• Обновено
Вода Спреј Шишиња за Коса, 2 Бои Фризерски Спреј Шише Салон Берберот Коса Алатки Вода Sprayer за Фризерски Салон Берберот Коса Алатка (црна)

Вода Спреј Шишиња за Коса, 2 Бои Фризерски Спреј Шише Салон Берберот Коса Алатки Вода Sprayer за Фризерски Салон Берберот Коса Алатка

Buyers rating:
DEN 263.76

Залиха

SPRAYER ШИШЕ - Нашите надградба hairdresssing спреј шише капацитет е 300ml со мали димензии, преносни & лесен, лесно може да се чување во вашиот tote торба, идеален за случува со вас во секое време.Совршен за коса навлажнувачки, може да биде исполнет со тонери и други течности, во согласност со ергономски дизајн, едноставна операција.КОНТИНУИРАНО САЛОН SPRAYER - На Фина Магла Спреј Шише усвојува на моќни пред-компресија, технологија, континуирано, па дури и поток на магла.Тоа може да се задржи постојана прскање за 1-3 секунди, постојано влечење на активирањето континуирано значи континуирано прскање, притиснете пет пати по ред, генерално се трајни 10-13 секунди.МУЛТИ-ЦЕЛ ПРАЗНИ СПРЕЈ ШИШЕ - моќен и во согласност со спреј на овие континуирано магла спреј шише може да се користи за различни апарати за домаќинство и убавина цели, вклучувајќи чистење, пеглање, фризирање, наводнување на растенијата, издавање освежувачите на воздух, misting етерични масла и многу повеќе.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Овие спреј шише се направени од врвен квалитет ABS шише,што е стабилна за да се обезбеди да понуди подолг животен век.поседувате подобра стабилност и leakproofness.ВОДА СПРЕЈ ШИШЕ ЗА КОСА САЛОН за убавина - Ова коса спреј шише може да се спреј течност како магла, која обезбедува единствен дистрибуција на вода или нега на коса решение.Континуирано спреј повтори actuation произведува и бескрајни спреј дозволувајќи им на големи површини да бидат покриени.Тоа е погоден за сува коса чистење и нега на косата.Спецификација : Предмет Тип : Спреј Шише Материјал : ABS Факултативна Бои : Црна, Кафеава Капацитет : 300ml Тежина : Околу. 75g / 2.6 оз Пакет листа : 1 * Спреј Шише.

Кон својствата

Item Type:
Spray Bottle
Material:
ABS
Optional Colors:
Black, Brown
Capacity:
300ml
Weight:
Approx. 75g / 2.6oz
Package list:
 1 * Spray Bottle :

Најдобри предлози во категоријата

Коса Стилист Гимнастик - Смешно Фризер - Виножито Еднорог Љубовник - Направи Магија се Случи - Коса Стилист - 30oz Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Коса Стилист Гимнастик - Смешно Фризер - Виножито Еднорог Љубовник - Направи Магија се Случи - Коса Стилист - 30oz Црна

Коса Стилист Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци

DEN 887.28
Duyan E Убавина Hairspray
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Duyan E Убавина Hairspray

3ВО1 ПРИЛАГОДЕНО HAIRSPRAY : Најдобра вредност за вашите пари.користете ја или како обликувањето hairspray (за све

DEN 696.00
SUNSENT Губење на Вода во Шише со Спреј,8.5 оз Континуиран Притисок на Косата Магла Sprayer за Фризирање, Чистење, Растенија, Misting
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SUNSENT Губење на Вода во Шише со Спреј,8.5 оз Континуиран Притисок на Косата Магла Sprayer за Фризирање, Чистење, Растенија, Misting

Изработени од АБС материјал, кој е издржлив за долгорочна употреба.Мултицел празни спреј шише,може да с�

DEN 263.76
2 парчиња Про Коса Берберот Салон Маска Shield Лице Hairspray Shield Фризерски Фризура Очи Заштитник Маска за Коса Салон Стил Алатки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Про Коса Берберот Салон Маска Shield Лице Hairspray Shield Фризерски Фризура Очи Заштитник Маска за Коса Салон Стил Алатки,

Материјал : издржлива пластика, може да се користи, економски и еколошки.Вкупна должина : околу 32.6 cm / 12.83 �

DEN 215.76
Губење на Текстурата Спреј, Природна Состојка Остане Здрава Коса Спреј за да се Стимулира Раст за Патување за Дома за Салон за Убавина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Губење на Текстурата Спреј, Природна Состојка Остане Здрава Коса Спреј за да се Стимулира Раст за Патување за Дома за Салон за Убавина

Останете Здрави : Овој спреј за коса со природни состојка ќе се задржи вашата брада здрава и далеку од хе

DEN 234.96
Rubie е Blacklight Hairspray
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Rubie е Blacklight Hairspray

Hairspray привремено ја прави вашата коса, сјај во blacklight.Спрејови и шампони надвор 3Унца аеросол може.Забава

DEN 90.96
Т-ЛАБОРАТОРИЈА ПРОФЕСИОНАЛНИ Sapphire Енергија, Био-Активни Магла да се Негуваат и да се Зајакне Проретчена Коса, ProAge ефект и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Т-ЛАБОРАТОРИЈА ПРОФЕСИОНАЛНИ Sapphire Енергија, Био-Активни Магла да се Негуваат и да се Зајакне Проретчена Коса, ProAge ефект и

ИНСТАНТ САЛОН ИЗГЛЕДА ДОМА : Користете професионални серум за коса за да се зајакне долго, досадна, слаб�

DEN 526.80
Морска Сол Спреј за Коса, Природни Texturizing Спреј за Прекрасна Плажа Бранови во текот на целиот Ден Долго, Volumizing Спреј за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Морска Сол Спреј за Коса, Природни Texturizing Спреј за Прекрасна Плажа Бранови во текот на целиот Ден Долго, Volumizing Спреј за

Најдобар Текстура Сол Спреј За Бран Коса неколку spritzes на нашата морска сол спреј на влажна или сува кос�

DEN 311.76
Hairspray Линк Ларкин
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Hairspray Линк Ларкин

5 Модни кукли облечени во 60тите мо облека и со 60тите фризури, како што се гледа во хит филмот.Соберат сите

DEN 2520.24