• Обновено
Atsti Дигитални SLR стабилизатор, mirrorless Камера Три-оската Анти-се Тресат Рачни Gimbal, Мобилните Алгоритам Видео Снимање стабилизатор

Atsti Дигитални SLR стабилизатор, mirrorless Камера Три-оската Анти-се Тресат Рачни Gimbal, Мобилните Алгоритам Видео Снимање стабилизатор

Buyers rating:
DEN 6696.00

Залиха

, за да се исполнат професионални потреби, како и мониторинг во живо.Длабочината оптимизација на алгоритмот овозможува брза и точна следат фокус, професионално снимање без губење на фокусот.Ние сме убедени да ви обезбедиме квалитетни производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Лесно да се постигне голем број на висок и низок агол на снимање.Време застаруваат фотографија филм игра, поддржува повеќе професионални снимање, можете лесно може да се постигне со голем екран фотографија, фиксна точка задоцнување, движејќи се одложи, долго изложување на динамичен доцнење и други игра.Со брзо ослободување серија на скали, снимањето е повеќе труд-за заштеда на енергија и поефикасно.Новиот ергономски структура дизајн е донесен, и начинот на укинување на тенџере е оптимизиран преку дизајнот на центарот на гравитација, така што центарот на гравитација се совпаѓа со стресот точка.Некои модели треба само еден контрола на линија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JTZ DP30 Камера Кафез Стабилизатор со 15mm Железнички Род основна плоча + Електронски Врвот се Справи со Ладна Чевли Планината за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JTZ DP30 Камера Кафез Стабилизатор со 15mm Железнички Род основна плоча + Електронски Врвот се Справи со Ладна Чевли Планината за

Специјално дизајнирани кафез за SONY A7 S, A7 SII, A7 SM2, A7 R, A7 RII, A7 M2, A7, A7 II Камери,собата се составени од Камерата

DEN 8640.00
Камерата стабилизатор Tripod Gimbal Tripod за Мобилен Телефон со Камера Стабилизатор Додатоци за Надворешна Снимање на Видео
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Камерата стабилизатор Tripod Gimbal Tripod за Мобилен Телефон со Камера Стабилизатор Додатоци за Надворешна Снимање на Видео

●Мали и удобен : тоа може да биде укината и се користат, тоа е само неколку листови од А4 формат, откако бе

DEN 1168.80
Flycity Галакси Двојна Рака и Вест Тело Монтирани Steadycam за Рачни Стабилизатор за Видео Камера и видео камера до 10kg/22lbs (ФК-GLXY-AV)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Flycity Галакси Двојна Рака и Вест Тело Монтирани Steadycam за Рачни Стабилизатор за Видео Камера и видео камера до 10kg/22lbs (ФК-GLXY-AV)

FLYCITY Галакси Про двојна рака и Вест за Steadicam 3000, 5000, HD3000, HD5000 (ФКGPVA) Најмногу Удобно Стабилна и разноврсна, �

DEN 3816.00
Teerwere Камера Кафез Врвот се Справи со Алуминиумска Легура Камера Кафез Видео Екипаж со Ладна Чевли 1/4 Инчи Завртка Дупка Замена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Teerwere Камера Кафез Врвот се Справи со Алуминиумска Легура Камера Кафез Видео Екипаж со Ладна Чевли 1/4 Инчи Завртка Дупка Замена

Тоа ја заштитува вашата камера многу добро и ви нуди повеќе опции со прикачување прилог, исти со вашата �

DEN 969.60
FLYCAM Flowline Господар Професионални Стабилизирање на Телото Поддршка за Камерата Gimbals (4-12kg/9-27lb)| Стабилизатор Вест за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FLYCAM Flowline Господар Професионални Стабилизирање на Телото Поддршка за Камерата Gimbals (4-12kg/9-27lb)| Стабилизатор Вест за

Минимална тежина потребни за непречено функционирање мора да биде 4kg Вентилирани Мека Поместена Вест у�

DEN 1264.80
Neewer Двојна Рака Зафат за Neewer Кран М Zhiyun Кран M 3 Оска Рака Стабилизатор Не се Лизга Трајни Камера Gimbal Простор Алуминиум
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Neewer Двојна Рака Зафат за Neewer Кран М Zhiyun Кран M 3 Оска Рака Стабилизатор Не се Лизга Трајни Камера Gimbal Простор Алуминиум

Направени од воздухопловство алуминиум легура : Лесни и издржливи, тоа е, исто така, преносни кога раскл�

DEN 1583.76
3 Оска USB Полнење Видео Запис за Поддршка на Универзална Прилагодливи Насока Рачни Gimbal паметен Телефон Стабилизатор Vlog Телевизија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3 Оска USB Полнење Видео Запис за Поддршка на Универзална Прилагодливи Насока Рачни Gimbal паметен Телефон Стабилизатор Vlog Телевизија

Универзален : Тоа може да работи совршено со мобилни телефони да се земе стабилна и мазна фотографии и в�

DEN 1960.80
Hohem iSteady Про 4 3-Axis Рачни Спортски Камера Gimbal Стабилизатор Безжична Контрола Поздравниот Доказ Стабилизатор Замена за GoPro
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hohem iSteady Про 4 3-Axis Рачни Спортски Камера Gimbal Стабилизатор Безжична Контрола Поздравниот Доказ Стабилизатор Замена за GoPro

[Изобилство Додатоци]Доаѓа со исклучителен случај за подобра заштита, уредно чување и погодни за носење

DEN 2376.00
FeiyuTech Vlog Џеб 2 Gimbal Стабилизатор за паметен Телефон,Свитлива Џеб-Големина 3-Axis Рачен Телефон Стабилизатор за iPhone XR,XS
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FeiyuTech Vlog Џеб 2 Gimbal Стабилизатор за паметен Телефон,Свитлива Џеб-Големина 3-Axis Рачен Телефон Стабилизатор за iPhone XR,XS

6 мм(слични како на iphone 11)Одвиваат:63.Или можете, исто така, може да ја остави далеку од луѓето.Користет�

DEN 2019.36
Neewer Рамо Екипаж за Полнење за dslr фото Апарати и Camcorders, Филм, Видео Филм Одлуки Систем со Мат Кутија, Следете Фокус, C-во
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Neewer Рамо Екипаж за Полнење за dslr фото Апарати и Camcorders, Филм, Видео Филм Одлуки Систем со Мат Кутија, Следете Фокус, C-во

【Професионални Рамо Екипаж】 се Претвори вашиот dslr фото камера или видео камера во про кино систем со Nee

DEN 4511.76
FLYCAM Нано 19/48cm Рачни Мини Камера Стабилизатор за dslr фото Видео Камери до 700gms/1.5 кг | Free Брзо Ослободување Плоча Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FLYCAM Нано 19/48cm Рачни Мини Камера Стабилизатор за dslr фото Видео Камери до 700gms/1.5 кг | Free Брзо Ослободување Плоча Складирање

Висока јачина Алуминиум направи лесни камера стабилизатор се обезбеди трајност Прецизност 3axis Gimbal овоз

DEN 1368.00
FeiyuTech AK2000S [Службен] Камера Стабилизатор,Рачни 3 Оска dslr фото Mirrorless Камера Gimbal, 4.85 кг Товар,се Повлече Фокусот,Зумот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FeiyuTech AK2000S [Службен] Камера Стабилизатор,Рачни 3 Оска dslr фото Mirrorless Камера Gimbal, 4.85 кг Товар,се Повлече Фокусот,Зумот

Дното монтажа плоча и горниот брзо ослободување плоча се двете компатибилен со ARCA брзо ослободување на

DEN 6696.00
UURig R083 RSC2 Свитлива се Справи со Компатибилен со DJI RSC2 Gimbal Стабилизатор, Превртена Држи Зафат Видео Снимање Додатоци за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UURig R083 RSC2 Свитлива се Справи со Компатибилен со DJI RSC2 Gimbal Стабилизатор, Превртена Држи Зафат Видео Снимање Додатоци за

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1318.80
JTZ DP30 Л-JS7 Електронски Камера Кафез Видео Стабилизатор Екипаж + 15mm Железнички основна Плоча,Врвот Рачка за SONY A9,О7 III,A7R
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JTZ DP30 Л-JS7 Електронски Камера Кафез Видео Стабилизатор Екипаж + 15mm Железнички основна Плоча,Врвот Рачка за SONY A9,О7 III,A7R

Специјално дизајнирани кафез за SONY A9,О7 / A7 R / A7 S III Камери.Со JTZ стандард основна плоча,компатибилен со ст�

DEN 1750.80
Selens Камера Кафез Компатибилен со Sony A7R IV / A7S III, Камерата Целосно Кафез, Алуминиум Легура Камера за Видео Кафез со Ладна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Selens Камера Кафез Компатибилен со Sony A7R IV / A7S III, Камерата Целосно Кафез, Алуминиум Легура Камера за Видео Кафез со Ладна

Компатибилност Специјално дизајниран за и компатибилен со Sony A7 R IV / A7 S III.Ова со полно кафез држи секое

DEN 2279.76
Gitdot беспилотни Летала со Камера за Возрасни 4k Долга Низа Количка за беспилотни Летала Воздушна Фотографија Brushless Мотор 5g
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gitdot беспилотни Летала со Камера за Возрасни 4k Долга Низа Количка за беспилотни Летала Воздушна Фотографија Brushless Мотор 5g

Виткање дизајн : флексибилен и лесен, простор за заштеда на енергија, лесно да се носат и превоз, ќе не сл�

DEN 8383.92