• Обновено
VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 25мм на 32-милиметри Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:32-милиметри Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот Дијаметар:65

VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 25мм на 32-милиметри Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:32-милиметри Спојка Должина:

Buyers rating:
DEN 595.20

Залиха

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 25мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 32-милиметри.Спојување Должина : 90. Спојување Надворешниот Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот.VXB Бренд, NBK Јапонија MJB-65-BL 25мм да 32mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJB-65-BL 25мм на 32-милиметри Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 25mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 32mm Coupling Должина : 90 Coupling Надворешниот Дијаметар : 65 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Japan Quantity : One ALWBCFMNumber на bolts M'Wrench вртежен момент(N-m)653590152.5 M58 M58.5 NBK Јапонија MJB-65-BL 25мм на 32-милиметри Вилица-тип Флексибилни Coupling MJB-65-BL-25мм-32-милиметри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка за CNC Серво Флексибилни Вратило Спојка Три Вилица Алуминиум Конектор 5 6 8 10 12 14 16 17
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка за CNC Серво Флексибилни Вратило Спојка Три Вилица Алуминиум Конектор 5 6 8 10 12 14 16 17

Структура : Вилица / Пајакот.Материјал : Алуминиум 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 22 / 24 / 25мм.За CNC Серво.Флек

DEN 957.12
VXB Бренд Јапонија MJB-80-EBL 35mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Должина: 114 Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-80-EBL 35mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Должина: 114 Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 35mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 45mm.Спојување Должина : 114 Спојување Надво�

DEN 2306.40
VXB Бренд Јапонија MJB-65-EWH 16mm на 32-милиметри Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:32-милиметри Спојка Должина:
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-65-EWH 16mm на 32-милиметри Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:32-милиметри Спојка Должина:

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 16mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 32милиметри.Спојување Должина : 90 Спојува�

DEN 1135.20
VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 24mm да 30мм Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:30мм Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 24mm да 30мм Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:30мм Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 24mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 30мм.Спојување Должина : 90 Спојување Надво

DEN 1070.40
VXB Бренд Јапонија MJB-80-BL 24mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Должина: 114 Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-80-BL 24mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Должина: 114 Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 24mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 45mm.Спојување Должина : 114 Спојување Надво�

DEN 1197.60
VXB Бренд Јапонија MJB-95-EBL 30мм да 50mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:50mm Спојка Должина: 126 Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-95-EBL 30мм да 50mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:50mm Спојка Должина: 126 Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 30мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 50mm.Спојување Должина : 126 Спојување Надв�

DEN 1946.40
VXB Бренд Јапонија MJB-80-BL 30мм да 38mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:38mm Спојка Должина: 114 Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-80-BL 30мм да 38mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:38mm Спојка Должина: 114 Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 30мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 38mm.Спојување Должина : 114 Спојување Надв�

DEN 883.20
VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 18mm да 24mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:24mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 18mm да 24mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:24mm Спојка Должина: 90 Спојка Надворешниот

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 18mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 24mm.Спојување Должина : 90 Спојување Надвор

DEN 1250.40
VXB Бренд Јапонија MJB-95-ГР 48mm да 48mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:48mm Спојка Должина: 126 Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-95-ГР 48mm да 48mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:48mm Спојка Должина: 126 Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 48mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 48mm.Спојување Должина : 126 Спојување Надво�

DEN 355.20
VXB Бренд Јапонија MJB-65-EWH 32-милиметри да 38mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:38mm Спојка Должина: 90
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд Јапонија MJB-65-EWH 32-милиметри да 38mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:38mm Спојка Должина: 90

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 32милиметри.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 38mm.Спојување Должина : 90 Спојува�

DEN 926.40