерките Светла Отворено Водоотпорен,Надворешна Aux

[ФЛЕКСИБИЛНИ И WIDLY КОРИСТАТ]На висококвалитетни флексибилни и свитлива јасно ПВЦ цевка е умно да се исти

DEN 1819.20
Sucastle LIUPENGWEI String Светла,8 Режими Меморија Функција на Отворено во Затворено Самовила Светла Елка, Градина, Забава, Свадба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sucastle LIUPENGWEI String Светла,8 Режими Меморија Функција на Отворено во Затворено Самовила Светла Елка, Градина, Забава, Свадба,

Ги исполнува упатствата за стандард за безбедност на Одмор / сезонски декоративни осветлување, многу бе

DEN 7856.40
Денот на вљубените Праска Срце Љубов Светлина String,5.4 Ft 10Lights USB Љубов Срцето Фенер Денот на Вљубените Светлина String Мали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Денот на вљубените Праска Срце Љубов Светлина String,5.4 Ft 10Lights USB Љубов Срцето Фенер Денот на Вљубените Светлина String Мали

Користете нашите LED светла за да додадете некои магични бои за вашата внатрешна и надворешна празник ос�

DEN 2392.80
Mutovlin String Светлина Столбови,9.56 Ft Нерѓосувачки Челик Столбови за Надворешна String Светла,со Вилушка и База,Светлина Столбови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Mutovlin String Светлина Столбови,9.56 Ft Нерѓосувачки Челик Столбови за Надворешна String Светла,со Вилушка и База,Светлина Столбови

【Совети 4】По нашиот тест,половите нема да се наведнуваат лесно 【Цврсти и издржливи】низа светлина сто�

DEN 3359.76
Bbtops 43FT Отворено String Светлина,2 Далечински Контролори,14 Виси RGB Dimmable LED Светилки Водоотпорен IPX65 Мулти-Боја, Менување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bbtops 43FT Отворено String Светлина,2 Далечински Контролори,14 Виси RGB Dimmable LED Светилки Водоотпорен IPX65 Мулти-Боја, Менување

Музика Sync Режим 1 година гаранција за квалитет 【Синхронизација на Музика ПРЕДВОДЕНА String Светла】Изград

DEN 1199.76
LIUPENGWEI Самовила String Светла, 10M~600M Отворено Цветен Жица LED String Светлина за Спалната соба Свадба Партија Градина Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LIUPENGWEI Самовила String Светла, 10M~600M Отворено Цветен Жица LED String Светлина за Спалната соба Свадба Партија Градина Декорација

Уредување на хотели, ресторани, трговски објекти, домови, windows, клубови, Божиќ, ноќта на Вештерките, конце

DEN 295.20
Соларни String Светла Отворено Водоотпорен, 2 Пакет Секој 72FT 200 Led диоди Соларен погон Самовила Светла, Декорација Бакарна Жица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Соларни String Светла Отворено Водоотпорен, 2 Пакет Секој 72FT 200 Led диоди Соларен погон Самовила Светла, Декорација Бакарна Жица

1.【Високо Ефикасни Соларен Панел】Нашиот соларен Панел е повеќе енергијазаштеда со премиум LED светла и �

DEN 431.76
300 LED Божиќ Светлина String Отворено Дрво, крај до Крај Приклучоци,8 Режими IP55 Ленти 108FT УЛ Сертификација Внатрешни работи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

300 LED Божиќ Светлина String Отворено Дрво, крај до Крај Приклучоци,8 Режими IP55 Ленти 108FT УЛ Сертификација Внатрешни работи

29 V Низок Напон УЛ Наведени : 29 V ниско напонски трансформатор и заврши string на светлата вклучувајќи string мо

DEN 383.76
Ollny Отворено String Светла, 35FT Божиќ Светла за Комерцијални Патио String Светла Отворено Водоотпорен 32RGB Боја се Менува G40
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ollny Отворено String Светла, 35FT Божиќ Светла за Комерцијални Патио String Светла Отворено Водоотпорен 32RGB Боја се Менува G40

????【RGB 1x Далечински Управувач; 1x Контролер кутија; 1x УЛ Приклучок и 1x Упатство ????【100% По продажба на Услуг

DEN 1439.76