• Обновено
Отпорни на Силиконски Мат Торбичка, Професионални Коса Straightener Отпорни на Топлина Покрие Заврши Патување Коса Curler Не се Лизга Мат за Рамен Железо (Црна)

Отпорни на Силиконски Мат Торбичка, Професионални Коса Straightener Отпорни на Топлина Покрие Заврши Патување Коса Curler Не се Лизга

Buyers rating:
DEN 294.96

Залиха

БЕЗБЕДНОСТ И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ – Топлина Отпорни на Силиконски Мат Торбичка за straightener се направени од храна одделение Силиконски, без токсични и мирис, кој е безбеден и еколошки, тоа е исто така добра еластичност за да се спречи било гребење или scuffs.На силиконски патување мат е лесно за чистење, само измијте го со вода.ТОПЛИНА ОТПОРНИ – Одлична топлина отпорни мат.Има отпорни на топлина и против пролизгување функција,грижете се-слободни од топлина штета на вашата деликатна површина од топла виткање песна и станот во песна.ПРОФЕСИОНАЛНА ЗАШТИТА – Совршени за виткање песна, рамни песна, crimpers, удар фенови и други жешки tools да се заштити вашата контра од топлина штета.СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ– Стави на косата curler,косата straightener,виткање стапче во топлина отпорни на силиконски патување случај, можете да го однесе далеку во секое време.ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГА – Ние веруваме дека заслужуваат најдобро рамен железо патување случај отпорни на топлина и услуга.ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА!.Функција : 1. Користење на високо-квалитетни силиконски материјал, безбедно и не-токсични, флексибилна употреба. 2. Има отпорни на топлина и против пролизгување функција, совршен за чување на косата straightener или виткање железо. 3. Тока прстен дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување. 4. Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба. 5. Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Straightener Отпорни на Топлина Подлога Материјал : Силикон Факултативна Боја : Црна, Сина Опсегот на Употреба : Погоден за професионални коса салони и за домашна употреба Големина : Прибл. 167 x 230mm / 6.6 x 9.1 во Пакет Листа : 1 x Силикони Подлога.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

RICANK Професионални Коса Straightener Ionic Коса Зацврстување Четка Преносни Frizz-Слободен Керамички Греење Зацврстување Песна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RICANK Професионални Коса Straightener Ionic Коса Зацврстување Четка Преносни Frizz-Слободен Керамички Греење Зацврстување Песна

Номинална Напон : AC 110120 V.8 м и целосно метежотслободен кабелот дизајн; Подолг и поголем четка главата и 23

DEN 671.76
Ionic Коса Straightener Чешел anion коса четка straightener 2 во 1 Права Коса И Кадрава Коса Двојна намена Електрични Виткање Железо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ionic Коса Straightener Чешел anion коса четка straightener 2 во 1 Права Коса И Кадрава Коса Двојна намена Електрични Виткање Железо

Двевоедно зацврстување железо и виткање железо : Комбинираат коса straightener и топла чешел косата.Оваа hairbrus

DEN 1174.80
XIXIDIAN Керамички Турмалин Коса Straightener Рамен Железо и Curler ,Стил Алатки за Зајакнување Плоча Негативни Јони Електрични Curler
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XIXIDIAN Керамички Турмалин Коса Straightener Рамен Железо и Curler ,Стил Алатки за Зајакнување Плоча Негативни Јони Електрични Curler

Негативни ion регенерација за longlasting раст на косата.Безбедно и ниска зрачење, достапни за бремени жени.Ма�

DEN 1826.40
Косата Straightener Професионални Едрилица Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо, Straightens & Кадрици со Четири Прилагодлива Температура,Косата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Straightener Професионални Едрилица Керамички Турмалин Ionic Рамен Железо, Straightens & Кадрици со Четири Прилагодлива Температура,Косата

①Multifunction : Venting дупка дизајн,Помага со топлина дисипација.Тоа е парен ефект кога се користи на мокра коса

DEN 599.76
Хозе Eber Wet & Dry Рамен Железо Straightener Двојна Напон 110V-240V, може да се Користи на Мокра или Сува Коса, Широка Летачки Чинии,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хозе Eber Wet & Dry Рамен Железо Straightener Двојна Напон 110V-240V, може да се Користи на Мокра или Сува Коса, Широка Летачки Чинии,

【 СПАСИ ПАТ / ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА 】На Влажно или Суво Стил Железо ви овозможува да сува влажна коса и исп�

DEN 1679.76
Ново Надгради Ултразвучно Инфраред за Нега на Коса Straightener, Професионални Оштетена Коса Инструмент за Наплата, Наплата за Коса,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ново Надгради Ултразвучно Инфраред за Нега на Коса Straightener, Професионални Оштетена Коса Инструмент за Наплата, Наплата за Коса,

Надградба на Инфрацрвена Технологија : 14 инфрацрвени зраци и домашно МИЛЕНИЧЕ греење технологија права

DEN 1530.72
GYZX Коса Straightener Керамички Електрични Коса Четка Косата Straightener Чешел Зацврстување Директно Anion Навлажнувачки Стил Алатка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GYZX Коса Straightener Керамички Електрични Коса Четка Косата Straightener Чешел Зацврстување Директно Anion Навлажнувачки Стил Алатка

Двојна негативни јони emitters двоен износ од негативни кислородни јони за да го затворите коса скали, закл�

DEN 4195.44
InStyler Curation Керамички Стил Железо - Рамни Железо Коса Straightener со Beveled Рабови за Браздата-Слободен Стил - Лесни & Разноврсна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

InStyler Curation Керамички Стил Железо - Рамни Железо Коса Straightener со Beveled Рабови за Браздата-Слободен Стил - Лесни & Разноврсна

CURATION ќе скокаат започнете вашата коса рутински, па може да се каже збогум на истакна наутро и постсалата

DEN 2159.76
TKSEZI Керамички Брзо Топлина 2 во 1 Рамна Коса Железо Коса Straightener & Коса Curler за Домаќинство, Лесен за Нега на Коса/Стил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TKSEZI Керамички Брзо Топлина 2 во 1 Рамна Коса Железо Коса Straightener & Коса Curler за Домаќинство, Лесен за Нега на Коса/Стил

【Јони за Здрава Свиленкаста Коса】Со вграденво ionic генератор, косата straightener изданија богат со негативн�

DEN 1554.24
ANGGREK Керамички Рамен Железо Коса Straightener Преносни Електронски Коса Straightener Зацврстување Фризирање Алатка за Салон за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ANGGREK Керамички Рамен Железо Коса Straightener Преносни Електронски Коса Straightener Зацврстување Фризирање Алатка за Салон за

Оваа коса straightener е направен на висока температура отпор материјал, издржлив и безбедно, ensuannulподолг пат.

DEN 323.76
Косата Straightener Мулти-Функција Широк Треска Коса Straightener Негативни Јони Керамички се Тркалаат Директно Двојна Намена Перм
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Straightener Мулти-Функција Широк Треска Коса Straightener Негативни Јони Керамички се Тркалаат Директно Двојна Намена Перм

лесен за употреба виткање тонг , може да Кадрава коса или права коса, 360 степени вртливата мозок кои се о

DEN 955.20
Ionic Зацврстување Четка со 3 Нивоа на Топлина за Frizz-Слободен Свиленкаста Коса, Анти-Scald и Лесен за Користење, Зацврстување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ionic Зацврстување Четка со 3 Нивоа на Топлина за Frizz-Слободен Свиленкаста Коса, Анти-Scald и Лесен за Користење, Зацврстување

Права коса, четка, греење зацврстување четка, антиscalding автоматско температура заклучување на 3 нивоа на

DEN 5270.16
KangSheng Брада Straightener за Мажите, Брзо Загрева & Косата Чешел, Анти-Scald Керамички Ionic Зацврстување Четка со 12 Прилагодливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KangSheng Брада Straightener за Мажите, Брзо Загрева & Косата Чешел, Анти-Scald Керамички Ionic Зацврстување Четка со 12 Прилагодливи

4, Доколку нема работа за 4 секунди, со копчиња ќе се заклучи автоматски.Извор на енергија тип : Corded Електр

DEN 959.52
Автоматско Виткање Железо, Автоматско Губење на Curler LCD Екран Магија Виткање Железо Преносни Патување Керамички Топла Греење Анти-перм
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автоматско Виткање Железо, Автоматско Губење на Curler LCD Екран Магија Виткање Железо Преносни Патување Керамички Топла Греење Анти-перм

кабелот за Напојување опашка собранието на владата : 360 степени rotatable.Автоматско виткање железо керамич�

DEN 1125.60
Micsta Виткање на Косата Стапче 1/2 Инч, 12mm Слаби Виткање Железо, со Рамен Железо Коса Straightener и Curler 2 во 1,1 Инчен Зацврстување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Micsta Виткање на Косата Стапче 1/2 Инч, 12mm Слаби Виткање Железо, со Рамен Железо Коса Straightener и Curler 2 во 1,1 Инчен Зацврстување

【 ДЕЛИКАТНА КАДРИЦИ СОЗДАТЕЛОТ 】 Ова 1 / 2 тенка инчен виткање железо стапче создава Марсел и мали тесни

DEN 1045.44