• Обновено
Дрво Голф Ставање Мат Доаѓаат со 3 Голф Топки - Преносни Мат со Авто Топката се Врати Функција– Мини Голф Пракса Обука Помош, Игра и Подарок за Дом, Канцеларија, Надв?

Дрво Голф Ставање Мат Доаѓаат со 3 Голф Топки - Преносни Мат со Авто Топката се Врати Функција– Мини Голф Пракса Обука Помош, Игра

Buyers rating:
DEN 1919.76

Залиха

Белата ставање линија може да помогне за подобрување на конзистентноста и контрола, градење доверба во голф мозочен удар.【ТРИ СЛОБОДНИ ТОПКИ】Три слободни голф топки доаѓаат со затворен ставање зелена мат.【УНИКАТЕН ОДБИВНИ ПЛОЧА ДИЗАЈН】дизајнот на одбивни плоча на ставање зелена може да го блокира 95% на топката назад, кога одат подалеку од границата. 【ДВЕ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА ДУПКИ】 Две големина дупки(еден е 3", друга е 2.Малата голф може да се играат и во затворен простор и на отворено.Нема потреба да губите време одење до дупка за да ги превземете топката повторно и повторно. Лесно до продавница и да потрае anywhere Narrow топката се врати песната,околу 1 инчен широк, пријателски и десната рака и левата рака.Пакување листа : Голф Ставање Зелени *1 Топката се врати систем *1 Golf Putter *1 (Изборен)Вистинска голф топче *3 производите доаѓаат во шарени подарок кутија.Исто така можете да додадете во пречки на патот со малку crinkling површината, која ќе се направи за еден предизвик терен.Идеален за ставање во канцеларијата или дома за забава време.Не грижете се ако вашето куче работи на тоа да се бркаат на топки.Тоа не заземаат многу простор, само мал појас на просторот потребно е да играат голф во затворен простор.Дрво база можат да си дозволат до 60lb.Тоа може да се користи скоро секаде.Дрво база можат да си дозволат до 60lb.Може да игра дома секогаш кога ќе посакате.85 ft долг во вкупниот, осигурајте се дека просторот што сакате да го користите е долга enough Packing големина на : 25*21*17.Ова би бил совршен подарок за играч на голф.Така што ќе можат да се фокусираат на сите ваши енергија за играње!.4", и двете се помали од стандардна големина 4.Ако веќе имате голф putters, вие само може да се добие ставање зелена.Не грижете се ако вашето куче работи на тоа да се бркаат на топки.Производ големина : 9.Карактеристики : Здрав дрвени база со одбивни плоча и висок квалитет 2 боја вештачки turf Smart автоматско топката се врати систем, прилагодлив топката се врати track Easy се постави за помалку од 5 минути.Ова ќе биде совршено голф опрема подарок како голф обука сида за играч на голф, кој би сакал да се практикуваат голф ставање вештина затворен.Можете да ставете го настрана кога не сакате да го, само превиткајте го.

Кон својствата

Product size :
9.85ft long in total, make sure the space you want to use is long enough

Најдобри предлози во категоријата

prowithlin Ставање Зелена, Ставајќи Мет за затворен простор, Голф Обука Опрема со Топката се Врати, Не-Навремено Кристал Сомот, Голф
  • Обновено
Ценетост на стоката:

prowithlin Ставање Зелена, Ставајќи Мет за затворен простор, Голф Обука Опрема со Топката се Врати, Не-Навремено Кристал Сомот, Голф

Материјали : Кристал сомот мат и цврсто дрво база Кутија големина : 17.Дали по дома, во дворот, нанаgo, на п�

DEN 2735.52
АЛТРУИСТИЧКИТЕ Дебели Голф Вештачка Трева Трева Про Ставање Зелена Мат 7ft x 13ft, Кориснички Големини/Затворен Отворено Голф Обука
  • Обновено
Ценетост на стоката:

АЛТРУИСТИЧКИТЕ Дебели Голф Вештачка Трева Трева Про Ставање Зелена Мат 7ft x 13ft, Кориснички Големини/Затворен Отворено Голф Обука

Премиум Ставање Зелена Трева : Трева висина за 0.47" во должина, Тоа на тој начин може да издржи умерени до �

DEN 5519.76
NAXOBOBO Ставање Мат Голф Зелен Внатрешен и Надворешен со Авто Топката се Врати,Кристално Сомот Мат и Цврсто Дрво База
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NAXOBOBO Ставање Мат Голф Зелен Внатрешен и Надворешен со Авто Топката се Врати,Кристално Сомот Мат и Цврсто Дрво База

★【Авто Топката се Врати Систем Со Одбивни Плоча】На голф ставање мат со Авто Топката се Врати Систем,ко

DEN 436.80
MYKUJA Голф Ставање Мат со Топката се Врати Portbale Затворен Ставање Зелена Пракса Обука Помош Подарок за Домашна Канцеларија Дворот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MYKUJA Голф Ставање Мат со Топката се Врати Portbale Затворен Ставање Зелена Пракса Обука Помош Подарок за Домашна Канцеларија Дворот

Материјал : marterial е пластика и фланелен боксери,материјалот е многу мек, нема набори, кога ќе се свитка т

DEN 2212.80