• Обновено
Joywell Дебели Лен Троседот Потпирач Покритие за регулируема Облегалка Против Пролизгување Фотелја Slipcover за дневната Соба на Каучот Двојка Троседот Рака Заштитник за

Joywell Дебели Лен Троседот Потпирач Покритие за регулируема Облегалка Против Пролизгување Фотелја Slipcover за дневната Соба на

Buyers rating:
DEN 479.76

Залиха

【Премиум Материјалот】 : Оваа фотелја рака маска е направена од голем избор на дебели лен ткаенини, што е исклучително издржлив додека не се губи мекост.Тоа е, исто така, навремено отпор, colorfast и смали-доказ.Мулти-боја ги задоволува вашата потреба на различни дома стилови. 【Не се Лизга Дизајн】 : гумени лепенка на задниот дел на потпирач за поклопец за каучот обезбедува не се лизга од повеќето прилики и нашите троседот потпирач за заштитник се универзални одговара за повеќе од 95% од троседот потпирачи за раце на разни форми. 【Мерење】 : стол потпирач slipcover мерки L35.5" × W19.7", на дното е издолжени од 2 инчи, што го прави производот повеќе погоден за троседот дизајн, не е лесно да се плови. 【Функција】 : Обновување и ги красат вашата регулируема облегалка столовите.Заштита на вашиот стол рака од пот дамка, течни дамки, пет нула или нешто друго.Направете вашиот потпирач задржи чистото подолго.Одличен избор за домови со деца и домашни миленици.Тоа е лесно да се инсталира отстрани. 【Лесно да се Грижи】 : Машина перат со слични бои во ладна вода.Користете благи перење детергент.Не железо или кајгана.За сушење, ја собори сува ниска и отстранете ги веднаш од фен.Боја : Сива Боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Водоотпорни Троседот Slipcover Троседот Покрие Право Пресек Каучот Покрие Премиум Сомот Мебел Заштитник за Кучиња Ширина До
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Водоотпорни Троседот Slipcover Троседот Покрие Право Пресек Каучот Покрие Премиум Сомот Мебел Заштитник за Кучиња Ширина До

Здрав еластична рака остврување на овие функционални опфаќа не се лизга и стабилна, да обезбеди целина,

DEN 2100.00
Лесно Ќе Регулируема Облегалка Троседот Slipcover Реверзибилна Покрива Троседот Мебел Заштитник Каучот Покрие Отпорен На Вода Еластична
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесно Ќе Регулируема Облегалка Троседот Slipcover Реверзибилна Покрива Троседот Мебел Заштитник Каучот Покрие Отпорен На Вода Еластична

Факултативна Големина : други Големини Може да Се Купи за Опис на Производот。стол(25") , Двојка(46"), Софа (66"

DEN 623.76
ZNSAYOTX 1 Парче Жакард Каучот Опфаќа за 2 Перница Каучот Високо Водат Двојка Slipcover за домашни Миленици, Кучињата Анти Лизга
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZNSAYOTX 1 Парче Жакард Каучот Опфаќа за 2 Перница Каучот Високо Водат Двојка Slipcover за домашни Миленици, Кучињата Анти Лизга

Покрај тоа, нашите каучот slipcover може да се трансформира вашиот стар кауч за нов деликатна централен.Ако �

DEN 767.76
Granbest Премиум Водоотпорен Троседот Покрие Високо Водат Каучот Slipcover Супер Мека Ткаенина Каучот Капак (Сина, Големи)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Granbest Премиум Водоотпорен Троседот Покрие Високо Водат Каучот Slipcover Супер Мека Ткаенина Каучот Капак (Сина, Големи)

НАДГРАДИ : Granbest Каучот Поклопецот е направен со најновата ВодаОтвратителен технологија ткаенина, која �

DEN 719.76
JOYDREAM Водат Троседот Опфаќа за 4 Перница Каучот, Преголеми Троседот Slipcovers, Еластична Покрива Троседот, Солидна Боја Каучот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JOYDREAM Водат Троседот Опфаќа за 4 Перница Каучот, Преголеми Троседот Slipcovers, Еластична Покрива Троседот, Солидна Боја Каучот

◎ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме бидете сигурни да се измери троседот должина(вклучувајќи потпирачи за раце) спор

DEN 959.76
TIKAMI СТП Каучот Покрие Кожа Перница Седиште Slipcover Водоотпорен Водат Еластична Мебел Заштитник на Троседот Cuchion 1 Седишта(Taupe)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TIKAMI СТП Каучот Покрие Кожа Перница Седиште Slipcover Водоотпорен Водат Еластична Мебел Заштитник на Троседот Cuchion 1 Седишта(Taupe)

Кожа.МЕРЕЊЕ : На перница slipcovers има 3 големини.За да се обезбеди соодветна големина ве молиме да се измери

DEN 407.76
hyha Печатени Каучот Покритие за 2 Перница Кауч - Цветни Шема Троседот Покрие со Посебен Перница Маска, 3 Парчиња Водат Двојка Slipcover
  • Обновено
Ценетост на стоката:

hyha Печатени Каучот Покритие за 2 Перница Кауч - Цветни Шема Троседот Покрие со Посебен Перница Маска, 3 Парчиња Водат Двојка Slipcover

Полиестер Spandex Ткаенина.Увезени 85% Полиестер / 15% Spandex.ОДЛИЧНО ОДГОВАРА : Ова се иновативни троседот каучо

DEN 911.76
Лесно да се Случува 3 Парчиња Водат Каучот Покрива Троседот Покритие за Кучиња Перат Троседот Slipcover за 2 Одделни Перница Каучот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесно да се Случува 3 Парчиња Водат Каучот Покрива Троседот Покритие за Кучиња Перат Троседот Slipcover за 2 Одделни Перница Каучот

Еластична,spandex.СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на еластичен материјал,мека,издржливи и отпорни на

DEN 719.76
Водоотпорни Мебел Поклопец со Mambe - Large, 30 x 30, Dove Чеша - за домашни Миленици и Луѓе - за Сите Видови на Мебел и Постелнина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Водоотпорни Мебел Поклопец со Mambe - Large, 30 x 30, Dove Чеша - за домашни Миленици и Луѓе - за Сите Видови на Мебел и Постелнина

Мебел Покритие : Mambe Водоотпорен Мебел Опфаќа за домашни миленици и луѓето се дизајнирани и големина за �

DEN 936.00
Лесно Ќе Троседот Slipcover Водоотпорен Каучот Поклопецот Не се Лизга Троседот Покритие за 3 Перница Каучот Лесна Целото Парче Ткаенина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесно Ќе Троседот Slipcover Водоотпорен Каучот Поклопецот Не се Лизга Троседот Покритие за 3 Перница Каучот Лесна Целото Парче Ткаенина

Факултативна Големина : други Големини Може да Се Купи за Опис на Производот.на Пример Стол Маска , Двојк

DEN 1031.76