• Обновено
Granbest Премиум Водоотпорен Троседот Покрие Високо Водат Каучот Slipcover Супер Мека Ткаенина Каучот Капак (Сина, Големи)

Granbest Премиум Водоотпорен Троседот Покрие Високо Водат Каучот Slipcover Супер Мека Ткаенина Каучот Капак (Сина, Големи)

Buyers rating:
DEN 719.76

Залиха

НАДГРАДИ : Granbest Каучот Поклопецот е направен со најновата Вода-Отвратителен технологија ткаенина, која може да се заштити вашиот кауч од случајно spills и дневни дамки.Одличен избор за домови со деца и домашни миленици.Топло Забелешка : Не се целосно Водоотпорен (Spills на каучот slipcover треба да се отстранат веднаш).Се ВОДАТ ОДГОВАРА : Направена од супер меки еластична ткаенина, 95% Полиестер и 5% Spandex материјал, софа slipcover е висока еластичен, мека и анти-навремено, издржливи и долготрајни, на каучот заштитник вклопат за повеќето типови на каучи.И постои Пораби во еластична дното полите за безбедна одговара на вашиот тросед.ГОЛЕМИНА ИЗБЕРЕТЕ : Измери вашиот тросед должина(вклучувајќи оружје) пред изборот.Ние нудиме 4 должина големини на вграден мебел опфаќа : Мала големина(30-47 инчен), Средни(56-70 инчен), Големи димензии(71-92 инчен), X-Large size(93-115 инчен).Вашиот тросед мерења ќе ви кажам што се лизга покривка да изберете.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Најдете на "НАЗАД" етикета на троседот заштитник, таа да се наоѓа во право(или лево) задниот агол на вашиот тросед.Старт од позади и ја покриваат целата троседот, tucking Пена стап да се направи екстра ткаенина длабоко одат во троседот, лесна инсталација!МИЕЊЕ : Машина перат(ладно), нежни циклус, собори сува ниска.ЕДНОСТАВНА ПРОМЕНА : Размислување за додавање на некои заштита на нови троседот?декорирање на вашиот дом или менување на троседот?Тука е совршен начин : само го користите овој Granbest мебел заштитник за вашиот тросед.Промена на вашата домашна е изгледа лесно, одржување на вашиот кауч свеж и чист.Ќе surpurse новиот изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ЧУН YI 3 Дел Агол Троседот Покрие Пресек Водат Каучот Slipcover Поставите Перат Фотелја Универзална Еластична Каучот Замена за Дневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЧУН YI 3 Дел Агол Троседот Покрие Пресек Водат Каучот Slipcover Поставите Перат Фотелја Универзална Еластична Каучот Замена за Дневна

ЗА НАШИОТ ПРОИЗВОД : ЧУН YI агол троседот поклопецот е 3Парче маска која содржи две дваседиште редовни тр�

DEN 2159.76
Водоотпорни Троседот Slipcover Троседот Покрие Право Пресек Каучот Покрие Премиум Сомот Мебел Заштитник за Кучиња Ширина До
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водоотпорни Троседот Slipcover Троседот Покрие Право Пресек Каучот Покрие Премиум Сомот Мебел Заштитник за Кучиња Ширина До

Здрав еластична рака остврување на овие функционални опфаќа не се лизга и стабилна, да обезбеди целина,

DEN 2100.00
Granbest Дебели Фотелја Slipcovers за Дневна Соба Стилски Модел Стол Опфаќа Водат Жакард Троседот Slipcover за Куче Миленичиња Против
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Granbest Дебели Фотелја Slipcovers за Дневна Соба Стилски Модел Стол Опфаќа Водат Жакард Троседот Slipcover за Куче Миленичиња Против

Уникатен Модел&Густа Ткаенина : Направена од жакард плетење техника со ексклузивен модел, оваа каучот п�

DEN 695.76
Лесно Ќе Троседот Slipcover Водоотпорен Каучот Поклопецот Не се Лизга Троседот Покритие за 3 Перница Каучот Лесна Целото Парче Ткаенина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесно Ќе Троседот Slipcover Водоотпорен Каучот Поклопецот Не се Лизга Троседот Покритие за 3 Перница Каучот Лесна Целото Парче Ткаенина

Факултативна Големина : други Големини Може да Се Купи за Опис на Производот.на Пример Стол Маска , Двојк

DEN 1031.76
Лесно да се Случува Водоотпорни регулируема Облегалка Маска,Dual Водоотпорен Каучот Покритие за регулируема Облегалка, 1 Парче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесно да се Случува Водоотпорни регулируема Облегалка Маска,Dual Водоотпорен Каучот Покритие за регулируема Облегалка, 1 Парче

100% Водоотпорни Ткаенини : Горниот Материјал се обработува со водоотпорен третман, и назад обложен со во�

DEN 959.76
hyha Печатени Каучот Покритие за 2 Перница Кауч - Цветни Шема Троседот Покрие со Посебен Перница Маска, 3 Парчиња Водат Двојка Slipcover
 • Обновено
Ценетост на стоката:

hyha Печатени Каучот Покритие за 2 Перница Кауч - Цветни Шема Троседот Покрие со Посебен Перница Маска, 3 Парчиња Водат Двојка Slipcover

Полиестер Spandex Ткаенина.Увезени 85% Полиестер / 15% Spandex.ОДЛИЧНО ОДГОВАРА : Ова се иновативни троседот каучо

DEN 911.76
Горила Контрола на Оригиналните Мека Велур-Како Троседот Заштитник, XL Преголеми, 78 Седиште Ширина, Патентиран Лизга Отпорни Трајни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Горила Контрола на Оригиналните Мека Велур-Како Троседот Заштитник, XL Преголеми, 78 Седиште Ширина, Патентиран Лизга Отпорни Трајни

Не само нашиот заштитник имаме ГОРИЛА ЗАФАТ се лизгаотпорни подлога, тоа исто така вклучува и 2" дебел ме

DEN 1199.76
TOYABR Мала Софа Покрие Реверзибилна Каучот Покрие со Еластична Прилагодливи Рака Мебел Заштитник Лизгачко Седиште Ширина До 23 Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TOYABR Мала Софа Покрие Реверзибилна Каучот Покрие со Еластична Прилагодливи Рака Мебел Заштитник Лизгачко Седиште Ширина До 23 Инчен

100% Микрофибер Материјал.Соодветна Големина : имаме 5 различни големини троседот капак, така што корисни�

DEN 503.76
Вистински Сомот Кадифен 3 Дел се Водат Троседот Опфаќа Каучот Опфаќа за 2 Перница Каучот Двојка Опфаќа (База Покрие Плус 2 Поединечни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вистински Сомот Кадифен 3 Дел се Водат Троседот Опфаќа Каучот Опфаќа за 2 Перница Каучот Двојка Опфаќа (База Покрие Плус 2 Поединечни

Двојка slipcovers може да одговара на ширината меѓу 5872 инчи.НЕ се ЛИЗГА : Супер еластичен функција направи slipc

DEN 1007.76
Лесно Ќе Регулируема Облегалка Троседот Slipcover Реверзибилна Покрива Троседот Мебел Заштитник Каучот Покрие Отпорен На Вода Еластична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесно Ќе Регулируема Облегалка Троседот Slipcover Реверзибилна Покрива Троседот Мебел Заштитник Каучот Покрие Отпорен На Вода Еластична

Факултативна Големина : други Големини Може да Се Купи за Опис на Производот。стол(25") , Двојка(46"), Софа (66"

DEN 623.76
zhengnianshu 1Piece Не се Лизга Високо Водат Покрива Троседот,Универзална Водоотпорен DustproofSofa Slipcover,Ритам Шема Мека Гарнитура
 • Обновено
Ценетост на стоката:

zhengnianshu 1Piece Не се Лизга Високо Водат Покрива Троседот,Универзална Водоотпорен DustproofSofa Slipcover,Ритам Шема Мека Гарнитура

【Сите Круг Заштита】Против пролизгување троседот заштитник покрие обезбеди каучот целосно покриени с�

DEN 690.00
Pitpet Премиум Вода-Отвратителен Троседот Залив Високо Водат Каучот Покритие за Двојка Каучот Супер Меки Троседот Slipcover Перат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Pitpet Премиум Вода-Отвратителен Троседот Залив Високо Водат Каучот Покритие за Двојка Каучот Супер Меки Троседот Slipcover Перат

Нашите надгради водоотпорен технологија дозволува течноста да се формира капки вода на површината на т

DEN 719.76
Joywell Дебели Лен Троседот Потпирач Покритие за регулируема Облегалка Против Пролизгување Фотелја Slipcover за дневната Соба на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Joywell Дебели Лен Троседот Потпирач Покритие за регулируема Облегалка Против Пролизгување Фотелја Slipcover за дневната Соба на

【Премиум Материјалот】 : Оваа фотелја рака маска е направена од голем избор на дебели лен ткаенини, што �

DEN 479.76