• Обновено
Monoprice 104800 Премиер Серија 1/4 Инчи Машки да Машки Кабел Мозок - 100 Метри - Црна 16AWG (Злато Позлатен) & Премиер Серија 1/4 Инчи (TRS) Машки да Машки Кабел Мозок - 50 Метри - Црна 16AW

Monoprice 104800 Премиер Серија 1/4 Инчи Машки да Машки Кабел Мозок - 100 Метри - Црна 16AWG (Злато Позлатен) & Премиер Серија 1/4

Buyers rating:
DEN 1665.84

Залиха

Таа користи 16 AWG заробени, чист бакар проводници и вработува бакарна плетенка заштитен со 97.Производот 2 : Купи со доверба : со Monoprice доживотна гаранција на сите кабли, можете да остатокот увери, ние стоиме зад нашите производи и нашите клиенти.Производ 1 : Со две одделни проводници и заеднички Shield земјата, Овој кабел може да се користи како неурамнотежен стерео patch Кабел или како Балансирана моно печ-Кабел.Ова го спречува земјата јамка прашања.Балансиран аудио кабли се користат отпорност избалансирани линии кои го намалуваат ЕМ и RF бучава и проширување на ефективен опсег на кабелот се кандидира.5% покриеност.Без разлика дали сте поврзување емитува опрема инструменти за вашиот бенд или вашиот High-end систем за забава Monoprice има interconnect кабли за вас. 5% плетенка оклопна отфрла бучава од RF и електромагнетни пречки.Производ 1 : приклучоците се злато галвански да се обезбеди непречено, корозија-слободни врски, како и максимална електрична спроводливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HTTX 4-Пол 3.5 mm Аудио Машки да се зголеми Двојно Женски Стерео приклучок за Слушалки Џек Splitter Кабел Адаптер за Надворешни Звучници
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HTTX 4-Пол 3.5 mm Аудио Машки да се зголеми Двојно Женски Стерео приклучок за Слушалки Џек Splitter Кабел Адаптер за Надворешни Звучници

4Pin 3.5 mm до двојна 3pin 3,5 mm приклучок за Слушалки Splitter Адаптер.Користи да се подели на аудио излез на две одд

DEN 119.76
Помошен Кабел 40 фт, JewMod 3,5 мм Машки да Стерео Машки Помошен Кабел Кабелот 3.5 mm Аудио Кабел за Продолжување Најлон Плетенка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Помошен Кабел 40 фт, JewMod 3,5 мм Машки да Стерео Машки Помошен Кабел Кабелот 3.5 mm Аудио Кабел за Продолжување Најлон Плетенка

5 мм аудио џек (e 【Она што Ќе Добиете за】 : 1 × Jew Mod 3,5 мм Помошен Кабел (Најлон Плетенка), грижете себесплат�

DEN 246.48
1/4 за 1/8 Адаптер,6.35 mm Стерео Приклучок за 3,5 мм TRRS Машки Аудио Кабел Конектор Адаптер за Засилувачи, Гитари, Pianos, домашно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1/4 за 1/8 Адаптер,6.35 mm Стерео Приклучок за 3,5 мм TRRS Машки Аудио Кабел Конектор Адаптер за Засилувачи, Гитари, Pianos, домашно

35 MM приклучок за 3,5 MM приклучок.Може да се конвертира 6.), слушалки, микрофони, засилувачи се широко носи, Г

DEN 191.76
Idealy 10FT 6.35 mm Машки 3,5 мм Машки Џек Кабел, TRS Стерео Аудио Приклучок Помошен Рекорд Конекторот за Слушалки, Лаптоп, Засилувачи,Звучници
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Idealy 10FT 6.35 mm Машки 3,5 мм Машки Џек Кабел, TRS Стерео Аудио Приклучок Помошен Рекорд Конекторот за Слушалки, Лаптоп, Засилувачи,Звучници

Поврзување телефон, лаптоп или сличен уред за мешање конзола, домашно кино уреди и засилувачи, како што �

DEN 133.20
Seadream 1Feet 6.35 mm 1/4 Машки 3,5 мм 1/8 Машки TRS Стерео Аудио Кабел Адаптер Приклучок за Миксер Засилувач Гитара iPod, Лаптоп,домашно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Seadream 1Feet 6.35 mm 1/4 Машки 3,5 мм 1/8 Машки TRS Стерео Аудио Кабел Адаптер Приклучок за Миксер Засилувач Гитара iPod, Лаптоп,домашно

Поврзете вашиот i Pod, лаптоп, или сличен уред за мешање конзола, домашно кино уреди, и засилувачи.Кислород

DEN 222.96
MOTONG Извиткани позлатени 3,5 мм 1/8 TRS Женски 6.35 mm 1/4 TS Машки Моно Стерео Аудио Џек Продолжување Кабел Жица Кабелот за MP3
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MOTONG Извиткани позлатени 3,5 мм 1/8 TRS Женски 6.35 mm 1/4 TS Машки Моно Стерео Аудио Џек Продолжување Кабел Жица Кабелот за MP3

24k позлатени connectores на 3.5 мм до 6,5 мм аудио кабел обезбеди мин сигнал на косата и оптимален квалитет на зву

DEN 287.76
[Apple MFi Заверена] iPhone ПОМОШЕН Кабелот за Стерео во Автомобил, iPhone 3,5 мм Најлон Плетенка Аудио Кабел Компатибилен за iPhone
  • Обновено
Ценетост на стоката:

[Apple MFi Заверена] iPhone ПОМОШЕН Кабелот за Стерео во Автомобил, iPhone 3,5 мм Најлон Плетенка Аудио Кабел Компатибилен за iPhone

Вграден дигитален аудио чип, никаква бучава, чист звук, пренос е стабилен и брз се создаде подобро слуша�

DEN 239.76