• Обновено
753 Мини Безжична Дисплеј Приемник,WiFi Екранот Приемник 1080P HDMI Аудио Излез Огледало Екран Адаптер,Само Компатибилни се со Паметни Телефони и Таблети

753 Мини Безжична Дисплеј Приемник,WiFi Екранот Приемник 1080P HDMI Аудио Излез Огледало Екран Адаптер,Само Компатибилни се со Паметни

Buyers rating:
DEN 472.56

Залиха

【Безжичен Приказ】 : Овој Адаптер за Безжичен Дисплеј може да огледало или stream на вашиот мобилен уред до вашиот ТЕЛЕВИЗОР, проектор, следи безжично.Споделување на видео записи, фотографии, филмови на big screen лесно. 【Добри Перформанси】 : Вграден Wi Fi модулот поддржува 2.4 GHz, Wi Fi, поддршка на интернет и локални содржини безжична дисплеј : видео / аудио / фото / канцеларија датотека / веб-Сајт.Исто така може да се користи Автомобил Wi Fi Екранот и одлична патна партнер. 【Практична за Користење】 : Само поврзете за М2 Плус (напојува од 5 V/1А) со Автомобил HD Multimedia Interface порта, пренесување на мултимедијални содржини на паметни телефони на автомобил монитор.Сообраќајот џем време повеќе не е здодевен. 【Лесен за Употреба】 : Не апликации и драјвери потребни.Само 3 чекори за да уживате во медиумите на големиот екран : Plug‑> Connect‑> Прикажување преку Miracast, DLNA и за Airplay режим.Тоа е многу лесен за употреба. 【Не е Применливо】 : Тоа не е компатибилен со апликации кои имаат протокол за заштита, како за Netflix, за Видеото, за HBO go, за Hulu Плус Небото Оди, DIRECTV, итн.И тоа се користи користи Miracast стандарден Протокол.Answer : ___________________________ Note : Wi Fi wireless екранот приемник е само компатибилни се со паметни телефони и таблети.Wi Fi wireless екранот приемници, кои не се компатибилни со You Tube, за Netflix и за Видео клиенти.Тоа само ја поддржува интернет верзија.Како да го Користите : 1. Оди добиете сите додатоци. 2. Поврзете се за Any Cast да HD Multimedia Interface Порта Поврзете Wi Fi кабел (micro USB конектор) за да Any Cast dongle.Приклучете USB-кабелот во надворешен USB адаптер. (не вклучувајќи го адаптер) 3. Се однесуваат на инструкции.Спецификација : Предмет Тип : WIFI Екранот Приемник Материјал : АБС Боја : Црна Напојување : 5 V/ 1А Wi Fi : 2.4 GHz Безжична Wi Fi (Wi Fi Модул : 8188 ETV) Параметри : До 1080 P HD Multimedia Interface Излез. (Максимална Резолуција : 1920x1080at30 Hz) Поддршка Видео Тип : AVI/DIVX/MKV/TS/DAT/MPG/MPRG/MOV/MP4 / RM/RMVB/WMV.Поддржани Аудио Формати : MP1/MP2/MP3/ WMA/OGG/ADPCM-WAV/PCM-WAV/AAC.Поддржан Формат на Слика : JPEG, или BMP.Пакет Листа : 1 x Прикажување Повеќе Уредот 1 x Tieline 1 x Опис.

Кон својствата

Item Type:
WIFI Display Receiver
Material:
ABS
Color:
Black
Power Supply:
5V/ 1A
WiFi:
2.4GHz Wireless WiFi (WiFi Module
Parameters:
Up to 1080P HD Multimedia Interface Output. (Maximum Resolution
Support Video Type:
AVI/DIVX/MKV/TS/DAT/MPG/MPRG/MOV/MP4 / RM/RMVB/WMV.
Supported Audio Formats:
MP1/MP2/MP3/ WMA/OGG/ADPCM-WAV/PCM-WAV/AAC.
Supported Image Format:
JPEG or BMP.
Package List:
1 x Mirroring Multiple Device  :
1 x Tieline :
1 x Description :

Најдобри предлози во категоријата

WANGSHUMIN-САД 2 HDMI Порти HD Играч 1080P Подигање на Роботски Циркулација Рекламирање Демонстрација Машина Дистрибутер Код Проток
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WANGSHUMIN-САД 2 HDMI Порти HD Играч 1080P Подигање на Роботски Циркулација Рекламирање Демонстрација Машина Дистрибутер Код Проток

Највисок Видео излез : 1080 P.Аудио Формати : MP3,WMA,AFE,FLAC,OGG,МАЈМУН,AAC,AC3 и DTS.Тежина : 316g(уред) / 595g(со packageage).Подд�

DEN 475.20
HeQianQ 2 HDMI Порти HD Играч 1080P се Подигне Автоматски Циркулација Рекламирање Демонстрација Машина Дистрибутер Код Проток Метри
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HeQianQ 2 HDMI Порти HD Играч 1080P се Подигне Автоматски Циркулација Рекламирање Демонстрација Машина Дистрибутер Код Проток Метри

Аудио Формати : MP3,WMA,AFE,FLAC,OGG,МАЈМУН,AAC,AC3 и DTS.HDD Тип : Поддршка за 2.5"SATA / IDE Надворешен USB HDDup to2 TB.USB / SD Картичка

DEN 264.00
nabi 2 (NABI2-NV7A), Црна/Црвена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

nabi 2 (NABI2-NV7A), Црна/Црвена

Андроид 40 Сладолед Сендвич.децата можат да имаат свои лични игралиште.интерфејс со Google Play Продавница.Оп

DEN 167.76
Roku 3 Streaming Media Player (2014 модел)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Roku 3 Streaming Media Player (2014 модел)

За најдобар прикажување на резултатите, ние препорачуваме минимум од 1.Побрз и помоќен Со до 1080p HD видео �

DEN 958.80
Коаксијален дигитален Av Dvd Плеер, Тв За видео надзор Камера За видео надзор Камера, Dvd Плеер, Тв Кутија [2M] Аудио и Видео Додатоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Коаксијален дигитален Av Dvd Плеер, Тв За видео надзор Камера За видео надзор Камера, Dvd Плеер, Тв Кутија [2M] Аудио и Видео Додатоци

Кабел Машки Адаптер Оваа Коаксијален Аудио Кабел Е Изработен Од КислородFree) Бакарна Ofc Диригент, Увезен�

DEN 165.36