• Обновено
Toperkin Мажи Voltaire Бронзени Статуи рачно изработени Figurine Скулптура Дома Декор TPE-133

Toperkin Мажи Voltaire Бронзени Статуи рачно изработени Figurine Скулптура Дома Декор TPE-133

Buyers rating:
DEN 1444.80

Залиха

Димензија(инчи) : 12.9*18.1*11.4, 50.9 lb.На статуи се направени од бакар, бронза или месинг.Користење на супериорен "изгубени восок" кастинг метод, заврши со нежни изработка.Тоа може да се земе како tasteful претстави на пријателите, а оркестарот lightened еден агол од вашиот дом, или посебен дел за деловни прилики.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваат од погоре на сликите. 1.Технички*100% рачно изработени*инвестиции кастинг, рака резба и polished2.По-продажбата на Услугата*Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. * Ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 30 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување. * Ако од било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

2 парчиња Мајката Земја Статуа(со 2 Парчиња Виси Ознака Подароци), Гаја Статуа Мајката Земја Природата Смола Figurine Одговараат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Мајката Земја Статуа(со 2 Парчиња Виси Ознака Подароци), Гаја Статуа Мајката Земја Природата Смола Figurine Одговараат

✅Пакетот Вклучува : пакетот содржи 1 Pcs Мајката Земја статуи, кои можат да обезбедат доволно декорација �

DEN 743.76
Занаети на Животните Глава Носорог Ѕид Pendant Дневна Соба Тремот Дома Декорација Скулптура 3D Смола Бела Бронза 44 22 33cm 3-25
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Занаети на Животните Глава Носорог Ѕид Pendant Дневна Соба Тремот Дома Декорација Скулптура 3D Смола Бела Бронза 44 22 33cm 3-25

✱ Овие убава и убава занаети се многу погодни да се донесе во вашиот дом или канцеларија ✱Користи за об�

DEN 878.40
Artistone 2.0 Виножито Fluorite Кристал Був Figurine Рака Врежан Психичко Исцелување Камен Статуа Кристал Животинско Carvings за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Artistone 2.0 Виножито Fluorite Кристал Був Figurine Рака Врежан Психичко Исцелување Камен Статуа Кристал Животинско Carvings за

Различни животински carvings направени во природни скапоцени камења, добро направена, и многу убаво дизајн�

DEN 959.76
Мали Направена Був Статуа (Пакет со Црн орел Сова и Белата Сова) за Дома Декор Акценти, Дневна Соба, Спална соба Канцеларија Декорација,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мали Направена Був Статуа (Пакет со Црн орел Сова и Белата Сова) за Дома Декор Акценти, Дневна Соба, Спална соба Канцеларија Декорација,

Прилично чаби направена був статуа со точки шема, мешавини и со повеќето дома декор и празник decors.Само п�

DEN 383.76
Слон Статуа Среќа Слон Скулптура Слон Figurine Домот Слон Украс за Домот за Статистика Јога Декорација Роденденски Подарок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Слон Статуа Среќа Слон Скулптура Слон Figurine Домот Слон Украс за Домот за Статистика Јога Декорација Роденденски Подарок

Материјали : Слон статуата е направен со висок квалитет смола за максимална трајност и сликовито во обл�

DEN 335.76
Beonueni 14 Инчен Pythian Аполон Биста Статуа Гипс Статуа Реплика Скулптура Figurine Дома Декор Смола Занаети за Скица Пракса Уметник
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Beonueni 14 Инчен Pythian Аполон Биста Статуа Гипс Статуа Реплика Скулптура Figurine Дома Декор Смола Занаети за Скица Пракса Уметник

Материјал : Висок квалитет смола.Големина : 14x9x4inch.Светла боја,трајни текстура, тоа не е лесно да се носат,

DEN 1367.76
BUTILIVEEN Апстрактна Слика Статуа, Неколку Подароци, Керамички Неколку Скулптури Оркестарот, Креативни Љубов Статуа Украс Figurine
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BUTILIVEEN Апстрактна Слика Статуа, Неколку Подароци, Керамички Неколку Скулптури Оркестарот, Креативни Љубов Статуа Украс Figurine

Екранот на местото ви се допаѓа, како што се публикации, mantel, ТВ кабинет, nightstands, маса, маса, вино кабинет, �

DEN 1559.76
3D Животинско Главата на Статуата Ѕид Оркестарот Скулптура на Животните Глава Ѕид Figurine Уметнички Занаети Украси за Дома Канцеларија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Животинско Главата на Статуата Ѕид Оркестарот Скулптура на Животните Глава Ѕид Figurine Уметнички Занаети Украси за Дома Канцеларија

Животно Главата на Статуата : парична Казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популар�

DEN 575.76