• Обновено
INSIZE 2426-19 Сплит Тип Dial Понесе Gage.724 - .772

INSIZE 2426-19 Сплит Тип Dial Понесе Gage.724 - .772

Buyers rating:
DEN 4677.60

Залиха

Сплит тип на контакт точки.Точност (без бирање индикатор) : 118µin (мерен опсег 163 - 394 инч. 157 Min (мерен опсег 394~ 811 инч.Поставување на прстени и да бирате индикатори (дипломирањето 001" или 0001" или 00005") се изборни.Сплит Тип dial понесе gage, 724 - 772 инч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Создаден Колосек, Висока Точност 0.01 Трајни Внатрешен Дијаметар Скала за Мерење на Dial Понесе Колосек, 50-160MM Мерка Спектар Фабрика
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Создаден Колосек, Висока Точност 0.01 Трајни Внатрешен Дијаметар Скала за Мерење на Dial Понесе Колосек, 50-160MM Мерка Спектар Фабрика

Оваа dial понесе мерач 's мерен опсег е 50160mm.На moveable наковалната, од една страна и еден заменлив на друга стр

DEN 1190.16
MaWeZedu 4 Парчиња 0.1~0.5 во Полна Топката Понесе Колосек, Висока Прецизност Мала Дупка Колосек во Собата, Не се Лизга се Справи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MaWeZedu 4 Парчиња 0.1~0.5 во Полна Топката Понесе Колосек, Висока Прецизност Мала Дупка Колосек во Собата, Не се Лизга се Справи

Материјал : Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и здрав, носаткорозија и анти‑ ' рѓа и д�

DEN 444.00
35~50mm, Dial Понесе Колосек, Добра Стабилност 0.01 mm, Точност Понесе Дупка Мерач со Анти- ' Рѓа Изведба за Мерење Длабоко Забива
  • Обновено
Ценетост на стоката:

35~50mm, Dial Понесе Колосек, Добра Стабилност 0.01 mm, Точност Понесе Дупка Мерач со Анти- ' Рѓа Изведба за Мерење Длабоко Забива

Изработен од алуминиумска легура материјал , ' рѓа и отпорен на корозија.Висока точност ,резолуцијата на

DEN 1617.60
Создаден Дупка Колосек, 0.01 mm Прецизност ' Рѓа Доказ 35~50mm Понесе Мерење Алатка за Мерење Длабоко Забива за Мерење на Теми за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Создаден Дупка Колосек, 0.01 mm Прецизност ' Рѓа Доказ 35~50mm Понесе Мерење Алатка за Мерење Длабоко Забива за Мерење на Теми за

Изработен од алуминиумска легура материјал , ' рѓа и отпорен на корозија.Висока точност ,резолуцијата на

DEN 2371.20
Мерење Алатки, Отпорни на Абење 3-15mm Коси Дупка Понесе Мерач Машини за Мерење Внатрешен Дијаметар Мерење Владетел за HomeFactory
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мерење Алатки, Отпорни на Абење 3-15mm Коси Дупка Понесе Мерач Машини за Мерење Внатрешен Дијаметар Мерење Владетел за HomeFactory

Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии, лесна за носење и чување.Направен од хром vanadi

DEN 2878.80
Внатрешен Дијаметар Скала Dial Понесе Мерач 50-160MM Дијаметар Индикатор за Мерење на Мотор Цилиндри Понесе Мерачи Алатка за Полнење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Внатрешен Дијаметар Скала Dial Понесе Мерач 50-160MM Дијаметар Индикатор за Мерење на Мотор Цилиндри Понесе Мерачи Алатка за Полнење

[Повеќе точни]Го понесе мерачи се користи за да се измери внатрешни димензии на работа парчиња од компар

DEN 1466.16
Создаден Мерење Алатка, 35~50mm, Dial Понесе Мерач Индикатор со Совет за Полнење Алуминиум Легура Внатрешен Дијаметар Метар(35-50mm)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Создаден Мерење Алатка, 35~50mm, Dial Понесе Мерач Индикатор со Совет за Полнење Алуминиум Легура Внатрешен Дијаметар Метар(35-50mm)

【Сосема Нов】100% сосема нов висок квалитет понесе мерење алатка, строго се целосно тестирани за да се об�

DEN 726.96
35~50mm Понесе Мерење Алатка, Dial Понесе Индикатор Алуминиум Легура Добра Стабилност 0.01 mm, Точност за Мерење на Spline Теренот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

35~50mm Понесе Мерење Алатка, Dial Понесе Индикатор Алуминиум Легура Добра Стабилност 0.01 mm, Точност за Мерење на Spline Теренот

Изработен од алуминиумска легура материјал , ' рѓа и отпорен на корозија.Пакет вклучувајќи dial понесе мер

DEN 2100.00
Точни Внатрешен Дијаметар Мерач Трајни Внатрешен Дијаметар Скала 18-35mm Алуминиум Легура Dial Понесе Мерач за Handworking(18-35mm)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Точни Внатрешен Дијаметар Мерач Трајни Внатрешен Дијаметар Скала 18-35mm Алуминиум Легура Dial Понесе Мерач за Handworking(18-35mm)

Тоа е стабилна и има одлични перформанси при користење.Одлична изработка, совршена замена за стариот.На

DEN 827.76