• Обновено
АА-СС-Squeegees Scraper Магнетни, Сино Стакло Двојно-Layer Шупливи Силни Магнетни Двострано Прозорец (15-25ММ)

АА-СС-Squeegees Scraper Магнетни, Сино Стакло Двојно-Layer Шупливи Силни Магнетни Двострано Прозорец (15-25ММ)

Buyers rating:
DEN 1108.80

Залиха

Материјал : ABS + магнетни, со 2 дополнителни чистење памук.Безбедност кабелот од една страна да се спречи намалувањето.Магнетни стакло почиста, Еко-пријателски, лесно да се чисти и да го користите.Двете страни моќни магнети за чистење на внатрешноста заклучување заедно, па кога ќе се движат една рака, друга следи.Тоа може да се користи за чистење на Windows, риба тенкови, windows, патио врати, спална соба windows, па дури и туш екрани, огледало и плочки.Функција : 1. Го чисти прозорецот од двете страни, рамномерно сила лизгачки да decontaminate, на магнетни е супер силни. 2. Вграден-во вода складирање сунѓерот, нема потреба да се повторува вода. 3. 2 метри, безбедност, анти-паѓа јаже, кога јажето е врзан за раката за време на употреба, безбедно падне заштита. 4.Триаголен облик, дизајн, сеопфатно чистење без да остават ќорсокак во место. 5. Висок квалитет на гума wiper лента, имитација автомобил wiper лента дизајн, мека и носат-отпорни.Како да се користи? 1.Имајте на безбедноста јаже во рака за да се спречи стакло бришење паѓа од голема височина. 2.Претвори во чаша бришење за да го отворите. 3. Потопено во вода за да се овозможи сунѓер за да апсорбира влага. 4. Додадете малку почист на влакна текстил. 5. Усогласување на стакло бришење, природни адсорпција. 6.Почнете да ги избрише стакло.Пакет Листа 1* стакло почист 1* чистење памук 1* Чистење лента 1* тока.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JIAXINO Прозорец Чистење Алатки,Професионални Прозорец Wiper Почиста,2 во 1 Стигнале Прозорец Squeegees, 120Cm Телескопски Прозорец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JIAXINO Прозорец Чистење Алатки,Професионални Прозорец Wiper Почиста,2 во 1 Стигнале Прозорец Squeegees, 120Cm Телескопски Прозорец

2во1 прозорец чистење комплет со флексибилна глава и крпа ефикасно чистење и squeegee вашиот висок и низок win

DEN 2299.20
Sorbo 6 Инчен Squeegee Сет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sorbo 6 Инчен Squeegee Сет

Професионални прозорец squeegee.Sorbo брзо ослободување на вртливата се справи.Sorbo прилагодливи четири поста�

DEN 948.00
Addis Голема Фиока Организатор Лен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Addis Голема Фиока Организатор Лен

Фиока организатор.Висок сјај површини лесно да се чисти.Идеален оддел layout за максималниот простор иск�

DEN 2328.00
10 Пакет! Flo Pac 87Inch - 20' Алуминиумска Телескопски Метла / Squeegee се Справи со Чистење на Отворено Метла Отворено за Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Пакет! Flo Pac 87Inch - 20' Алуминиумска Телескопски Метла / Squeegee се Справи со Чистење на Отворено Метла Отворено за Складирање

Нашите тешкидолжност четка се направени од издржлив филамент што не само што ќе даде години на услугата

DEN 1065.60
Sorbo 12 Инчен Squeegee Сет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sorbo 12 Инчен Squeegee Сет

Професионални прозорец squeegee.Sorbo брзо ослободување на вртливата се справи.Sorbo прилагодливи четири поста�

DEN 948.00
Кат Squeegee Силикони Долга Рачка од 65 за Прозорецот за Чистење Туш Squeegee Scrubber Combi со Пол Продолжи Телескопски Прилагодливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кат Squeegee Силикони Долга Рачка од 65 за Прозорецот за Чистење Туш Squeegee Scrubber Combi со Пол Продолжи Телескопски Прилагодливи

СЕГА Е ВАШЕТО ВРЕМЕ : Кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" Сега!SUNKI Чистење Материјали набавка на сите видови

DEN 671.76
xiaomianao Стакло Wiper Ножот за Перење и Scrapping Три-во-Едно Мулти-Функционален Автомобил Прозорец Сенка за Чистење со Четка Прозорец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

xiaomianao Стакло Wiper Ножот за Перење и Scrapping Три-во-Едно Мулти-Функционален Автомобил Прозорец Сенка за Чистење со Четка Прозорец

3во1 дизајн, squeegee, scrubber и екран четка за побрзо прозорец за чистење.Авто ниво scraper, професионално чистење �

DEN 396.00
Четириесет и девет Комерцијални | Индустриски Сите Намена Отпорен на Гребење Гума Сечилото Гаража Кат Squeegee со 56 Долго Справи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Четириесет и девет Комерцијални | Индустриски Сите Намена Отпорен на Гребење Гума Сечилото Гаража Кат Squeegee со 56 Долго Справи

Користете го овој тешки комерцијални janitorial кат squeegee со рачка за лесно ја избрише секоја солза од вода, л�

DEN 1102.80
Dumanfs 3-8мм Прозорец Чистење Squeegee Алатка Стакло Почиста Wiper Двострано Површина со Четка за Чистење на Магнетни Корисни Почиста
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dumanfs 3-8мм Прозорец Чистење Squeegee Алатка Стакло Почиста Wiper Двострано Површина со Четка за Чистење на Магнетни Корисни Почиста

✬✬ Чисти прозорци со магнетна технологија.Чисти и внатре и надвор од вашите прозорци во исто време...

DEN 2232.00
К Kwokker 12 Инчен Squeegee за Туш, Туш Squeegee со Вшмукување Чаша Куки, за Стаклена Врата Мермер Огледало Бања, Хром Позлатен Нерѓосувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

К Kwokker 12 Инчен Squeegee за Туш, Туш Squeegee со Вшмукување Чаша Куки, за Стаклена Врата Мермер Огледало Бања, Хром Позлатен Нерѓосувачки

Туш вратата squeegee е добро избалансирани, така што нема потреба да се става премногу притисок кога бришеј�

DEN 442.56
MNTT Туш Прозорец Squeegees,од не ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален за Домаќинство Дома Бања Огледало Стакло Wiper Екран за Миење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MNTT Туш Прозорец Squeegees,од не ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален за Домаќинство Дома Бања Огледало Стакло Wiper Екран за Миење

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик +Пластика.Сечилото Должина : Околу 25cm / 35cm / 40cm / 45см.производ листа : 1 x Ст�

DEN 196.56