• Обновено
16W Директно Двојно Гума Прозорец Squeegee Без Рачка

16W Директно Двојно Гума Прозорец Squeegee Без Рачка

Buyers rating:
DEN 237.36

Залиха

Прозорецот Squeegee Squeegee Сечилото Форма Директно Двојно Squeegee Сечилото Материјал Гума Squeegee Сечилото Ширина Во 16.Squeegee Рамка Материјал Месинг Squeegee се Справи со Вклучен Без да се Справи со Боја Кодирање Систем Нема Ставка Прозорец Squeegee Вклучува Чистење на Сунѓерот и Squeegee на Ножот Не се Справи со Squeegee Апликација Прозорец Squeegee.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Polyte Прозорец Squeegee за Автомобил Ветробрани и Прозорец Cleaning Tool, со можност да биде продолжен Алуминиум Справи со 14 -
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Polyte Прозорец Squeegee за Автомобил Ветробрани и Прозорец Cleaning Tool, со можност да биде продолжен Алуминиум Справи со 14 -

2во1 прозорец squeegee со абсорбента мрежа сунѓерот и гума сечилото ефикасно ги отстранува проблематично gunk

DEN 345.36
10 Пакет! Flo Pac 87Inch - 20' Алуминиумска Телескопски Метла / Squeegee се Справи со Чистење на Отворено Метла Отворено за Складирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Пакет! Flo Pac 87Inch - 20' Алуминиумска Телескопски Метла / Squeegee се Справи со Чистење на Отворено Метла Отворено за Складирање

Нашите тешкидолжност четка се направени од издржлив филамент што не само што ќе даде години на услугата

DEN 1065.60
MNTT Туш Прозорец Squeegees,од не ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален за Домаќинство Дома Бања Огледало Стакло Wiper Екран за Миење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MNTT Туш Прозорец Squeegees,од не ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален за Домаќинство Дома Бања Огледало Стакло Wiper Екран за Миење

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик +Пластика.Сечилото Должина : Околу 25cm / 35cm / 40cm / 45см.производ листа : 1 x Ст�

DEN 196.56
Ettore во 18. W Гумени Подни Squeegee
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ettore во 18. W Гумени Подни Squeegee

Количината на (3) : Ettore 61018 18", Избрише 'N Сува, Кат Squeegees.Црна Затворен Мобилен Пена Гума, Идеален За Нерамни

DEN 479.76
Sorbo 6 Инчен Squeegee Сет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sorbo 6 Инчен Squeegee Сет

Професионални прозорец squeegee.Sorbo брзо ослободување на вртливата се справи.Sorbo прилагодливи четири поста�

DEN 948.00
CQT Спреј Прозорец Squeegees Wipper Чистење Стакло Почиста Прозорец Чистење Алатка за Автомобил Затворен Отворено Висока Windows
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CQT Спреј Прозорец Squeegees Wipper Чистење Стакло Почиста Прозорец Чистење Алатка за Автомобил Затворен Отворено Висока Windows

Лесно се чисти туш на врати, прозорци, плочка, огледала, купатило, кујна, палуби, patios, и многу други површи

DEN 167.76
Туш Squeegee, Прозорец Squeegee, Не се Лизга Т-облик, Слободен Удар од не ' Рѓосувачки Челик Стакло на Прозорец за Squeegee, Погоден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Туш Squeegee, Прозорец Squeegee, Не се Лизга Т-облик, Слободен Удар од не ' Рѓосувачки Челик Стакло на Прозорец за Squeegee, Погоден

Matieral : Изработени од Нерѓосувачки Челик и Цинк Легура.Издржливи и повеќе не се користи.Рачката Овозможу�

DEN 1689.60
Мини Squeegees, Со Силиконски Виси Дупка Wiper Чистење Алатка За Перење Туш Вратата Бања, Кујна Стакло Автомобил 9.84x9.84x0.98inch
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Squeegees, Со Силиконски Виси Дупка Wiper Чистење Алатка За Перење Туш Вратата Бања, Кујна Стакло Автомобил 9.84x9.84x0.98inch

Мека И Издржливи:На squeegee е направен од PP и меки силиконски да се обезбеди долгорочна издржливост.Лесен

DEN 1766.40
Yocada Сунѓерот Четка Дома Комерцијална Употреба Плочка Кат Бања Гаража Чистење со Squeegee и со можност да биде продолжен Телескопски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Yocada Сунѓерот Четка Дома Комерцијална Употреба Плочка Кат Бања Гаража Чистење со Squeegee и со можност да биде продолжен Телескопски

Како да се инсталира на сунѓерот глава : Цел на каналите, го користите вашиот сила да го вметнете железо �

DEN 525.12
Norwex Рачен Squeegee Систем
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Norwex Рачен Squeegee Систем

Нерѓосувачки челик глава додава сила и издржливост.На Squeegee Прилог, исто така може да се користи со Телес

DEN 839.76