• Обновено
VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 18mm да 24mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:24mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот Дијаметар:65

VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 18mm да 24mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:24mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот

Buyers rating:
DEN 1250.40

Залиха

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 18mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 24mm.Спојување Должина : 90. Спојување Надворешниот Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот.VXB Бренд, NBK Јапонија MJB-65-BL 18mm да 24mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJB-65-BL 18mm да 24mm Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 18mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 24mm Coupling Должина : 90 Coupling Надворешниот Дијаметар : 65 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Japan Quantity : One ALWBCFMNumber на bolts M'Wrench вртежен момент(N-m)653590152.5 M58 M58.5 NBK Јапонија MJB-65-BL 18mm да 24mm Вилица-тип Флексибилни Coupling MJB-65-BL-18mm-24mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Индустриски 10мм/11mm/12mm/14mm/15mm/16mm/17mm/18mm Зачекори Еден Диск Страната Спојка Спојка Флексибилни Серво Мотор Конектор Ракав
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Индустриски 10мм/11mm/12mm/14mm/15mm/16mm/17mm/18mm Зачекори Еден Диск Страната Спојка Спојка Флексибилни Серво Мотор Конектор Ракав

Тип : Спојување.Материјал : Алуминиум.Флексибилен или Цврсти : Флексибилни.Надворешниот Дијаметар(D) : 50mm,

DEN 724.80
NBK MJC-55K-ГР-18-20 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 18 мм и 20 мм, Создаден Големина, Алуминиумски A2017
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NBK MJC-55K-ГР-18-20 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 18 мм и 20 мм, Создаден Големина, Алуминиумски A2017

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцен�

DEN 3468.96
VXB Бренд Јапонија MJB-65-ГР 14mm да 16mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:16mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-65-ГР 14mm да 16mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:16mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 14mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 16mm.Спојување Должина : 90...

DEN 2001.60
Sinoblu CNC Stepper Моторни Вратило Спојка, Алуминиум Слива Форма Флексибилни Спојка, Флексибилни Spider Вратило Спојка, D45mm x
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sinoblu CNC Stepper Моторни Вратило Спојка, Алуминиум Слива Форма Флексибилни Спојка, Флексибилни Spider Вратило Спојка, D45mm x

Големина:Дијаметар 45mm Должина 66mm / Дијаметар 1.77 инчен Должина 2.6 инч.Создаден 1019mm.Тип : Слива облик.Мате�

DEN 784.80
SUOFEILAIMU-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ Метал Спојка Топката Завртка Цевки со Дијаметар 20mm Должина 30мм Флексибилни Вратило 3мм до 10мм Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SUOFEILAIMU-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ Метал Спојка Топката Завртка Цевки со Дијаметар 20mm Должина 30мм Флексибилни Вратило 3мм до 10мм Спојка

Тип : XB вид спојка.Дијаметар : 20mm.Должина : 30мм.Материјал : 6061 алуминиум.Пакет содржина : 1pc спојка.На приме�

DEN 1363.20
YINGJUN Спојка 8мм 9mm 10мм 11mm 12mm 15mm 20мм до 24mm Создаден за Моторни Вилица Spider Вратило Спојка Флексибилни Цевки (Внатрешен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YINGJUN Спојка 8мм 9mm 10мм 11mm 12mm 15mm 20мм до 24mm Создаден за Моторни Вилица Spider Вратило Спојка Флексибилни Цевки (Внатрешен

Diameter40mm.Length55mm.Внатрешна Diameter : 8mm,9mm,10mm,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,17mm,18mm,19mm,20mm,21mm,22mm,23mm,24mm.Structure : Вилица / Пајакот.Мате�

DEN 823.20
NBK MJC-55K-BL-14-25 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 14 mm и 25 mm Понесе Дијаметри, A2017 Алуминиум
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NBK MJC-55K-BL-14-25 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 14 mm и 25 mm Понесе Дијаметри, A2017 Алуминиум

Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Одлична флексибилност овозможува ексцен�

DEN 3500.40
VXB Бренд Јапонија MJB-80-BL 24mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Должина: 114 Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-80-BL 24mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Должина: 114 Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 24mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 45mm.Спојување Должина : 114 Спојување Надво�

DEN 1197.60
VXB Бренд Јапонија MJB-95-ПОТ 28mm за да 40mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:40mm Спојка Должина: 126 Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-95-ПОТ 28mm за да 40mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:40mm Спојка Должина: 126 Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 28mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 40mm.Спојување Должина : 126 Спојување Надво�

DEN 1154.40
NBK MJC-65K-ТА-15/16-1 1/2 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 15/16 и 1-1/2 го Понесе Големина, Алуминиумски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NBK MJC-65K-ТА-15/16-1 1/2 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 15/16 и 1-1/2 го Понесе Големина, Алуминиумски

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцен�

DEN 4523.28