• Обновено
Aviditi PC522 Палета Опфаќа, 58 x 43 x 76, 2 Мили, Јасна (Пакување од 50)

Aviditi PC522 Палета Опфаќа, 58 x 43 x 76, 2 Мили, Јасна (Пакување од 50)

Buyers rating:
DEN 2332.80

Залиха

50 PER SE.Палета Опфаќа - Јасно - 2 Мили.Превозот Резерви. 58" x 43" x 76" - 2 Мили Јасно Палета Опфаќа.Да ги користите овие големи gusseted поли кеси за покривање на опрема и палети.Опфаќа заштита на големи предмети од нечистотија и прашина.Линија големи krabičkách со овие торби за да ги заштити производите од влага.Кеси се пре-сече и перфорирани на ролна за лесна употреба.Јасно поли овозможува видливост на палети содржина.Да ги користите овие големи gusseted поли вреќи за да се покријат складиште на опрема и палети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

100 Компјутери се Намали Заврши за Сублимација Tumblers,5X10 Инчен Сублимација Shrink Wrap Ракави,Гимнастик Shrink Wrap,Сублимација
  • Обновено
Ценетост на стоката:

100 Компјутери се Намали Заврши за Сублимација Tumblers,5X10 Инчен Сублимација Shrink Wrap Ракави,Гимнастик Shrink Wrap,Сублимација

【Пакет Вклучуваат】ќе добиете 100 Компјутери 5 X10 Инчен Сублимација Shrink Wrap Ракави 【Лесен за Употреба】Ви�

DEN 383.76
Чевли се Намали Заврши Кеси,100Pcs 11x18 Инчи Патики ПВЦ Топлина се Намали Пластични Заврши во Големи Чевли Заштитник за Мажи Жени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Чевли се Намали Заврши Кеси,100Pcs 11x18 Инчи Патики ПВЦ Топлина се Намали Пластични Заврши во Големи Чевли Заштитник за Мажи Жени

✅ 【Чевли се Намали Заврши Поставите】Вклучувајќи 100 парче чевли се намали кеси за 50 пара shes,11x18inches,покаж

DEN 695.76
175 x 28 mm Јасно Перфорирани се Намали Бенд за Стаклени Тегли, Пластични Тегли, Големи Контејнери и Повеќе. [Компатибилен Дијаметар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

175 x 28 mm Јасно Перфорирани се Намали Бенд за Стаклени Тегли, Пластични Тегли, Големи Контејнери и Повеќе. [Компатибилен Дијаметар

Соберете бендови обезбеди професионален изглед на вашите производи, додека истовремено нуди подесуват

DEN 167.76
Saladulce Електрични ПВЦ Капсула Намалување на Машина СВ Шише Вино Капсула Топлина Shrinker Thermostatic Дигитален Дисплеј за 70mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Saladulce Електрични ПВЦ Капсула Намалување на Машина СВ Шише Вино Капсула Топлина Shrinker Thermostatic Дигитален Дисплеј за 70mm

【Апликација】Погоден за намалување на топлината shrinkable капа врз шише вино.Широко се користи во PP / ПВЦ то

DEN 1608.00
Baluue 200pcs Топлина Shrink Wrap Кеси Јасна Топлина Печат се Намали Кеси за Подароци Пакување Сапун Книга Бања Бомби Свеќи Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Baluue 200pcs Топлина Shrink Wrap Кеси Јасна Топлина Печат се Намали Кеси за Подароци Пакување Сапун Книга Бања Бомби Свеќи Чевли

Лесен за употреба.Едноставно кажано работите што сакате да ги зачувате во shrink wrap кеси, а потоа користете

DEN 304.56
ibasenice се Намали Бендови За Шишиња - Смалуваат Бендови За Шишиња - Смалуваат Бендови За Шишиња Со Намали Бендови за Виното во
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ibasenice се Намали Бендови За Шишиња - Смалуваат Бендови За Шишиња - Смалуваат Бендови За Шишиња Со Намали Бендови за Виното во

Едноставен и лесен за користење : нашата шише sealers топлина се смалуваат е многу лесен за употреба, бидејќ

DEN 2121.60