• Обновено
Пинк Свиња Носот Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

Пинк Свиња Носот Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

Buyers rating:
DEN 479.76

Залиха

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, да ви обезбеди удобен агол на гледање, и намалување на вратот и грбот притисок.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Мали и преносливо, тоа може да се здипли во мини тело, лесно да се носат, се навраќа на еден мал простор, и е погодно да се носат во секоја сцена.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см/3,5 инчи, ширина : 6 cm/2.4 инчи, висина : 16 cm/6,3 инчи, со овој мобилен телефон носител е компатибилен со 4-13 инчен паметни телефони, таблети и e-читање на Уредот.Во внатрешноста на пакет : мобилен телефон носителот, кој е составен од пластика, алуминиум и акрилни закрпи.Симпатична мобилен телефон држачот е многу лесен за употреба, само извлечете го држачот на грбот.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови во авионот, тоа е совршен придружник во вашиот живот.Совршен подарок за пријатели, пријателки, колеги и семејството на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во опсег од 0.5-1cm.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ултра Тенок Стап-На Прилагодливи Телефон Стенд - Мулти-Агол На Ротирање Поддршка, Универзална Прилагодливи Преносни Мобилен Телефон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултра Тенок Стап-На Прилагодливи Телефон Стенд - Мулти-Агол На Ротирање Поддршка, Универзална Прилагодливи Преносни Мобилен Телефон

Ултра Тенок Телефонот Стои : не заземаат премногу простор на задната страна на вашиот телефон за голема

DEN 1622.40
PhuLok Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат (2 Парчиња) 360 Степен Ротација Универзална Прст Прстен Потпирач за Магнетни Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PhuLok Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат (2 Парчиња) 360 Степен Ротација Универзална Прст Прстен Потпирач за Магнетни Автомобил

[Висок квалитет] карактеристики ултратенок дизајн (0.15 инчен дебелина).Направени од висококвалитетна ABS �

DEN 102.96
Благодатта Потпис Универзална Флексибилни Мрзливи Виси на Вратот Телефон Носителот 360 Ротирачки Заградата Видиме Кревет Поддршка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Благодатта Потпис Универзална Флексибилни Мрзливи Виси на Вратот Телефон Носителот 360 Ротирачки Заградата Видиме Кревет Поддршка

Го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН ВО СЕКОЈА СИТУАЦИЈА Ова носителот придава на флексибилен goose вратот стојат

DEN 552.00
Англиски Bulldogs Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот 360°на Ротација Прст Прстен Стои со Кука Компатибилен со Повеќето Телефони,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Англиски Bulldogs Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот 360°на Ротација Прст Прстен Стои со Кука Компатибилен со Повеќето Телефони,

Подобрување На Телефон Зафат : Телефонот Ѕвони Зафат Има Уреди Цврсто, Го Спречува Вашиот Телефон Од Нам

DEN 335.76
Мобилен Телефон Стојат, SHANSHUI Прилагодливи Агол Висина Телефон Стојат на Биро Свитлива Против Пролизгување Таблета Стојат Телефон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мобилен Телефон Стојат, SHANSHUI Прилагодливи Агол Висина Телефон Стојат на Биро Свитлива Против Пролизгување Таблета Стојат Телефон

【Универзална Компатибилност】десктоп телефон застане е компатибилен со i Pad,таблети,i Phone,Samsung Галакси,Son

DEN 239.76
MyGoFlight Таблета Нога Планината - MNT-1890
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MyGoFlight Таблета Нога Планината - MNT-1890

Има било MGF Монтажа Лулка или Случај.Цврста и сигурна за било таблета.Се согласува да нога кривина за удо

DEN 1047.60
MOZX Лаптоп Стојат Носителот, Количка за Преносни Вентилирани Прилагодливи Лаптоп Стој, Алуминиум Лесни Десктоп Ергономски Простор-Save
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MOZX Лаптоп Стојат Носителот, Количка за Преносни Вентилирани Прилагодливи Лаптоп Стој, Алуминиум Лесни Десктоп Ергономски Простор-Save

Освен Ако Не Го Поседуваш, Никогаш Не Ќе Знаат Како Да Го Користат.Подобрена Струење, Без Остатоци.МАЛИ И

DEN 1586.40
Guoxiaxue Смола Телефон Носителот Стојат на Биро Астронаут Форма Телефон Universal Dock) за Мобилни Телефони и Таблети (Боја : C)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Guoxiaxue Смола Телефон Носителот Стојат на Биро Астронаут Форма Телефон Universal Dock) за Мобилни Телефони и Таблети (Боја : C)

Нашите висококвалитет смола астронаут форма телефон носител е голем дар избор.Мобилниот телефон носит�

DEN 352.80
Допрете Snap Или Нап Бразилецот Jiu Джицу Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Допрете Snap Или Нап Бразилецот Jiu Джицу Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија

Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се

DEN 2220.00
KUAW Мобилен Телефон Стојат, Агол Висина Прилагодливи Телефонот Стои на Биро, Дебели Случај Пријателски Телефон Носителот Стојат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KUAW Мобилен Телефон Стојат, Агол Висина Прилагодливи Телефонот Стои на Биро, Дебели Случај Пријателски Телефон Носителот Стојат

Десктоп телефон Универзален држач за iphone, samsung, ipad, компјутер, таблет, eчитателите итн.Пакет : 1 PCS Компатиб

DEN 239.76
MOZX Прилагодливи Лаптоп Стојат, Пренослив Лаптоп Стојат, Мулти-Агол Лаптоп Носителот со Топлина-Пропустливи, Висина Прилагодливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MOZX Прилагодливи Лаптоп Стојат, Пренослив Лаптоп Стојат, Мулти-Агол Лаптоп Носителот со Топлина-Пропустливи, Висина Прилагодливи

5 килограми, Метални Материјали, Ќе Не Потресат, Дури и Ако Сте Тип Брзо.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Овој Лапто

DEN 552.00
Останете Дома германски Овчар Мајка Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Останете Дома германски Овчар Мајка Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување

Изненадување подарок за пријателите и семејството на одмор.совршен придружник.Интересно мобилен телеф

DEN 213.84
Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети

Овој мобилен телефон стојат ви овозможува удобен агол на гледање, ви помага да го поправи вашиот држење

DEN 1548.00