• Обновено
X-DREE M6x10mmx9mm Род Бар Студ Круг Спојка Конектор Ореви 5pcs(M6x10mmx9mm Prigioniero tondo по prigioniero asta 5 pezzi

X-DREE M6x10mmx9mm Род Бар Студ Круг Спојка Конектор Ореви 5pcs(M6x10mmx9mm Prigioniero tondo по prigioniero asta 5 pezzi

Buyers rating:
DEN 1749.60

Залиха

Име на производ : Круг Род Спојка Орев; Пакет Содржина : 5pcs x Круг Род Спојка Орев.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 19g; Висина : 9mm / 0.35".Теренот : 1mm; надворешен Дијаметар : 10мм / 0.4"(Презентација : 1mm; Diametro esterno : 10мм / 0.4' '.Тема Големина : M6 / 0.24"(Д)(Dimensioni filettatura : M6 / 0,24' '(D).M6x10mmx9mm Род Бар Студ Круг Спојка Конектор Ореви 5pcs Female конец, конструкција за поголема трајност, се обезбеди сигурна конекција.Поврзете погодно со брзата спојка.Сите Конектори се целосно навој внатрешно.Конектори се користи за да се поврзете две навој делови заедно.опис на Spanish M6x10mmx9mm Prigioniero tondo по prigioniero asta 5 pezzi Nome prodotto : dado ди accoppiamento tondo, contenuto confezione : dado ди accoppiamento tondo 5 pezzi x Colore principale : tono argento; materiale : acciaio inossidabile 304 Peso : 19g; Altezza : 9mm / 0,35' 'на Теренот : 1mm; Diametro esterno : 10мм / 0.4' 'Dimensioni filettatura : M6 / 0,24' '(D).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Yadaland 25мм Должина Крупни Спојка Ореви Погодно Прошири Заклучување Тесни во согласност Тема Ангажман Јаглероден Челик Хексадецимален
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Yadaland 25мм Должина Крупни Спојка Ореви Погодно Прошири Заклучување Тесни во согласност Тема Ангажман Јаглероден Челик Хексадецимален

Продолжи : Овие couplers може да се неколку две навој парчиња заедно со леснотија.Доаѓа во рака, кога сте во п

DEN 222.96
WYHM Долго Хексагонални Орев Круг Спојка Ореви M3 M4 M5 M6 М8 M10 се Прошири Долго Круг Спојка Орев 304 од не ' Рѓосувачки Челик
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WYHM Долго Хексагонални Орев Круг Спојка Ореви M3 M4 M5 M6 М8 M10 се Прошири Долго Круг Спојка Орев 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Таписерии изработка : овие долго ореви се направени од високо квалитетна јаглероден челик, поцинкуван, �

DEN 715.20
WYHM Долго Хексагонални Орев 2-5pcs Круг Спојка Ореви M3 M4 M5 M6 М8 се Прошири Долго Круг Спојка Орев 304 од не ' Рѓосувачки Челик
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WYHM Долго Хексагонални Орев 2-5pcs Круг Спојка Ореви M3 M4 M5 M6 М8 се Прошири Долго Круг Спојка Орев 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Таписерии изработка : овие долго ореви се направени од високо квалитетна јаглероден челик, поцинкуван, �

DEN 372.24
LKKPT 2/10pcs M3 M4 M5 M6 М8 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик се Прошири Долго Продолжување Круг Спојка Орев Конектор Заеднички Ракав
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LKKPT 2/10pcs M3 M4 M5 M6 М8 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик се Прошири Долго Продолжување Круг Спојка Орев Конектор Заеднички Ракав

Силата е добар и може да се користи за долго време.Тоа може да се задоволат различните потреби на repairmen и

DEN 967.20
Хексадецимален Спојка Орев - Спојување Ореви 5/16-18 X 1-3/4 Долго Спојка Орев, Хексадецимален Род Спојка Орев со Цинк Плоча, Хексадецимален
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Хексадецимален Спојка Орев - Спојување Ореви 5/16-18 X 1-3/4 Долго Спојка Орев, Хексадецимален Род Спојка Орев со Цинк Плоча, Хексадецимален

5 / 1618 x 13 / 4" долго, 1 / 2" низ станови челик цевки нут со цинк заврши.Спојување ореви се навој сврзувачки еле�

DEN 266.40