• Обновено
Џејсон Индустриски 25.0M059 Тип 400 Бескрајни Рамно Ткаени Ремени, Полиестер, 0.59 Широк, 25 Долго

Џејсон Индустриски 25.0M059 Тип 400 Бескрајни Рамно Ткаени Ремени, Полиестер, 0.59 Широк, 25 Долго

Buyers rating:
DEN 415.92

Залиха

Масло-отпорни, не-означување покрие Статични проводници.Еден Ply.Бескрајни ткаени полиестер кабелот.Џејсон Тип 400 рамен појаси се еден-ply, бескрајни плетени ленти изградена на цврсти стандарди е потребно да се исполнат барањата на модерната висока брзина на компактни дискови се бара стан појаси.Овие појаси се меѓусебно со Гејтс Брзина Флекс, #400 Пантер, Tilton Супер брзина и Fenner Ултра Брзо 400. Овие високи перформанси рамен појаси имаат еден-ply на бескрајни ткаени полиестер кабелот врзани за нафта-отпорни, не-означување, статични спроведување chloroprene (Neoprene) гумени маски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата