• Обновено
TIGI Rockaholic од Кревет Раководител Тешко се Одржи Спреј за Коса 10.6 оз

TIGI Rockaholic од Кревет Раководител Тешко се Одржи Спреј за Коса 10.6 оз

Buyers rating:
DEN 438.00

Залиха

Веднаш се суши.Цветни овошен мирис.Идеален за сите типови коса.Тоа е толпата контрола за вашата коса!Rockaholic Зачувај за да ја Одржи Тешко се Одржи Hairspray заклучува дека стил во формирањето.TIGI, се "од Страна на Фризери, За Фризери" е секогаш во потрага, за да се унапреди за нега на коса производ перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Спреј за коса Шише, 300ml Висок Притисок Фризерски Спреј Шише Салон Бербер Косата Вода Спреј Литургија Косата Вода Спреј Шише Салон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спреј за коса Шише, 300ml Висок Притисок Фризерски Спреј Шише Салон Бербер Косата Вода Спреј Литургија Косата Вода Спреј Шише Салон

Важна помошна алатка за професионална коса салон, може да ви помогне многу за фризер.Можете да ги ротира

DEN 244.56
се поставува 1PC 500ML Фризерски Спреј Шише Салон Берберот Коса Алатки Вода Sprayer Главата за Полевање Може да се Градина Резерви
  • Обновено
Ценетост на стоката:

се поставува 1PC 500ML Фризерски Спреј Шише Салон Берберот Коса Алатки Вода Sprayer Главата за Полевање Може да се Градина Резерви

Одлична Предизвика Sprayer, Силна Удобно Пумпа Рачка за Безбедно и Практично да Работат.Чист Дизајн Кој Мож

DEN 737.28
2 парчиња Про Коса Берберот Салон Маска Shield Лице Hairspray Shield Фризерски Фризура Очи Заштитник Маска за Коса Салон Стил Алатки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Про Коса Берберот Салон Маска Shield Лице Hairspray Shield Фризерски Фризура Очи Заштитник Маска за Коса Салон Стил Алатки,

Материјал : издржлива пластика, може да се користи, економски и еколошки.Вкупна должина : околу 32.6 cm / 12.83 �

DEN 215.76
SUNSENT Губење на Вода во Шише со Спреј,8.5 оз Континуиран Притисок на Косата Магла Sprayer за Фризирање, Чистење, Растенија, Misting
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SUNSENT Губење на Вода во Шише со Спреј,8.5 оз Континуиран Притисок на Косата Магла Sprayer за Фризирање, Чистење, Растенија, Misting

Изработени од АБС материјал, кој е издржлив за долгорочна употреба.Мултицел празни спреј шише,може да с�

DEN 263.76
Нано Ламиниране Гламур Допир 37 Бенефиции во Една - 1 мл Коса Detangler Спреј за Жените - Влага Спреј за Коса - Свилен Мазна Спреј
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нано Ламиниране Гламур Допир 37 Бенефиции во Една - 1 мл Коса Detangler Спреј за Жените - Влага Спреј за Коса - Свилен Мазна Спреј

Совршен избор : Дали вашата коса е оштетен или испреплетени?Или дали имате прашања ревитализација на то�

DEN 204.00
Спреј Шише,250ml Фина Магла Sprayer за Салонот Берберот Фризерски Производи за Стилизирање Алатки,Вода Sprayer Шише за Растенија,Куќа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спреј Шише,250ml Фина Магла Sprayer за Салонот Берберот Фризерски Производи за Стилизирање Алатки,Вода Sprayer Шише за Растенија,Куќа

ДУРИ и СПРЕЈ : Конструиран со стабилна предтехнологијата за компресија, Магла спреј шише обезбедува 98% в

DEN 618.96
Kerotin Flyaway Коса Серум Третман | Брз Бебе Коса & Frizz Контрола Завршувањето Stick | Стајлинг и Стимулираат Косата Работ Раст
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kerotin Flyaway Коса Серум Третман | Брз Бебе Коса & Frizz Контрола Завршувањето Stick | Стајлинг и Стимулираат Косата Работ Раст

Косата завршувањето на производот кој се работи од страна на мазнење и навлажнувачки на flyaway без да оста

DEN 384.00
Берберот Вода Спреј Шише, Берберот Спреј Шише, Refillable Фризерски Вода Sprayer за Косата, Фризер, Стилист, Салон, Растенијата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Берберот Вода Спреј Шише, Берберот Спреј Шише, Refillable Фризерски Вода Sprayer за Косата, Фризер, Стилист, Салон, Растенијата

【Sealability】млазницата е добро запечатени и лесно да се справи.Не е лесно toseepage тоа е полесно да се користи..

DEN 270.96
Коса Стилист Гимнастик - Смешно Фризер - Виножито Еднорог Љубовник - Направи Магија се Случи - Коса Стилист - 30oz Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Коса Стилист Гимнастик - Смешно Фризер - Виножито Еднорог Љубовник - Направи Магија се Случи - Коса Стилист - 30oz Црна

Коса Стилист Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци

DEN 887.28
Морска Сол Спреј за Коса, Природни Texturizing Спреј за Прекрасна Плажа Бранови во текот на целиот Ден Долго, Volumizing Спреј за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Морска Сол Спреј за Коса, Природни Texturizing Спреј за Прекрасна Плажа Бранови во текот на целиот Ден Долго, Volumizing Спреј за

Најдобар Текстура Сол Спреј За Бран Коса неколку spritzes на нашата морска сол спреј на влажна или сува кос�

DEN 311.76