• Обновено
G. S Стоматолошки Истражувач 23 & ЕНДОДОНТСКО ЕНДО Explorer DG16 Најдобар Квалитет

G. S Стоматолошки Истражувач 23 & ЕНДОДОНТСКО ЕНДО Explorer DG16 Најдобар Квалитет

Buyers rating:
DEN 455.76

Залиха

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ ИСТРАЖУВАЧ 23 & ЕНДОДОНТСКО ЕНДО EXPLORER DG16 НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S СТОМАТОЛОШКИ ИСТРАЖУВАЧ 23 & ЕНДОДОНТСКО ЕНДО EXPLORER DG16 НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3× Стоматолошки Сонда Вилијам Боја Кодирање Означување на Коренот и ГРЛО MEASURMENT ПРЕГЛЕДИ на Инструмент со G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3× Стоматолошки Сонда Вилијам Боја Кодирање Означување на Коренот и ГРЛО MEASURMENT ПРЕГЛЕДИ на Инструмент со G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА

ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА 3× СТОМАТОЛОШКИ СОНДА ВИЛИЈАМ БОЈА КОД�

DEN 1600.80
OdontoMed2011 Explorer 23/17A Сонда Стоматолошки ПРЕГЛЕДИ на Двојно Заврши Нерѓосувачки Челик Инструмент Мулти Виножито Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OdontoMed2011 Explorer 23/17A Сонда Стоматолошки ПРЕГЛЕДИ на Двојно Заврши Нерѓосувачки Челик Инструмент Мулти Виножито Боја

Explorer Сонда 23 / 17 A Стоматолошки ПРЕГЛЕДИ на Двојно Заврши.Направени Од Квалитетни Нерѓосувачки Челик.Тит

DEN 1552.80