• Обновено
ZHOUJIE Трајни Практични Кујна Складирање Ѕид Зачин Складирање Организатор Провизии Кујна Стои Багажник Полица Носител (Боја : 5 Слој)

ZHOUJIE Трајни Практични Кујна Складирање Ѕид Зачин Складирање Организатор Провизии Кујна Стои Багажник Полица Носител (Боја : 5

Buyers rating:
DEN 1272.00

Залиха

Направен од висок квалитет на метални материјали, цврсти и издржливи.Мулти-слоеви дизајн, може складирање повеќе зачини и други продукти во кујната.Ѕидот mountable, може да заштедите повеќе простор за вас.Секоја полица accommodates повеќето стандардни зачин тегли.Совршен за да се задржи зачин и шише организирани, и да ви даде на чистење на кујната.Опис : Дали сте преку глава со неуредна кујна?Се најде тоа тешко да се добие различни зачини шишиња?Добро, тогаш зошто да не добивање на овој multilayer зачин организатор?Направен од висок квалитет на метал материјал, тоа е тешко и трајни производи за употреба.Мулти-слоеви дизајн, може складирање повеќе зачини и други продукти во кујната.Ѕидот mountable, може да заштедите повеќе простор за вас.Секоја полица accommodates повеќето стандардни зачин тегли.Совршен за да се задржи зачин и шише организирани, и да ви даде на чистење на кујната.Карактеристики : Направен од висок квалитет на метални материјали, цврсти и издржливи.Мулти-слоеви дизајн, може складирање повеќе зачини и други продукти во кујната.Ѕидот mountable, може да заштедите повеќе простор за вас.Секоја полица accommodates повеќето стандардни зачин тегли.Совршен за да се задржи зачин и шише организирани, и да ви даде на чистење на кујната.Спецификација : Состојба : Бренд new Material : Metal Color : Silver Size : Type4 layers5 layers6 layers Size55 x 38.5 / 21.65 x 15.16 инчен (Прибл.)70 x 38.5 cm / 27.56 x 15.16 инчен (Прибл.)85x 38.5 cm / 33.46 x 15.16 инчен (Прибл.)Пакет се Вклучени : 1 x Зачин рек organizer Notice : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Кон својствата

Condition:
Brand new
Material:
Metal
Color:
Silver
4 layers :
5 layers :
6 layers :
55 x 38.5 / 21.65 x 15.16 inch (Approx.) :
70 x 38.5cm / 27.56 x 15.16 inch (Approx.) :
85x 38.5cm / 33.46 x 15.16 inch (Approx.) :
Package Included:
1 x Spice rack organizer :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Најдобри предлози во категоријата

Леќата Рек 3-Ниво Зачин Рек Носителот Не се Лизга во Кујната Кабинет Шкафот Мирудии Зачини од Билки Тегла Шише Кујна Леќата Рек Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Леќата Рек 3-Ниво Зачин Рек Носителот Не се Лизга во Кујната Кабинет Шкафот Мирудии Зачини од Билки Тегла Шише Кујна Леќата Рек Организатор

Мултицел домот решетката за зачин шишиња, желе тегла или лак шишиња,Здрав челик жица конструкција со па�

DEN 671.76
YestBuy Зачин Организатор на Кабинетот – Акрил Зачини Рек Ѕид 15 x 2.84 x 1.7 Инчен – Зачин Рек Полица Организаторите-Бесење на Леќата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YestBuy Зачин Организатор на Кабинетот – Акрил Зачини Рек Ѕид 15 x 2.84 x 1.7 Инчен – Зачин Рек Полица Организаторите-Бесење на Леќата

Мора Во Вашата Кујна : Дали ви се допаѓа да се има вашата билки & зачини уредно организирани и во непосред

DEN 479.76
Luckycyc Зачин Клипови за Вратата,4PCS/Set Леќата Превозникот Кујна Зачин Организатор Решетката да се Држиме за Складирање Gripper
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Luckycyc Зачин Клипови за Вратата,4PCS/Set Леќата Превозникот Кујна Зачин Организатор Решетката да се Држиме за Складирање Gripper

★Спецификација на производот : На материјал на клипот е пластика и бојата е бела ★Производ Количина : ш�

DEN 2323.20
Сет на 12Pcs Празни Пластични Зачин Тегли, 3.3 Течност Унци/100ml Зачин Контејнери за Чување на СКАРА Леќата Сол, црн Пипер,Сјајот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сет на 12Pcs Празни Пластични Зачин Тегли, 3.3 Течност Унци/100ml Зачин Контејнери за Чување на СКАРА Леќата Сол, црн Пипер,Сјајот

✅Материјал : Направен од високо квалитетни пластични ,тоа е издржлив и нетоксичен,безбеден за употреба,

DEN 311.76
Спајс Рек Организатор Ѕид Монтирани 5-Ниво Пластовидно Црно Железо Жица Виси Зачин Полица за Складирање Полици,Голем за Кујна и Провизии
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спајс Рек Организатор Ѕид Монтирани 5-Ниво Пластовидно Црно Железо Жица Виси Зачин Полица за Складирање Полици,Голем за Кујна и Провизии

Пластовидно : Можете да изберете еден зачин решетката да се користи сам или наредени,според вашите потр�

DEN 599.28
2-слој зачин рек нерѓосувачки челик зачин складирање стои на ѕидот виси кујна полица бесплатна инсталација заштеда на простор за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2-слој зачин рек нерѓосувачки челик зачин складирање стои на ѕидот виси кујна полица бесплатна инсталација заштеда на простор за

2слој дизајн : 2слој зачин рек лесно може да се стави вашите состојки во едно место.Таа има 2 нивоа на спај�

DEN 314.40
Спајс Полици, 360 степени Turnable Организатор, Складирање Фах Мултифункционален Зачин Полици Фрижидер Организаторите Ротирачки Козметички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спајс Полици, 360 степени Turnable Организатор, Складирање Фах Мултифункционален Зачин Полици Фрижидер Организаторите Ротирачки Козметички

Не се лизга дизајн : На дното на чување на полица е дизајниран со не се лизга силикони, која има многу доб�

DEN 573.36
Спајс Рек Организатор на Кабинетот, 3 Ниво 18-Шише Зачин Фиока за Складирање, Леќата Полиците на Кујната Провизии Countertop, Метал
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спајс Рек Организатор на Кабинетот, 3 Ниво 18-Шише Зачин Фиока за Складирање, Леќата Полиците на Кујната Провизии Countertop, Метал

【Мерка Вашиот Кабинет】 : Приближното Мерки на 9.7 "W x 10.8"D x 8.8"Х Компактна единица заштедува драгоцено кон�

DEN 575.76