• Обновено
Sprinkles - Божиќ Sprinkles Торта Sprinkles - Глутен-Слободен Sprinkles за Печење - Cupcake и Торта Topper - Посипете Микс - Слатки Навистина Sprinklefetti - Божиќ Дрво - 6.5 унци

Sprinkles - Божиќ Sprinkles Торта Sprinkles - Глутен-Слободен Sprinkles за Печење - Cupcake и Торта Topper - Посипете Микс - Слатки

Buyers rating:
DEN 124.56

Залиха

ЗАБАВА SPRINKLEFETTI МИКС : Оваа вкусна и шарени посипете мешавина е совршен за сите ваши Божиќ ќе се направи тоа.Топ било на вашиот одмор стоки со оваа забавна посипете комбинација!.Класичен удобност храна е добивање на преуредување.Денес е клиент не е задоволен со традиционалните виножито sprinkles.Influencers, bakeshops и дома пекарски сакаат нивните производи да се појави и нема подобар начин отколку со користење на овие креативни посипете мешавини.Sprinklefetti е Слатки Indeeds премија, рака помеша мешавина на долг, крцкава jimmies, nonpareils, различни големини на шеќер бисери и шеќер форми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Dinomite Природни Confetti Sprinkles со Натприродни, Виножито Диносаурусите, Без Вештачки Бои, Соја Слободни, Глутен Слободни, Вегетаријанци,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Dinomite Природни Confetti Sprinkles со Натприродни, Виножито Диносаурусите, Без Вештачки Бои, Соја Слободни, Глутен Слободни, Вегетаријанци,

БОЈАБЕСПЛАТНО DINOS : Ова подобро за вас мешавина на сина и зелена ТRexes, жолт шеќер насоки, и виножито nonpareils

DEN 455.76
Sprinkles за Торта Декорирање,Пастелни Sprinkles Микс Торта Sprinkles Cookie Посипете за Божиќ и Велигден Еднорог Печење Торта декорација
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sprinkles за Торта Декорирање,Пастелни Sprinkles Микс Торта Sprinkles Cookie Посипете за Божиќ и Велигден Еднорог Печење Торта декорација

Соодветна содржина : 3.4 унци sprinkles за торта декорирање, убава боја, вкусни вкус, се создаде празнична паст

DEN 263.76
Божиќ Утро Jimmies Посипете| Розово Светло Сина Црвена Зелена Шарени Бонбони Sprinkles Микс За Печење Јадење Торта Декорација Cupcake
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Утро Jimmies Посипете| Розово Светло Сина Црвена Зелена Шарени Бонбони Sprinkles Микс За Печење Јадење Торта Декорација Cupcake

Божиќ Утро sprinkles микс карактеристики комбинација од розова светлина сина, црвена и зелена jimmies со и асор�

DEN 240.00
Пинк Поп! Природни Nonpareil Sprinkles со Натприродни, Без Вештачки Бои, Соја Слободни, Глутен Слободни, Вегетаријанци, 3oz
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пинк Поп! Природни Nonpareil Sprinkles со Натприродни, Без Вештачки Бои, Соја Слободни, Глутен Слободни, Вегетаријанци, 3oz

ПИНК ПОП! : Оваа подобро за вас комбинација од розова и праска nonpareils, бисери и шеќер насоки е глутенслобо�

DEN 191.76